IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    А кое е добро ???
    "А кое е добро Федър,
    И кое не е добро –
    Трябва ли да питаме някой да ни каже тези неща?"

    Ако откриеш откъде е цитата, ще си намерил интересно четиво, тема за размисъл и може би някои отговори.

    Коментар


    • комбинация от 4ч + 1ч. графика скрита дивергенция на 4ч. и обикновенна див. на 1ч.
      опция 1 е да се атакуват нивата на съпротива (0.8380 0.8410, 0.8435) с формирането на беариш бар
      опция 2 пробив на тренд линията на 1ч. графика заедно с последното ниво на подкрепа

      TP1: 0.83
      TP2: 0.8250/20
      SL:над съпротивата при първият вариант
      над пробитата тренд линия при втория вариант



      www.vladimirforexsignals.com
      www.vladimirmarketsforecast.com
      www.vladimirribakov.com

      Коментар


      • слагам и една лимитирана купува на 1/5 на 82.83 и ако я удари средната цена на цялата ще стане 82.64 и стоп на цялата на 0
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          Лимитите са изпълнени и местя стопа на 82.60. Започвам да се оглеждам и за добавки около 83.10, 82.80, 82.70, като ще гледам средната ми цена да не надвишава 82.60 за да туширам възможността за загуба от позицията.
          може и да избързвам малко, но покупка на 1/5 83.20
          Keep going ...

          Коментар


          • ха ся да видим дали дългия скалп от 1.3552 ще мине.
            Който ме слуша фалира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              А кое е добро ???
              Недей в тая тема
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Бонжур,добри Хора , те си знаят,успехи на всички!
                Имаме една поговорка-направи добро и го хвърли на боклука!
                А кое е добро ???
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Бонжур,добри Хора , те си знаят,успехи на всички!
                  Имаме една поговорка-направи добро и го хвърли на боклука!
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Добро утро , добавка дълго евро от 1.3530 , тейк и на двете 1.3650
                    Мнението ми води до фалит !

                    Коментар


                    • Благодаря специално на сладко бебе FxProST!!

                      П.П. Имам нужда винаги от подкрепа. Накратко - бебе Ф визира вид защита като техника - другото бебе А говори за хедж?

                      Второто бебе е много зле като техника

                      Тенкю агейн и Благодаря на бебе Ф!!!

                      Успех!

                      П.П. За хежд може да се говори, когато примерно е превъртяно през метал ( злато ) или пшеница примерно.

                      Хедж не е индекс-индекс или валута-валута. Радвам се, че някои хора във форуму са в час и ясно раграничават нещата кога акаунт да атакува и кога да прелива в дефенс като се самозключи.
                      Last edited by marandi; 26.11.2013, 07:44.

                      Коментар


                      • Ся, Фрешов към тИбя специално - понеже не спря да ме обиждаш, но си Българче и ще помогна.

                        Акаунт винаги го правиш без значение пропорциите в стил флексъбъл. Демек да се огъва как си иска, навива на спирали и т.н.

                        Примерно моя от вчера натиск на -70% - ся е под -40% - демек удържа - предполагам утре като се събудя ще още по-окей като пропорции.

                        Демек - когато тръгнеш да правиш 4-5-6-10 различни експозиции е като готвенето и рисуването.

                        П.П. Ма, за там трябва да имаш ясни правила. Да денсиш на една позиция само и да се хилиш показва липсва на зрялост - на други, които без проблем дънят по 4-5 вида двойки - показва колко си зле и е се хилиш сам на себе си.

                        Като направиш примерно 4-5 различни позиции и ми се обадиш ( без значение колко позиции в тях - може да са 100 ) - тогава ще ти обадя как да ти се огъва акаунт като сърф и пак да расте. Има много техники казах - как спираловидно, така и ес-образно - важното е акаунт да ти е гъвкав и да самоиздържа и да расте.

                        Ти ми дрънкаш за 20 пипа стоп лосс ... на една позиция и ми се звериш къв си мастър Ако някой ден смениш тона - може и да помогна.
                        ----------------------------------------------------------------------------------------

                        Успех, брато - Българче си и граби отвън Брюксел баница - дай на Българче белгийска баница да'е ...

                        Аз ще лягам, щот' ми е ясно утре какво ще е станало, ма как да'е ... ред псувни и ред храчки пак отгоре ми.

                        Успех на всички, които се чувстват Българи!!
                        Last edited by marandi; 26.11.2013, 07:12.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                          Аз нужда от помощ нямам, имах предвид да покажеш на милионите си последователи и почитатели.

                          Успех в разблокирането.
                          Разликата е, че аз казвам как се минава в защитен вариант, па ти си мислиш, че съм се осрал.

                          П.П. Смешното е, че се кефиш на това - и какво ще спечелиш, ако хлътна с акаунт Х? ( риторично )

                          Голям кеф предполагам ... - акаунт е добре позициониран и балансиран - щом издържа до 70% натиск. без нищо да гръмне - ся влизам да го гледам върнал на -45% без нищо да правя - дали е позициониран добре да'е ... ( като отворихме тая седмица питам ) са нивата.

                          Не съм пускал и другите хитрини от торбата - демек фаза спасяване - чакам първо, може и да добавя? Варианти болл и нямам марджин колл - да не се притесняваш.

                          Па, ти голям кеф, че твой сънародник може да се набута - нали в БГ си харча кинтите - водя се "външен" инвеститор демек - дет' ги нямате никак.

                          Ха, ся размисляй защо ги нямате - много злоба, бе братле - аз мога да мина през сметки дет' няма да ме хванете хич и всичко ще е законно. Както и да е - дерзай и се кефи - като мръднеш отвъд Калотина ще видиш, че навсякъде си помагат 'орицата.

                          В БГ - злобеят
                          Last edited by marandi; 26.11.2013, 05:35.

                          Коментар


                          • По принцип се помага винаги и само на добри хора.

                            Аз ги различавам без проблем - и винаги казвам после - да помагат и те на добри хора, когато си срещнат по пътя си.

                            Кинти и знания попаднали в кофти хора - после стават мега-проблем - затова само това казвам - помагайте, но на добри хора после.

                            П.П. Да парадираш с 1 вид платформа и форма на валутна търговия показва огромно невежество, понеже са близо 10 вида.

                            За техники по всяка после да не говорим кога се денси агресивно и кога се минава в защита да не говорим.

                            Според теб валутната търговия изгрява и залязва с твоята платформа, нейните възможности и твоя стил? Правилно ли разбрах? - демек цялата Планета и Галактика се върти около твоя задник колко си велик.

                            Прегледай се някой ден - имаш нужда
                            Last edited by marandi; 25.11.2013, 23:31.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                              Нищо не делим, просто си лафим. т. нар. локинг е тотална глупост. Хеджиране е, когато покриваш част от риска или целия с друг инструмент. Примерно имаш спот лонг и се хеджираш с оптион пут, само примерно.

                              Това с насрещните е някаква тотална илюзия. Не само, че плащаш 2 спреда, ами и си психологически задължен някога да махнеш едната позиция, че да вадиш другата. демек да играеш същия инструмент, със или без сигнал. Последните години са доста циклични, но я да видим на волатилен насочен пазар какво ще се прави.

                              Примерно късите му паунд/йена, които трябва да са на 300-400 точки загуба, а тренда не спира и не спира.
                              Прав си - не делим нищо!!

                              П.П. Повтарям - не помагам на хора, които ми се зверят насреща. Ако познаваш 2 вида търговия - аз познавам 10 вида и съм си играл да ги тествам със собствени кинти, за да не подведа някого без да искам.

                              Като техника на отиграване на различните видове търговия също е различно и да се спаси акаунт - демек да се мине в защита.

                              Казах, че 10-15 фигури не са проблем при правилно структуриран акаунт да издържат и излязат на плюс - предните 2 седмици съм се улял малко, но е поправимо - няма нищо думнало и Благодаря за загрижеността!

                              Успех!

                              Коментар


                              • е сега момента е критичен.ако видим цифра 1.3488 значи следва 1.34,но видим ли 1.3560 значи отиваме към 1.3630-40

                                Коментар

                                Working...
                                X