IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Цицко рали се подготвя, ама нещо рехави са нещата и работите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Старите фалираха....сега е ерата на др.луди и който издаржи....ти данелапна нов кеш че пак си в играта....а и довечера към колоко часа щесме на 26.40 дасе подготвим.....Можели въпрос.....кадее стопа на късите за 26.40....... При смислено обяснение може и дасе замисля.....Предварително благодаря Гн...Хемус....а щом сте прочели назад значи сте видяли моето обяснение за 28.40
      към 22.45 котьо ще сте на 2640 .... ко ми държиш тоз намахано хвалипръцковски тон .... стопчето е възможно най-близо разбира се ... 2750 ... и няма ко да ми говориш на вий котьо

      Коментар


      • Старите фалираха....сега е ерата на др.луди и който издаржи....ти данелапна нов кеш че пак си в играта....а и довечера към колоко часа щесме на 26.40 дасе подготвим.....Можели въпрос.....кадее стопа на късите за 26.40....... При смислено обяснение може и дасе замисля.....Предварително благодаря Гн...Хемус....а щом сте прочели назад значи сте видяли моето обяснение за 28.40
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Добър да е! Ти от Коледа на Коледа се появяваш
          ммм ко ми стана та се присетих ... викам дъл ми седи още регистрацията в инвестора .... тя па земала че останала .... и викам да драсна ..... попрецъках 5 страници назад .... много сдух и спек .... почти никой от старото няма .... сичките нови камикадзета

          добре че сте ти и реда инак съвсем кошмар ,,,,


          их мама и йена

          Коментар


          • Всичко отиде на кино....стопа на 27.22....то ще тръгне нагоре но сие корекция ане тренд
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от xemus Разгледай мнение
              натоварихте ли късото ..... до вечерта сме на 2640 при е/д

              Добър ден на всички ....
              Добър да е! Ти от Коледа на Коледа се появяваш

              Коментар


              • натоварихте ли късото ..... до вечерта сме на 2640 при е/д

                Добър ден на всички ....

                Коментар


                • Каде исчезна анализатор Иво....тои ме кефище най много.....сигорно тренира за форекс срещата на 30.....е там щени научи Ако е надоло или ако е нагоре....е той наистина беше страшен профи
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Пробого
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Аи и ас дава светна на нешто
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • Пробив на 27.431 е 61.8 на корекцията и пробива потварждава дългите....е затова е фибоначито...сега точно сме под него
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • тъй кат тръгне много ма кефи, ша взема да си сипа и аз една водчица

                          Коментар


                          • Тато ти фибоначита 38.2 и 61.8 неползваш ли....а и сложна корекция несили учил....а и за да тръгнем надоло .....импулс видя ли някаде....очудваш ме
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • От тук сме директно на 28.40.........
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Айде нагоре
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X