IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
    не се шашкайте, и ние
    можем да печатаме
    ихххххх
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • не се шашкайте, и ние
      можем да печатаме
      Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Министерството на финансите на САЩ има право да печата пари, така, че това не е проблем дори да не им удължат срока.

      Коментар


      • Добра новина за всички които инвестират в Apple. От утре China Telecom започва да приема поръчки за iPhone 5 т.е към края на Януари когато бъде обявен Q1 2013 може да достигнат нови върхове в порядъка на 780-800 $
        Last edited by FidoDidoo; 19.11.2012, 19:07.

        Коментар


        • Можели един подарак да върне до 27.62...4 ....няма дае лошо....амо то и там муе мястото и после дасе истреляме към 28.90....
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
            Министерството на финансите на САЩ има право да печата пари, така, че това не е проблем дори да не им удължат срока.
            Хората се чудят какви глупости да измислят за да вкарат още малко паника, която ще доведе до ново печатане.
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • списиално за теб бай Уед , КУИИИЗАААААААААААААААААА

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                Доларите свършват Много интересна статийка ФЕД нямат право да печатат долари след Коледа щото изтича 99 годишния срок който е дал Конгреса за печатане на зелени гущери
                ДА СЕ ПРОЧЕТЕ НЕПРЕМЕННО !!!!!!!
                http://onsmi.net/dollaryi-konchayutsya/
                Министерството на финансите на САЩ има право да печата пари, така, че това не е проблем дори да не им удължат срока.
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                  evro evro evro , milichkoto mi , sladichkoto mi , napravi me jenski galab
                  ЖАБОК кажи кризаааааааааааааааааааааааа !!!
                  Май си се нацацамушкал и да използвам намалението !!!
                  Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                  Коментар


                  • едно две девет , едно две девет

                    Коментар


                    • Грешка 27.85
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • evro evro evro , milichkoto mi , sladichkoto mi , napravi me jenski galab

                        Коментар


                        • А не от 26.85 ак дълги
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • аз викам веке от тука надоле достигна горната линия на каналя на Н1
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              Анди с тия гайди ме разсплакваш....това е музиката номер 1
                              РЕДА ги пусна един път и аз ги приватизирах
                              като ми върви ги пускам против УРОКИ
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                Тато държишли стопа
                                То остава да го вдигна нагоре и печалбицата ми за един месец ке стане по малка и от скромната ми пенсийка
                                пп.споко бря кУрсо требеше най накрая да види ко става под полата на кака200 2807
                                Last edited by ТАТО; 19.11.2012, 17:59.
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X