IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тавекс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
    Дали проблемът не е в програмирането на сайта, понякога се допускат малоумни грешки, ако нямаш свестен web developer......

    Коментар


    • ето и снимка:
      Last edited by itso78; 18.04.2012, 15:03.

      Коментар


      • Бидейки абсолютно некомпетентен горещо бих ти препоръчал Тавекса.

        Цените им за обикновен гражданин са без конкуренция, а и са една изключително позитивна компания. При тях новините винаги са цветя и рози - независимо дали златото поскъпва или поевтинява. Както казват - поевтиняването е просто основа за бъдещо покачване .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Интересно ми е колко хора от форума се записаха за работата в Тавекс???
          Аз за малко да кандидаствам, ама като видях обменния курс: лев-лев: 1 за 8.316 и се разколебах .
          ВАЛУТНА ТАБЛИЦА - принтирайте преди да тръгнете на път! (от падащото меню си изберете Български лев)

          BGN BGN EUR USD BGN BGN EUR USD
          10 = 1.20 ~ 5.10 ~ 6.70 5 = 41.60 ~ 21.20 ~ 27.80
          ...........

          Излиза, че тия 50 000 лв., ако ми ги сметнат по техният курс ще са ~6000, или 501 лв. на месец

          Коментар


          • Интересно ми е колко хора от форума се записаха за работата в Тавекс???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
              Абе и аз мисля да се явявам на интервю в една фирма.Вярно не е толкова популярна колкото Тавекс но сравнително известна ,особенно на хората в бранша.Та чудя се каква заплата да поискам а и каква да си отпусна но не знам дали ще получа тук съвети или да създам отделна тема.Между другото digicom_2005 какви заплати дават в рекламния отдел на Тавекс. P.S.работя с Тавекс, предимно обмяна на валута и съм много доволен от тях
              Тук съвет няма да получиш, най - много някой да те наругае и да ти обясни, че за нищо не ставаш.

              "За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него ." - хареса ми

              П.П. За реклама пари още не съм им искала, но всички тук ме наведохте на тая мисъл, следващия път , на втората част от интервюто ще им кажа...

              Коментар


              • Абе и аз мисля да се явявам на интервю в една фирма.Вярно не е толкова популярна колкото Тавекс но сравнително известна ,особенно на хората в бранша.Та чудя се каква заплата да поискам а и каква да си отпусна но не знам дали ще получа тук съвети или да създам отделна тема.Между другото digicom_2005 какви заплати дават в рекламния отдел на Тавекс. P.S.работя с Тавекс, предимно обмяна на валута и съм много доволен от тях
                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                  За женските ОФФце си права
                  А за другите ти " излишизми" - няма да си губя времето!
                  http://pravopisen.onlinerechnik.com/...B2%D1%86%D0%B0

                  Ще ти трябва....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                    Евалата, како. Дано стане 50к годишно не са за изтърване.
                    Евала и на теб за хубавия коментар, само че кандидатствам за по - малка заплата...)) Не е тая с 50к)) Не съм толкова алчна. В момента имам хубава работа, а при Тавекс биха ми плащали със 200 лв. повече. Много се колебаех, защото по форумите се изписаха ужасни неща за тях, а при положение, че имам друга работа, не бих искала да се набутам. Но вече минах първата част от интервюто и ще видим какво ще стане после..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                      За мисленето ти - не го оценявам - анализирам го - това ми е част от работата...
                      Никъде не съм писала, че Тавекс, са пирамида! - е добре де, само "че са ужасни спекуланти"
                      И не ТИ преценяваш дали съм за тази работа или не! - Нямам нищо общо с тази фирма,нито ме интересува ТИ дали ще рабогиш там. НО! - ха на бас,че няма да те наемат!
                      И знаеш ли защо?
                      Защото не ставаш за тази работа!

                      Кой е овцата,сега? - А,познай

                      Нищо лично!
                      Това е моя анализ по твоя въпрос.

                      Анализатора, с това поведение вероятно само с анализите ще си останеш! Имай предвид , че светът е огледало и получаваш това, което си дал! Сигурно си много самотен и озлобен човечец, за да се ядеш така с непознати. Или може би си свикнал всички жени около теб да са овце! Ами това си твой проблем! Както и да е, бъди щастлив! След като не се интересуваш къде ще работя не прави коментари. Няма нужда от излишизми, нали?! И се поуспокой малко , че пишеш с краката си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
                        Представи си , поканиха ме на интервю, затова пуснах тази тема... Даже минах първата част от интервюто, да видим какво ще стане с останалите две части...

                        Евалата, како. Дано стане 50к годишно не са за изтърване.
                        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от goldrun Разгледай мнение
                          Ама голям смях Не си се занимавала ама точно определи дори в проценти, че изкупната цена е над борсата!
                          Съвет - преди интервюто си направи труда и разучи що е то тройунция злато!
                          Успех!
                          Наистина не съм се занимавала с това, процентите ги прочетох в статия за Тавекс и ми стана интересно! Благодаря за съвета, направих го вече!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                            Човека решил да се информира ,вий веднага почнахте с обидите ,не знам кой е простият в случая .....
                            Никой не дава пари лесно ,в конкретния случай със сигурност става въпрос за специфична и отговорна работа най-вероятно свързана с доста часове на ден сигурно с работното време на МОЛа
                            Благодаря, наистина исках инфо, ама българите сме свикнали да слагаме етикети на всички и да смятаме останалите за по - низши от себе си!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                              Във връзка с разширяването на бизнеса в България, на 15 май Тавекс ЕООД отваря офис в МОЛ Галерия - гр. Бургас. Поради това се откриват работни места за следната позиция:

                              Касиер/Консултант
                              Отговорности:
                              - Обмен на валута в брой
                              - Консултации относно инвестициите в злато и другите финансови услуги на фирмата
                              - Административна помощ за оперативната дейност
                              Изисквания:
                              - Умение за работа с числа
                              - Позитивно отношение и добра комуникативност
                              - Работен английски език
                              - Желание и умение за работа с клиенти
                              - Липса на предишен банков опит е предимство
                              Ние ви предлагаме:
                              - Интересна и предизвикателна работа
                              - Възможност за развитие в млад и задружен колектив
                              - 900 лв. нетна работна заплата след обучение
                              - Гъвкаво работно време
                              Изпратете вашето CV, мотивационно писмо и актуална снимка.

                              Не си за тази работа!
                              С това мислене и тези глупости които изписа.
                              Вече за някакви 900 левчета му викат пирамида?! Ей какви овце щъкат у наше село!
                              Прост народ!



                              Мисленето ми , слава богу, не го оценяваш ти!!! И не ТИ преценяваш дали съм за тази работа или не! Чети малко по внимателно, никъде не съм писала , че Тавекс, са пирамида! Писах, че съм си имала работа с пирамида! Ама така е, като бързаш да слагаш етикети на хората. Кой е овцата , сега?

                              п.п. И обявата не е тази...
                              Last edited by digicom_2005; 18.04.2012, 00:33.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                                Е няма ли да почакаш поне да те викнат на интервю или директно ще им се натресеш все пак обявата мисля е до 20-април за набиране на кандидатури

                                хихихихихихихихихи
                                Представи си , поканиха ме на интервю, затова пуснах тази тема... Даже минах първата част от интервюто, да видим какво ще стане с останалите две части...

                                Коментар

                                Working...
                                X