IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дон карлос...моите уважения....но нечета вестници и ТВ.....Техническият анализ е един и даже одарен стоп нете хв ърля от играта...... А ти да ва насока....а тези др глипости са за разбъркване на мозака....и сега ако бернеке се изцепи и одидем до 28.80 това значили чесме дълги......не просто утре ще му прочетем изцепките.....импърви щеги видим на графиката.
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Банк америка 9.75 къси за 8.20 от долоне гапа....стоп на 9.97
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
        знам и под 2763 КЪСИИИИИИЙЙЙЙЙЙЙЙ
        15 пипа по нагоре ти дава сигнала за къси и се влиза горе при 1.28
        Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

        Коментар


        • евро/долар

          Здравейте, уважаеми колеги!

          Чета и се чудя и се мая! Щяло да отиде първо тук, после там, после онам...И от какъв зор ще стане така, никой не обяснява.
          Аз пък си мисля, че няма такива али-бали. Има индекси и токова! От както е криза, малко или много е така. Затуй гледайте накъде вървят индексите и си свиркайте. Не си усложнявайте живота с небивалици и приумици.
          Нека обаче това да не бъде разбрано едно към едно. Освен посоката на индексите е редно да се отчетат редица други фактори. Например : 1.Започващата среща на Еврогрупата, която ще умува и ще реши нещо за Гърция /може би едва ли/. Неочаквания срив на икономкиките на страните от "Северната лига" - Холандия, Финландия... Те сега ще бъдат още по-скептично настроени към раздаване на помощи, т.е. наливане в каца без дъно. 3. Напрежението в Близкия изток. 4. Кипър се нарежда на опашката за помощи и пр и пр.
          За мене лично в движението на евро/долар има задържащ фактор, иначе отдавна да сме сложили ските, както казва ТАТО. Всеки има очи, уши и ум, нека всеки сам да си решава кое, какво, докога и колко.
          Но гадаенето сега до там, после до там и после още по-натам е безмислица, да ме простите, ако съм засегнал някого.
          На всички желая късмет!

          ПП. Да добавя, че според мене "задържането" е и в двете посоки.
          Last edited by Дон Карлос; 20.11.2012, 17:05.

          Коментар


          • Значи търсиш дъно.....а то може и на34 дае....нетърси никога дъна и върхове.....
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              Тато неси учил обръщане на трнд несе сарди но стопа е 27.63 и е ново критично ниво на дългите
              знам и под 2763 КЪСИИИИИИЙЙЙЙЙЙЙЙ
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Тато неси учил обръщане на трнд несе сарди но стопа е 27.63 и е ново критично ниво на дългите
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Аде 28.40....че котараноще нее казал къси
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
                    кукузела ли чекаш бря......
                    20.11.2012 19:15:00 Изявление на Бен Бернанки, председател на ФЕД
                    тъй верно ама за дълги
                    до тогаз 200 пипа надоле
                    демек 2628
                    Last edited by ТАТО; 20.11.2012, 16:46.
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                      обаче моите позиции никой не ги ебаа мааму деа..
                      поиче няма да ви казвам как да праите пари.
                      мойто nzd/usd напрай 50 пипа на долу..
                      наивник не се ли качи на влака с 4 лота и 5 пипа стоп.. щеше да го хванеш кьорчо..
                      Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                      Коментар


                      • Ееее то няма закаде дасе захапе зада тръгне надоло....такаче поне още един връх над 28.28 и тогава може да ни ииграе сценария 27.40 28.40 ...сега муе рано ...
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • кукузела ли чекаш бря......

                          Коментар


                          • TATO кат извика ЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮББББББББББББББББРРРРРРРРРЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
                            и слагайте ските
                            майтап да става да не вземете да сложите ските
                            пп.2828 точно ама много точно до ПИПЕТ е добър локален връх
                            Last edited by ТАТО; 20.11.2012, 16:38.
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Къс Дакс 7100, 7133. Дълги VXX, ZNGA, GRPN

                              Късо EUR/USD 2804/28 за 2100
                              Mамун,тез Дзинги ,умната с тях,че са Джънк акция,аз още ги държа от ипото на фейса и вече ме изнервят доста
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • нека слезне да заредим дължина
                                молим?айде нема нужда

                                Коментар

                                Working...
                                X