IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • USA

    Цял ден Неработен ден - ден за почит на Ветераните

    ......паднали в борбата за развитието на форексо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Beckner Разгледай мнение
      Заспа, то и аз заспивам
      сакън не заспивай той те чака да затвориш очи и ке тръгне
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Заспа, то и аз заспивам

        Коментар


        • това май беше края на късата идея. Здраве да е.
          Който ме слуша фалира.

          Коментар


          • Добре, че не използам фибо от няколко годи, иначе вече да съм с дълга. Има още няколко пипса хляб в късите. Дано да си излезнат.
            Който ме слуша фалира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Beckner Разгледай мнение
              Докторе, докато не мине срещата за решението за парите на Гръчуляците няма да пада, защото всеки смята че ще им дадът пари. Изненада може да има винаги но след срещата ще разберем.
              Мани тази глупава среща. Всичко е решено отдавна и вече е калкулирано в цената.
              Който ме слуша фалира.

              Коментар


              • Кого блафират с този инпулс на горе тези гадове.
                Който ме слуша фалира.

                Коментар


                • Докторе, докато не мине срещата за решението за парите на Гръчуляците няма да пада, защото всеки смята че ще им дадът пари. Изненада може да има винаги но след срещата ще разберем.

                  Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                  няма да падне нарисуваха го като по учебник. Сега ако не се изсипе надолу затварям.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                    Докторе ако падне 2729 требе с скалпелите да отрежеш щото ТАТО мисли че после ке падне и 2738
                    няма да падне нарисуваха го като по учебник. Сега ако не се изсипе надолу затварям.
                    Който ме слуша фалира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kofi Разгледай мнение
                      я вижте какво хортуват тук
                      Dow Jones: Deutsche Bank запазва прогнозата си за EUR/USD да завърши годината при 1.35
                      Финансова институция лансира прогнози? Каква част от пазара е в обсега й, за да може да му влияе? Смех! И по каква причина европейска банка пробутва-"запазва" скъпо евро в краткосрочен план? Да не би, за да съживи производство и търговията на ЕС, или защото поредните й "анализатори" са сгафили в залозите за сметка на свои клиенти? Нямам отговори.

                      Коментар


                      • добавка в късата идея от 2718
                        Който ме слуша фалира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                          От мен имаш 6 с дава ++. Толкова реална ми се стори твойта прогноза, че набих 4 лота. Не само 2689 е заплаха а и 2698-99. Надеждата умира последна все пак.
                          Докторе ако падне 2729 требе с скалпелите да отрежеш щото ТАТО мисли че после ке падне и 2738
                          пп. ако падне 2738 ТАТО препоръчва от 2772 да отвориш къса
                          Last edited by ТАТО; 12.11.2012, 14:41.
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Beckner Разгледай мнение
                            Къде го пише тва?
                            Това няма как да стане или по точно 85-15 в процентно съотношение.
                            Който ме слуша фалира.

                            Коментар


                            • Къде го пише тва?

                              Първоначално изпратено от kofi Разгледай мнение
                              я вижте какво хортуват тук
                              Dow Jones: Deutsche Bank запазва прогнозата си за EUR/USD да завърши годината при 1.35

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                                ТАТО с два пипса не позна
                                пп. Няма ли кой да извика ЮЮЮЮЮ .............. да бие бръже 2689
                                От мен имаш 6 с дава ++. Толкова реална ми се стори твойта прогноза, че набих 4 лота. Не само 2689 е заплаха а и 2698-99. Надеждата умира последна все пак.
                                Който ме слуша фалира.

                                Коментар

                                Working...
                                X