IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • след 30 мин. свършва месеца - демек ако не затвори над 3749 започва в следващите месеци голямата пързалка
    айде наздравичката на подводничарите в голем план и наздравичката на космонавтите до 3757
    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
      ТАТО кат новобранец преди 10 годин тоже правеше 9000 еврака за две седмици .... но после разбра че се е "наиграл "
      затуй как беше приказката - Хвали се тоз който се хвали последен
      ПП Още не съм за честитка -когат стигне таргето 3757 -тогаз "here you are"

      Ако мине границата от 1.3720 май ще качва доста.....
      „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
      Джеси Ливърмор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
        кажи тези 9000 евро какъв процент от сметката ти са били - кажи печалбата в проценти , а не в сума.
        ТАТО имаше 12000 еврака на сметка и стигна по памет при откриването на тез позиции 35 % -новобранска работа стигнах по памет 21 -22К и от там започна харзулването
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          ТАТО кат новобранец преди 10 годин тоже правеше 9000 еврака за две седмици .... но после разбра че се е "наиграл "
          затуй как беше приказката - Хвали се тоз който се хвали последен
          ПП Още не съм за честитка -когат стигне таргето 3757 -тогаз "here you are"
          кажи тези 9000 евро какъв процент от сметката ти са били - кажи печалбата в проценти , а не в сума.
          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
            Ей бях сигурен, че ще се появиш след това изстрелване. Хайде честито, малко остана до таргета ти. Аз обаче да ти кажа направих повече от 1000 евро + през времето, което ти чакаше позицията ти да излезе Може би трябва да по прегледаш малко таргетите си
            ТАТО кат новобранец преди 10 годин тоже правеше 9000 еврака за две седмици .... но после разбра че се е "наиграл "
            затуй как беше приказката - Хвали се тоз който се хвали последен
            ПП Още не съм за честитка -когат стигне таргето 3757 -тогаз "here you are"
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              ке го спре за малко ...айдееееееее космонавти друга е целта --ТАТОвия таргет
              пп за който все още не е разбрал - 3757
              Ей бях сигурен, че ще се появиш след това изстрелване. Хайде честито, малко остана до таргета ти. Аз обаче да ти кажа направих повече от 1000 евро + през времето, което ти чакаше позицията ти да излезе Може би трябва да по прегледаш малко таргетите си

              Коментар


              • Стоп нивото на дългите ми в 1.3450 издържа според мен и скоро не
                очаквам тест към тези нива , прицелил съм се с добавки към 1.4000 , което
                не ми изглежда чак толкова непостижимо на фона на задаващия се няколко
                годишен доларов тренд , който очаквам .
                Мнението ми води до фалит !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                  Сега се чудш дали на днежан няма да го спре ма89 ( 1.3736 ) при евро/долара?
                  Мисля там да сложа една малка чакаща къса, колкото да съм в играта
                  Успех на всички
                  ке го спре за малко ...айдееееееее космонавти друга е целта --ТАТОвия таргет
                  пп за който все още не е разбрал - 3757


                  03.06.2014, 19:52
                  ТАТО има веке 75000 Еврак/долар дълги от днес от 3616 стоп 3474 таргет 3757
                  Айде хаирлия да е
                  Last edited by ТАТО; 30.06.2014, 22:00.
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Сега се чудш дали на днежан няма да го спре ма89 ( 1.3736 ) при евро/долара?
                    Мисля там да сложа една малка чакаща къса, колкото да съм в играта
                    Успех на всички

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от milov_1991 Разгледай мнение
                      То винаги има гап колега въпросът е дали ще е голям и в коя посока ще e
                      Но си мисля и аз като теб че EUR/USD ще потегли надолу и ще направи минимум 30 пипса но ще видим
                      Интересно, а преди това дали няма да видим 1.3700? Доста се е позасилило.
                      http://jennykaravacheva.blogspot.com/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivaceda Разгледай мнение
                        Аз отворих дълго вчера сутринта от 1.3612 с лимит 1.3665. Няма да се изненадам, ако ми вземе лимита с отварянето на пазара. трябва ми съвсем малко гапче - някакви си 18 пипа.
                        Абе не беше съвсем с гапче, обаче лимита на дългото ми го взе преди минути. С много костенурски темпове, но важното е, че беше в моята посока.......
                        http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                        Коментар


                        • То винаги има гап колега въпросът е дали ще е голям и в коя посока ще e
                          Но си мисля и аз като теб че EUR/USD ще потегли надолу и ще направи минимум 30 пипса но ще видим
                          http://dimitarmilov.blogspot.com/

                          Коментар


                          • То винаги има гап колега въпросът е дали ще е голям и в коя посока ще e
                            Но си мисля и аз като тев че EUD/USD ще потегли надолу и ще направи минимум 30 пипса но ще видим
                            http://dimitarmilov.blogspot.com/

                            Коментар


                            • Колеги , дали ще имаме гап при евро/долар или .... ?
                              Намирисва ми на глям гап за надол, но .... знам ли ?
                              И успех нанощната смяна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                                Имам една необичана идея. Предлагам да си вземем един новобранец който да играе на демо, ние ще правим точно обратното на него и ще му плащаме консултанткси
                                точно напротив!!! първите два месеца, точно като нюбитата. късмета на новобранеца раз'бийш ли ма майна?
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X