IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тавекс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от horhe7 Разгледай мнение
    мошеници са!!!!


    от личен опит ли говориш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
      Здравейте, бих била благодарна ако ми помогнете с малко инфо. Предлагат ми работа за Тавекс, само че малко ме притесняват... Търгуват със злато, но изкупните им цени са м/у 2 и 10 % по високи от борсовите...Това е много странно. Освен това, на работещите предлагат огромни заплати, и започвам да си мисля, че са ужасни спекуланти. Някой може ли да помогне с малко инфо?
      мошеници са!!!!

      Коментар


      • Тавекс

        Здравейте, бих била благодарна ако ми помогнете с малко инфо. Предлагат ми работа за Тавекс, само че малко ме притесняват... Търгуват със злато, но изкупните им цени са м/у 2 и 10 % по високи от борсовите...Това е много странно. Освен това, на работещите предлагат огромни заплати, и започвам да си мисля, че са ужасни спекуланти. Някой може ли да помогне с малко инфо?
      Working...
      X