IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро на газарите....чакам връщане на 28.80 и от там къс сас стоп на 30.22 за 27.40 и надоло.....тренда има очебийно къса тенденцие но няма скорост и трамплин занадоло от кадето дасе отблъсне....затова чакам корекция дйо 28.80 от кадето да поеме на юг а и по този начин да образува ново ниво критично ниво
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Поздрави на всички за гръмнатият лимит при 1.2780 с една EPIC парче http://www.youtube.com/watch?v=LO9v_sqvKYQ
      Доста облекчи сметката , че големият стоп беше стигнал до 1.3621 , та сега пак отиде над 1.64.
      Следващият лимит - 1.2460, 1.2250 и едни зареждания за 1.18 имам
      Не пиша взимани позиции , защото ми беше явно показано, че преча с тези си неща , но не можах да се стърпя да се похваля за гръмнатият лимит , извинявам се за което
      Качи ли пак ще товаря

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
        как нищо , шортиме бря ,бихме 2803
        германката оака положението с приказките за 5 години мизерия.англичаните пак чупят стойки.утре има избори.пак мирише на клане.затова не смея да се бутам из валутите
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • как нищо , шортиме бря ,бихме 2803

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Къде сте бря? Влакът тръгна!!!
            за дакса едно рамо от мен
            нищо друго не измислих тая сутрин
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Къде сте бря? Влакът тръгна!!!

              Коментар


              • Добро утро! Оцеляхме, а сега накъде!
                chef

                Коментар


                • добро утро
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                    На изток бря МАМУН !!!
                    УДРИ по тоя ДАКС накрая !!!!
                    Че аз го блъскам от повече от месец, ама вие не помагате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      На къдя?
                      На изток бря МАМУН !!!
                      УДРИ по тоя ДАКС накрая !!!!
                      Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Кими е много готин-щеше да ме смачка на ВРЦ-то като идваха в България.
                        Ферари-в сърцето
                        A, аз бях на етапа на Белмекен, където се претрепа. На следващия ден бях на етапа с лошата публика, дет го отмениха. Въобще не случих на ВРЦ

                        Добрутро!
                        На къдя?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Абе къв късмет. Този е извънземен. Ако не се беше заблял да оперка табелата щеше да е първи Кими ми е любимец. Ферарист съм, но този е мнооо добър
                          Малкия е симпатяга ,ама ако нямаше кола за сигурност,трудно щеше да стопи 25 сек след 2-рия бокс.
                          Имам автограф от него още като беше в торо росо
                          Кими е много готин-щеше да ме смачка на ВРЦ-то като идваха в България.
                          Ферари-в сърцето

                          П.П.Гапа не е страшен,
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Боя се

                            Много се боя за Гала!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Мда интересна гран при стана,ама Малкия голям късмет извади с двата сейфти кара.
                              Мамун-бакшиш Бравос!

                              п.п. Тато не бой се за гапа
                              Абе къв късмет. Този е извънземен. Ако не се беше заблял да оперка табелата щеше да е първи Кими ми е любимец. Ферарист съм, но този е мнооо добър

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Браво Кими, браво Алонсо, браво Фетел
                                Мда интересна гран при стана,ама Малкия голям късмет извади с двата сейфти кара.
                                Мамун-бакшиш Бравос!

                                п.п. Тато не бой се за гапа
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X