IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тавекс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от djingibar Разгледай мнение
    И мен ме интересува това. Ако си открил и друга фирма сподели.
    ей ти австрийската

    http://goldvorsorge.at/

    цените не са кой знае колко по различни, но тея в България определено имат лека надценка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от apollo Разгледай мнение
      Има ли друга фирма в България, освен Тавекс, която изкупува златни инвестиционни монети. И ако отговора е да, има ли начин за онлайн справка и да се сравнят цените с тези на Тавеск.
      И мен ме интересува това. Ако си открил и друга фирма сподели.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от studio9 Разгледай мнение
        Споко, то може да стане така че да предпочиташ вътре да има волфрам!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kiroto321 Разгледай мнение
          аз пък трябва да пробвам да разрежа с нож покупките си да не земат да се окажат олово или волфрам противно на сертификатите че работата отива в реката....
          пак би трябвало да ми го купят на цена за крап но поне да спа спокойно
          Споко, то може да стане така че да предпочиташ вътре да има волфрам!

          Коментар


          • аз пък трябва да пробвам да разрежа с нож покупките си да не земат да се окажат олово или волфрам противно на сертификатите че работата отива в реката....
            пак би трябвало да ми го купят на цена за крап но поне да спа спокойно

            Коментар


            • изкупуване на златни инвестиционни монети

              Има ли друга фирма в България, освен Тавекс, която изкупува златни инвестиционни монети. И ако отговора е да, има ли начин за онлайн справка и да се сравнят цените с тези на Тавеск.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                Ай са... не се прави на крава пък ти
                С ОФФцата сте съизмерими на IQ-та - тъй че..... трябва да знаеш
                ловецо , ловецо .... защо не насочиш пушката към собствената си глава , рискуваш да изтървеш най-големия глупак на форума....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
                  от личен опит ли говориш?
                  да!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                    Тук съм съгласен., че цената на златото на електронните борси е манипулирана и това от десетилетия

                    Преди да има електронна търговия златото се търгуваше по 30-50 долара - колкото е може би цената му за добив и като метал за в индустрията

                    Всяка цена над това е манипулация и цели такива като Императора да се надъхват :-)

                    Един ден, всичики които са си дали живи пари за един метал - злато, ще бъдат жестоко наказани, според мен със спад на цените към една реална цена на база реалната употре3ба в бижутерията и индустрията - това са може би цени около 200-300 макс долара
                    Разходите по добива на злато варират за всяка мина като има много фактори ,които влияят като най-важния е качеството на добиваната руда . Разходите по производство на 1 унция варират от около 600$ нагоре до 1100$ , не липсват мини , където разходите са по-големи от това и така да се каже работят на "брейк ивън" и на загуба с години докато не намерят качествена жила или компанията майка не затвори мината. Равновесието на цената спрямо механизма на търсене и предлагане е счупен от както я има борсата . Сега борсовата цена на т.нар. хартиено злато определя цената на физическото , като няколко големи банки могат с нейкед шортинг да свалят цената със 100 -150 в рамките на минути . Бтв "Може би" като толкова се изказваш за златото не е лошо и да прочетеш нещо , а не само да предполагаш смело бидейки сериозно повлиян от чичко Бъфет.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                      Ай са... не се прави на крава пък ти
                      С ОФФцата сте съизмерими на IQ-та - тъй че..... трябва да знаеш
                      Крави, овце..... само добичета са ти в главата...После кой бил от село....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
                        Здравейте, започвам да си мисля, че са ужасни спекуланти.
                        може малко късно да питам , но какво точно означава "ужасни спекуланти" ... вече трети ден си блъскам главата , а и чичко гугъл нищо не знае ..та ако може малко помощ от публиката....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
                          Ми смешно си е Все пак за уважавана компания се имат, трябва да могат да си позволят свестен програмист.... но пък неговата заплата може да не е 50к годишно......и да няма мотивация да бачка.
                          Ако им правиш реклама тук не знам дали ще успееш. За златото може да хванат балъци да им продават но за валутите играят нечестно....Хващал съм им курсовете че не са пропорционални на качването при купува или продава ,което означава че или имат поръчки продава или купува и чакат да им мине през касите . За някой валути като турската лира пък нарочно не ги сменят с часове когато нямат интерес и разтеглят маржа в зависимост на големината на качването , но никога не стигат действителната цена при купува ,даже и да са свършили валутата която се търси ,което означава че са централно управляеми и всеки офис няма самостоятелност......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
                            Тук съвет няма да получиш, най - много някой да те наругае и да ти обясни, че за нищо не ставаш.
                            Mного си докачлива Пресявай плявата и по-ведро Съвет ти се даде - разрови, почети, запознай се с материята!
                            Успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                              Ясно е , че е това. Просто ми стана смешно явно са използвали и превели естонският конвертор и така си е останало BGN 8.316
                              Ми смешно си е Все пак за уважавана компания се имат, трябва да могат да си позволят свестен програмист.... но пък неговата заплата може да не е 50к годишно......и да няма мотивация да бачка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
                                Дали проблемът не е в програмирането на сайта, понякога се допускат малоумни грешки, ако нямаш свестен web developer......
                                Ясно е , че е това. Просто ми стана смешно явно са използвали и превели естонският конвертор и така си е останало BGN 8.316

                                Коментар

                                Working...
                                X