IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какъв съм си мръсник, като видя дупка и гледам да я напълня с нещо. За сега започваме добре след празниците.
    Който ме слуша фалира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
      Весела Коледа и от мене!!
      ........................................

      Весела Коледа и успех навсякъде.....
      „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
      Джеси Ливърмор

      Коментар


      • Весела Коледа и от мене!!
        ........................................
        http://georgipiskov.blogspot.com

        Коментар


        • Весела коледа и успех на всички през следващите дни

          Коментар


          • По отношение на долара: Наблюдаваме нова вълна на икономическо заробване и ограбване на Света, Американският дълг продължава да расте. Цял Свят като щур се е втурнал да изкупува американски ценни книжа и зелени хартийки.
            Накрая както се казва ще имат да вземат. Проблема не е на по-силния взел дълга а на по-слабият който няма да си го получи обратно.
            Накрая : Честито Рождество! Христовците да почерпят. Живи и здрави. Купона започва сега......!
            Last edited by bai Onzi; 25.12.2014, 17:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
              Аз знам кога ще спре възхода на долара когато влезе в действие р 36 и направо долара ще слезе от котировки
              Каква е тази руска таратайка р 36?? Хората завзеха Марс, Меркурий. имат станция около Плутон, най мощният телескоп базиран в космоса и съвременни лазерни оръжия...... Та каква е тази таратайка която се унищожава за секунди и се превръща в 210 тона старо желязо движещо се с 8 км. в секунда...???


              http://marcs.blog.bg/technology/2011...se-znae.683369
              Откъс:
              Тъй като лазерът е доста скорострелен такова оръжие бързо може да ви осигури "чисто небе", чисто от вражески спътници - шпионски, комуникационни и бойни.
              За противоракена отбрана е малко по-трудно, тъй като бойните глави са по-трудни за поразяване и летят не над вас, а към вас. За това американците създадоха мощен лазер разположен на самолет Боинг. Това лазерно оръжие с въздушно базиране е с по-голям хоризонт и обсег на действие и е по-ефективно за ПРО от наземното. Освен това може да поразява и съхопътни и въздушни сили на противника.
              Last edited by bai Onzi; 25.12.2014, 17:07.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение

                .....по една на всеки от сърце.....
                Last edited by driverf1; 24.12.2014, 23:45.
                „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                Джеси Ливърмор

                Коментар


                • Last edited by Хирурга; 24.12.2014, 13:22.
                  Който ме слуша фалира.

                  Коментар


                  • Весели празници!!!
                    Last edited by Хирурга; 24.12.2014, 13:11.
                    Който ме слуша фалира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                      колко е това доста. Аз лично му давам 1.2000 мах и после към редовото число 1.3333333

                      Ако се изпълни дивергенцията на едночасова,която се оформя в момента.....,може да качи до 1.29.....,ако не,пътя надолу е свободен.....може 1.20.....,може 1.18.....,пазара ще покаже.....

                      Успех.....
                      „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                      Джеси Ливърмор

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                        Абе може да е рано да се говори за паритет,ама доста надолу трябва да отиде.....,а може да върне и за корекция.....
                        колко е това доста. Аз лично му давам 1.2000 мах и после към редовото число 1.3333333
                        Който ме слуша фалира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gabarduk Разгледай мнение
                          много силен тоз долар бря нема ли да почине малко или чакаме паритето

                          Абе може да е рано да се говори за паритет,ама доста надолу трябва да отиде.....,а може да върне и за корекция.....
                          „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                          Джеси Ливърмор

                          Коментар


                          • много силен тоз долар бря нема ли да почине малко или чакаме паритето

                            Коментар


                            • Ще го пробие. Че и доста на юг ще ходи тепърва. Прочети статията, и си прави изводи.
                              http://www.investor.bg/novini/130/a/...godini-186256/

                              Коментар


                              • Намираме се в повратна зона. Дано пробие 2160, че да усетя празничното настроение по-добре. Малко се изхвърлих май за днешното 2100, но има още време до края на деня.
                                Който ме слуша фалира.

                                Коментар

                                Working...
                                X