IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 26.03.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
    Май са двете заедно под една кожа
    пп. а сега да видим Дау какво ше риче на дейли е на линийката от 18.10 през 6.11
    Все едно да кажем,че и вие-тук представените,сте един играч.

    Коментар


    • Ех..... мечти мечи....... Ти днес видя ли к'во IFO изкараха от Бундесрепубликата? Има да чЕкашшш........

      Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
      сега да резнат рейтинга на германия
      Ай сиктир, аман от "специалисти"

      Коментар


      • Живнала темата,гледам,което е много добре.Според мен е важно едно:да не следваме нечии "стратегии",това вече го обсъждахме.Зная също,че не трябва да се носим и с "тълпата".Накрая-най-важното,което препоръчват добрите трейдъри-да се участва с малка част от сметката.Колко е малка обаче тая "малка" част- дали 5%,дали 7-8%-всеки сам решава.
        Браво на Тато-много силно отиграване и точно в подходящият момент-опитът си казва думата.
        Това,което сега мисля,че в момента цените тестват МА50на седмична,но определено МА50 все още не е тръгнала нагоре,за да очакваме, че ще пресече МА200 скоро,когато се образува т.нар.-златен кръст и определящи ще са бичите настроения.И отново се сещам,че по-трудно е обратното пресичане:при падащи цени и покачваща се МА50,което вече обсъждах от септември 2011.Настоящото движение е по-лекото-
        покачващите се цени пресичат отдолу понижаващата се МА50 на седмична
        Това казват разбира се анализаторите,а ние само правим интерпретациите си и вземаме решения,а анализаторите стоят отстрани,защото нямат необходимите средства,за да работят като милионери,примерно.Още повече,че на другите времеви графики нещата не стоят така,както казвам горе.
        Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Надке, ти оная лошата надка ли си или друга???
          Май са двете заедно под една кожа
          пп. а сега да видим Дау какво ше риче на дейли е на линийката от 18.10 през 6.11
          Last edited by ТАТО; 23.11.2012, 19:44.
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от FidoDidoo Разгледай мнение
            Нещо не ми излезнаха сметките. Американците не трябваше ли вече да са затворили?
            Затваряне в 20:15 бря ТАТОвото
            http://trader.benchmark.bg/UserFiles...20Holidays.pdf
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Ко стаа, шъ ми свършат кинтите с тези даксита ..... Да ева и ябълката, аз пиша дакси, тя приема саксия. Ае, запразнявайте веке! Малееее, ако знаете как върви студено розе с топло жъкузиииииий.... Надке, ти оная лошата надка ли си или друга???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от FidoDidoo Разгледай мнение
                Нещо не ми излезнаха сметките. Американците не трябваше ли вече да са затворили?
                не си питал кръчмаря.как правиш сметки без него
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                  Котю си наля един шот уискенци....наздраве Тато
                  аййдее да сме живи и здрави
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
                    Прощавай, но само ако го гледаш, бива. Почнеш ли и да го ЧУВАШ, работата не отива на добре...
                    Между другото, не това беше въпросът.
                    Това за ЧУВАНЕТО е лично мое виждане. По-общо казано това е ИНТУИЦИЯ . Но темата е много обширна и ако съм на линия , може да си приказваме през почивните ...

                    Коментар


                    • Нещо не ми излезнаха сметките. Американците не трябваше ли вече да са затворили?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
                        Мисля , че най-добрия преподавател е пазара. Звучи клиширано , но е факт. Но условията му са - като гледаш , да виждаш . А като започнеш и да го чуваш - работата отива от добре на по-добре
                        Прощавай, но само ако го гледаш, бива. Почнеш ли и да го ЧУВАШ, работата не отива на добре...
                        Между другото, не това беше въпросът.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Котю си наля един шот уискенци....наздраве Тато
                          И от мен едни сто гайди с давидофф ел. цигара ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
                            Хм, какво му е лошото да поискаш мерките?
                            И добрият преПОДАВАтел цена няма...
                            Мисля , че най-добрия преподавател е пазара. Звучи клиширано , но е факт. Но условията му са - като гледаш , да виждаш . А като започнеш и да го чуваш - работата отива от добре на по-добре

                            Коментар


                            • Котю си наля един шот уискенци....наздраве Тато
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • сега да резнат рейтинга на германия
                                молим?айде нема нужда

                                Коментар

                                Working...
                                X