IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ingivo1 Разгледай мнение
    БАУ 3192 за 3232
    е това ти играта ония късаците ще стъпят на килимчето в 10.51ч само наблюдаваи
    Last edited by познавач 1; 05.03.2012, 10:47.

    Коментар


    • БАУ 3192 за 3232
      Анализи EUR/USD

      Коментар


      • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
        фактите говорят друго а за късите съм сиурен вече ,че няма да ги бъдеоще днес ще има потвърждение на дългата идея

        If you say so.
        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
          М дам, сега аз като не търгувам ти си най-сериозния анти индикатор. Начи яко трябва да се скъсява.
          фактите говорят друго а за късите съм сиурен вече ,че няма да ги бъдеоще днес ще има потвърждение на дългата идеядаже един от вариантите е от 11.00ч до 12.00 ч 1.3280
          Last edited by познавач 1; 05.03.2012, 10:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
            сега сериозно, 1.3500 и нагоре е много отчетливо намерение на графика 4 часа 3150 ,60 ......все по- малко вероятнодълъг съм от 3335 и легендарното е моето спасение
            М дам, сега аз като не търгувам ти си най-сериозния анти индикатор. Начи яко трябва да се скъсява.
            Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

            Коментар


            • сега сериозно, 1.3500 и нагоре е много отчетливо намерение на графика 4 часа 3150 ,60 ......все по- малко вероятнодълъг съм от 3335 и легендарното е моето спасение
              Last edited by познавач 1; 05.03.2012, 03:53.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                1.30 и надолу......
                няма милост у тебе еи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                  напротив рано или късно...........
                  усещам некви суицидални тенденции у тебе
                  е това ще ползвам гугъл да ми го преведе
                  по добре суицидален, от колкото подозрително щастливнещо като весела вдовица
                  Last edited by познавач 1; 04.03.2012, 23:28.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                    не се знае още ,няма нищо сигурноза този вход прогноза не бях дал
                    obviously , there's more to it than just forecasts
                    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                      не се знае още ,няма нищо сигурно
                      напротив рано или късно...........
                      усещам некви суицидални тенденции у тебе
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                        ми нъл таковата......до пипс ги прогнозираше тва движения от по 180 пипона не беше ли достатъчно тва да станеш милионер за два месеца ?
                        не се знае още ,няма нищо сигурноза този вход прогноза не бях дал милионер няма да стана със сигурност от форекс, а от друго вече ми е малко късно абе 3500 ми е в главата и това е
                        Last edited by познавач 1; 04.03.2012, 23:22.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                          не не съм и предвкусвам края на заниманията ми с форекса
                          ми нъл таковата......до пипс ги прогнозираше тва движения от по 180 пипона не беше ли достатъчно тва да станеш милионер за два месеца ?
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                            не не съм и предвкусвам края на заниманията ми с форекса

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
                              кажи сега ... затвори ли дългите от четвъртък?
                              не не съм и предвкусвам края на заниманията ми с форекса знае ли човек , може да резне в моята посока и така до следвашият път играя само с целият капитал и грешките се наказват без право на замяна
                              Last edited by познавач 1; 04.03.2012, 23:15.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                                мисля че ще видим 1.3500 и отгоре до сряда
                                1.30 и надолу......

                                Коментар

                                Working...
                                X