IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • TATO,

    Лондон яко барат йената бря....

    Коментар


    • На мен звездите /и фундамента/ ми говорят,че кабелът ще изгуби част от текущите си стойности след 11:30,но по това може и да се спори,ако тоталната кризисна ситуация в Европа вече е калкулирана в текущите цени.

      Коментар


      • Аз нямам вече късо. Плюсов стоп

        Коментар


        • Forex Analysis: Dollar Finds Support, S&P 500 Hints as Weakness Ahead

          http://www.dailyfx.com/forex/technic...ess_Ahead.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
            Мамунска работа значи снощи си заспал преди да си легнеш а си се събудил преди да станеш а жената не та ли събуди да си сложиш нощницата ???
            Тц, кофраж спах

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Не пия бре Чаша червено винце само. Даже и нямах шибан ден. Съвсем нормално си полегнах на дивана и си зяпах търговийката... По едно време, пак си лежа и пак си зяпам, ама вече 5 и двайсе
              Мамунска работа значи снощи си заспал преди да си легнеш а си се събудил преди да станеш а жената не та ли събуди да си сложиш нощницата ???
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • тоз флаг ли е байряк ли е дет се развява от 06:16 досега да не стане някакъв мечи капан да го ева
                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                  туй ще да е от алкохоля МАМУН или някой друг стимулант дет си вкарал вчера в мамунското си тяло я се сети
                  Не пия бре Чаша червено винце само. Даже и нямах шибан ден. Съвсем нормално си полегнах на дивана и си зяпах търговийката... По едно време, пак си лежа и пак си зяпам, ама вече 5 и двайсе

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Уффф, не знам.... Аз почнах по никое време да заспивам и по никое да се събуждам
                    туй ще да е от алкохоля МАМУН или някой друг стимулант дет си вкарал вчера в мамунското си тяло я се сети
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                      мозе, мозе, а мозе и клин да стане,
                      нищо ще добавиш и на 2833 по мартингейл
                      и вс ще е ок
                      Цък, Мартингел освен да ти го намартингели на акаунта друго не прави, добавям само след като е в мойта посока и вече имам печеливша сделка и само по тренд. 3 пъти мартингел съм пробвал, три пъти Маржин кол е имало. Така че, "Thanks, but no thanks."
                      Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                        ТАТО дрът не може да виси и посред нощята МАМУН
                        Уффф, не знам.... Аз почнах по никое време да заспивам и по никое да се събуждам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
                          язе му хортувам за 24.11.12 да скиф в клендаря,той не вдява,очото му освен 2642 друго не види...
                          ми там пише за вчера :
                          Цял ден Среща на европейските лидери в Брюксел Силен Силен
                          ТАТО дрът не може да виси и посред нощята МАМУН
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • мозе, мозе, а мозе и клин да стане,
                            нищо ще добавиш и на 2833 по мартингейл
                            и вс ще е ок
                            Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                            Не бе хваля се къв съм пророк, казах вчера и то взе че се случи

                            П.П. На 1.2777 мисля да добавя къси още.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                              това как да го разбираме
                              като закодиран сигнал бау лЕ
                              Не бе хваля се къв съм пророк, казах вчера и то взе че се случи

                              П.П. На 1.2777 мисля да добавя къси още.
                              Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Много дюшаш ми доде бре. Докато търкам гуреливи очи и напрайх надницата
                                все така да ти върви
                                аз още умувам.днес ми е малкия петък.гледам умно и РАЗСЪЖДАВАМ
                                СЕРВИЗЧЕТО ми ако не бие 1375 има път нагоре.ако бие обаче и аз продължавам да гледам умно.печалбата ми от началото на седмицата ще стане като на ТАТО пенсията
                                те такива мисли имам
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X