IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Убиха импулса в този задръстен хазарт. Хайде до 2705-2710 и да започваме с корекцията на дневния пък защо не и на седмичния бар.
    Който ме слуша фалира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
      Валутната търговия си е чист хазард напоследък
      Точно така, чист хазарт си е. Аз съм си направил баровете черни и червени и си залагам непрекъснато. На двойното дъно му викам джакпот, а на тройната дивергенция мистерия.
      Който ме слуша фалира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
        По-скоро бих казал "Не'' .....!!!
        И аз ТАТОвото Форексу е ясен както ако идеш в една сиганска маала в центъра и извикаш силно "да ева вашта ма*а сиганска да ева " и да чакаш да ти донесат червено винце и луканка
        пп.медец ми капе от сърцето когат мислим еднакво с Стамбата 69
        Last edited by ТАТО; 08.11.2012, 18:54.
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
          Деба, Драги се разприказва и сурненето май се отложи.
          еми ако не е тая година, догодина не им завиждам на дългите в метали

          Коментар


          • Деба, Драги се разприказва и сурненето май се отложи.
            Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Това в златото ли?
              дам, the biggest bubble ever

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Neo23 Разгледай мнение
                Хмм , седя и са чудя дали до края на месеца не можем да думнем 1450.
                Това в златото ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  на 2-3 дни веднъж се ЯВЯВА като арахангел, изсипва някой глупост и се изнизва.на всичкото отгоре се има за капацитет........ае да не почвам.най елементарното не знае как да си направи рекламата. по варненско или региона с тая професия, МАМУНЕ можеш да си докараш най много ГАСТРИТ.пари едва ли
                  Не знам. Хубав бизнес е, но ние сме научени, че всичко моем сами да свършим. Ей го на, нашия Хвод. Като се съберем им казвам да си вземем професионален - те Не. Ще събираме 200 кинта такси с разход за касиер - 60 кинта
                  А инак във Варненско, гледам входа на майка ми. Изградили са комунизъма. Ама Домоуправител е един 120 кила 200 сантима човек. Гък не могат да кажат. Само като звънне и са приготвили парите за всички такси.)) А нашите ентелегенти у входа само бръмчат

                  Коментар


                  • Хмм , седя и са чудя дали до края на месеца не можем да думнем 1450.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Напротив, бизнесът си върви. Имам поглед много от близо. Просто той явно не става
                      на 2-3 дни веднъж се ЯВЯВА като арахангел, изсипва някой глупост и се изнизва.на всичкото отгоре се има за капацитет........ае да не почвам.най елементарното не знае как да си направи рекламата. по варненско или региона с тая професия, МАМУНЕ можеш да си докараш най много ГАСТРИТ.пари едва ли
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                        чисти глупости.най новите ти
                        не върви май твоя бизнес,че дойде да потъргуваш малко .да дадеш малко акъл и да извадиш някой лев.сменяй бизнеса да не гиберосаш от глад
                        Напротив, бизнесът си върви. Имам поглед много от близо. Просто той явно не става

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
                          Валутната търговия си е чист хазард напоследък
                          чисти глупости.най новите ти
                          не върви май твоя бизнес,че дойде да потъргуваш малко .да дадеш малко акъл и да извадиш някой лев.сменяй бизнеса да не гиберосаш от глад
                          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Не щъ. Кат ме изгонят от нейде, не се натрапвам.
                            Няма такова щъ не щъ МАМУН.
                            Като тЪ викнем и идваш на БЕГОМ !!!
                            Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от VBT Разгледай мнение
                              По-скоро бих казал "Да!"
                              По-скоро бих казал "Не'' .....!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                                Между другото правим подписка за
                                твоето завръщане на другото място !!!
                                Не щъ. Кат ме изгонят от нейде, не се натрапвам.

                                Коментар

                                Working...
                                X