IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    http://www.youtube.com/watch?v=oewRadlyrHo поздравче за търговците

    много съм добър.почнах да се притеснявам
    Я френско рапче

    Виж Корейчето колко е нежно и мелодично-направо ме разтапя :http://www.youtube.com/watch?v=rhN7SG-H-3k
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Не така

      Тъпото н . . . . да го сгащят за провинението, а тебе ФБР за това, че го наричаш тъпо н . . . .

      Коментар


      • Бай ойро 1,27

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
          Аман от общи приказки! Хубаво говориш и правилно, но не виждам с какво помагаш на колегата, който неволно си е създал проблем. Аз просто го предупредих да има едно на ум, а ти правиш от това глобален въпрос. Поредния всезнайко и празнодумец...
          Говоря че е срамота дето такива като теб ги е страх да кажат истината за тъпото негро, да не би да дойде ФБР да те сгащи - мишка с мишките страхлива!
          "Luck is what happens when preparation meets opportunity"
          Seneca

          Коментар


          • http://www.youtube.com/watch?v=oewRadlyrHo поздравче за търговците

            много съм добър.почнах да се притеснявам
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              2626
              и аз тъй мисля
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                ДАКС=7000
                Е>Д=1,26666 ????
                2626

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  Днес
                  ДАКС=7000
                  Е>Д=1,26666 ????
                  Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                    Искам ШЕБЕКА да казва кога очаква
                    ДАКСа към 7000 да иде????
                    Днес

                    Коментар


                    • Искам ШЕБЕКА да казва кога очаква
                      ДАКСа към 7000 да иде????
                      Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                      Коментар


                      • skitalo

                        Първоначално изпратено от skitalo Разгледай мнение
                        Наясно съм повече отколкото предполагаш! Знам също че Хоумланд секюрити могат да го върнат и от летището и да му излезе $660, вместо $160 разходката...

                        Живеем в Глобален Тоталитаризъм, управлявани от чучела и откровени идиоти, свят на относителни величини, където единствената абсолютна величина е терорът над средният човек. И все пак:

                        На теб и на всички тук ще ви припомня думите на Любен Каравелов:
                        "Свободата не ще Екзарх, иска Караджата!"

                        Да не го забравяме където и да сме!!!!
                        Аман от общи приказки! Хубаво говориш и правилно, но не виждам с какво помагаш на колегата, който неволно си е създал проблем. Аз просто го предупредих да има едно на ум, а ти правиш от това глобален въпрос. Поредния всезнайко и празнодумец...

                        Коментар


                        • Каса на късото Паунд/долар. Стига ми за таз седмица.
                          Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                            Ей, човече, очевидно не си наясно с много неща. Тук, в САЩ, подобни майтапи не се толерират въобще! Не напразно, когато ти четат правата при арест казват:"...ВСИЧКО казано от вас може да се използва..." Дори и шегите. Да не говорим, че всяка заплаха за убийство се преследва от закона и няма шега или не шега.
                            А за ББ и за когото и да е, разбира се, че не трябва да си мълчите, но само толкова. Но я се опитай да отправиш заплаха за убийство в публичното пространство, че да видим!
                            Тук, в Америка е същото. Иначе срещу политиката на президента можеш да си говориш колкото искаш, но само толкова.
                            Наясно съм повече отколкото предполагаш! Знам също че Хоумланд секюрити могат да го върнат и от летището и да му излезе $660, вместо $160 разходката...

                            Живеем в Глобален Тоталитаризъм, управлявани от чучела и откровени идиоти, свят на относителни величини, където единствената абсолютна величина е терорът над средният човек. И все пак:

                            На теб и на всички тук ще ви припомня думите на Любен Каравелов:
                            "Свободата не ще Екзарх, иска Караджата!"

                            Да не го забравяме където и да сме!!!!
                            "Luck is what happens when preparation meets opportunity"
                            Seneca

                            Коментар


                            • ???

                              Първоначално изпратено от skitalo Разгледай мнение
                              Дон Карлос, не бъди такава страхлива мишка - това ни е национален проблем!

                              Човекът се шегува, а и да не беше така - да не забравяме че половината от народонаселението в САЩ са републиканци...

                              То и Д(АН)С следят всичко - това значи ли според теб че трябва да си мълчим за всяка дивотия на Бойко Борисов?!!

                              Ей, човече, очевидно не си наясно с много неща. Тук, в САЩ, подобни майтапи не се толерират въобще! Не напразно, когато ти четат правата при арест казват:"...ВСИЧКО казано от вас може да се използва..." Дори и шегите. Да не говорим, че всяка заплаха за убийство се преследва от закона и няма шега или не шега.
                              А за ББ и за когото и да е, разбира се, че не трябва да си мълчите, но само толкова. Но я се опитай да отправиш заплаха за убийство в публичното пространство, че да видим!
                              Тук, в Америка е същото. Иначе срещу политиката на президента можеш да си говориш колкото искаш, но само толкова.

                              ПП. Доколкото си спомням, неотдавна един бивш кмет отправи заплаха към сестрата на Б. Борисов. Веднага го прибраха на топло. Никой не се съмнява, че само е искал да привлече по този странен и необмислен начин вниманието върху тежкото си положение, но това ли едва ли ще го отърве от съда. Законът си е закон - виждаш, че преди няколко дни осъдиха България в международния съд, заради заповед на Б.Б. преди много години, която е довела до нарушаване на правото на живот, според съда.
                              Last edited by Дон Карлос; 09.11.2012, 14:18.

                              Коментар


                              • Обема на късите свърши......очаквам А до 27.70 В до 24.46 и С до 28.20 от кадето къси до 26.30 и това щее третаа вълна на тренд А от 31.71 ......след което ще имаме тест на върхат голямо АВС и отново надоло......69 69 и тато .....Проверете това което Ви написах
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X