IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои БГ банки дават най-изгодни валутни курсове?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от antubis Разгледай мнение
    Не е реклама на Тавекс. Това е сайт, която аз се опитвам да развивам. Прав си, че трябва да оправя малко текстовете, за да не е само "банки", а и обменни бюра. Варчев също е там, както и всички български банки. Няма реклама, но е факт, че Тавекс предлагат почти винаги най-добрите курсове. Скоро време ще пусна и графиките как се движат стойностите по час/ден и всеки да може да си прецени.
    Хубава е идеята, но курсовете на банките са за малки суми. Например за ПИБ за над $1000 може да се договори по-добър курс. Т.е. банките в тази класация са леко прецакани, но като се има в предвид че сами са си избрали такава непрозрачна политика, те са си виновни.
    Ще бъде интресно да има класация на банките по нарастващ спред за различните валути.
    Аз лично, като ми потрябват лв нареждам превод от USD сметката ми от форекс брокера към банкова сметка в лв.

    Коментар


    • Съгласен съм

      Първоначално изпратено от milov_1991 Разгледай мнение
      Аз съм забелязал че ОББ дават най-добрите курсове
      През 2015 следя коя банка какви курсове предлага за долари, и наистина на ОББ с най-добри -- винаги когато съм проверявал

      Коментар


      • Аз съм забелязал че ОББ дават най-добрите курсове
        http://dimitarmilov.blogspot.com/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
          ченчаджииниците работят само в брой а темата е за обмен на валута по сметки,така че намирисва на реклама
          Реклама е на услугата, но не и на конкретен представител. Направих я преди половин година, защото ми трябваше да закупя не малко количество паундове, за няколко ходения до Англия и исках да видя къде ще ми бъде най-изгодно. Безплатна е, постарал съм се да е максимално неутрална - представителите са подредени по азбучен ред, единствено БНБ е изнесена в началото, защото тя е референтна стойност и не се взима предвид, когато светват кутийките за най-изгоден и най-неизгоден курс.

          Темата е за безкасово, а всички курсове са касови. Все пак човек може да добие представа и да провери в сайта на банката как върви и другия курс.

          Ще се постарая да добавя и секция за безкасови разплащания.

          Коментар


          • ченчаджииниците работят само в брой а темата е за обмен на валута по сметки,така че намирисва на реклама

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              Предлагаха!!! До преди 7-8 месеца.
              Сега тези: http://nikar.net/index_files/Page303.htm са по-добри.
              Ако искаш да ти е полезен сайта - най-добре е да включиш и Никар, но се опасявам че ще "оберат" всички зелени колонки!
              Не е като да не се пробвах да добавя и Никар. Но техния сайт е труден за машинно индексиране, защото използват картинки, вместо текст.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от antubis Разгледай мнение
                Няма реклама, но е факт, че Тавекс предлагат почти винаги най-добрите курсове.
                Предлагаха!!! До преди 7-8 месеца.
                Сега тези: http://nikar.net/index_files/Page303.htm са по-добри.
                Ако искаш да ти е полезен сайта - най-добре е да включиш и Никар, но се опасявам че ще "оберат" всички зелени колонки!
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Хубаво, ама да попитам - това реклама на Тавекс ли е или са взели банков лиценз
                  Не е реклама на Тавекс. Това е сайт, която аз се опитвам да развивам. Прав си, че трябва да оправя малко текстовете, за да не е само "банки", а и обменни бюра. Варчев също е там, както и всички български банки. Няма реклама, но е факт, че Тавекс предлагат почти винаги най-добрите курсове. Скоро време ще пусна и графиките как се движат стойностите по час/ден и всеки да може да си прецени.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от antubis Разгледай мнение
                    За хората, които се интересуват от най-изгодните валутни курсове на Българските банки и обменни бюра, могат да проверят този сайт http://balknote.com/.
                    Хубаво, ама да попитам - това реклама на Тавекс ли е или са взели банков лиценз
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • За хората, които се интересуват от най-изгодните валутни курсове на Българските банки и обменни бюра, могат да проверят този сайт http://balknote.com/.

                      Коментар


                      • Първа и корпа.А най не изгодни дава уникредит,просто са недостижими
                        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                        Коментар


                        • Кои БГ банки дават най-изгодни валутни курсове?

                          Здравейте,
                          кои БГ банки имат най-малък спред спрямо курса на БНБ - при безкасова обмяна (от сметка в сметка) на суми над 10 000 usd ?

                          Мерси
                        Working...
                        X