IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
    Еее,радвам се,че се върна,Странник.Пиши,бре, човек,пиши си,пък нека да те критикуват,нали сме затова тука- да ,,крадем" един от друг.
    Днес цената според мене боцна неклайна на тази H&S,дето я нарисува корекцията на дневна.Би трябвало да се върне да пробва пак,ма знае ли човек?Та искам да кажа,че не 2985,а 2622 ще е целта,ако си отиграе фигурата.Не че е задължително де.
    Успехи!
    благодаря,при 2985 ще мисля ,нещо още от сега ме съмнява, че около тази котировка може да изтества отново 3300,така ,че ще бъда с повишено внимание и вън от пазара.
    Мъдростта от този свят е безумие.

    Коментар


    • Еее,радвам се,че се върна,Странник.Пиши,бре, човек,пиши си,пък нека да те критикуват,нали сме затова тука- да ,,крадем" един от друг.
      Днес цената според мене боцна неклайна на тази H&S,дето я нарисува корекцията на дневна.Би трябвало да се върне да пробва пак,ма знае ли човек?Та искам да кажа,че не 2985,а 2622 ще е целта,ако си отиграе фигурата.Не че е задължително де.
      Успехи!
      Фибо-мибо-грънци....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
        Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
        късо от 3185, лимит 2985, стоп 3199 ,време, до 15.00 часа ,сряда
        какво става тука ,много тишина,аиде едно от мен да ме накацат комарите
        така и си знаех - дал си точна прогноза започвам да се притесявам за късите си

        Коментар


        • какво става тука ,много тишина,аиде едно от мен да ме накацат комарите

          Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
          късо от 3185, лимит 2985, стоп 3199 ,време, до 15.00 часа ,сряда
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • http://www.youtube.com/watch?v=WC7tz...eature=related
            хвани ме ако можеш

            Коментар


            • Ей, замря темичката. Тъкмо се появи един дето реши да бие тъпана и да занули под звуците на фанфари и го секнахте.

              Ама и вие старите изпечени търгаши сте малко чепати хора. Веднага го захапахте. Ама то така си трябва де, по метода на Дик Марчинко. Печени сте вий, ама го обидихте момчето.

              Но ако мога да предвидя какво ще отговорите. По добре ние да го обидим, отколкото пазара да го накаже.
              Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

              Коментар


              • да не се обиди сега
                само се пошегувах , колко ловко жонглираш с двата си ника
                бях останал с впечатлението , че носиш на майтап
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Колегите взеха да се изпускат по всички направления.МОДЕРАТОРА не трябва да допуска лични обиди . Потдържаите някакво ниво, все пак темта е Е / Д а не" Придобита патология на комуникациите " ЗАКРИВАМ ТАЗИ ТЕМА , няма да пиша повече явно преча, така и не разбрах защо. Лафа не беше лош с малки изключения.УСПЕХ на всички
                  Last edited by strannik; 05.03.2012, 17:22.
                  Мъдростта от този свят е безумие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                    Ама много съм прос верно, хем Тато ми каза как да търгувам ама аз инат, не. Днес отворих ей така за спорта, отиде до лимита за малко не го се и мац стопа. Ако бях направил както той хортува, щех да съм затворил на плюс сега.

                    П.П. Ще посурне надолу сега. Аз имам една прогноза за 1,25 дето ще стане. Но само ако не търгувам, така че пак спирам, днешната сделка беше изключение.
                    Не съм сигурен в нищо ве момента просто стискам зъби за надол
                    Имам и дълги но много повече къси
                    Всичко е на ръчен
                    Деградацията - висша форма на градация

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                      баси шизофреника дет си
                      специализирана помощ не си ли търсил ?
                      Шизофреник е меко казано... От форума ме отказа с простотиите си и сранни нелепици, съсипа темата за валутна търговия и ако не фалира скоро поредното демо, ще прати акциите на инвестор.бг на пЪнк шийтс...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
                        За сега ще стискам зъби
                        Ама много съм прос верно, хем Тато ми каза как да търгувам ама аз инат, не. Днес отворих ей така за спорта, отиде до лимита за малко не го се и мац стопа. Ако бях направил както той хортува, щех да съм затворил на плюс сега.

                        П.П. Ще посурне надолу сега. Аз имам една прогноза за 1,25 дето ще стане. Но само ако не търгувам, така че пак спирам, днешната сделка беше изключение.
                        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                          Ръчен кога си на компа. Кога не си на компа като мен. По добре такъв стоп да гръмне, отколкото ръчно после да си го вадя, ай да не казвам от къде.

                          П.П. И най - соновната АКСИОМА, която трябва винаги да се взема в предвид. Не вземе ли лимита с малко. Всима стопа със сигурност. Колкото и да го променяш отлагаш, ръчно и не знам си кво.
                          За сега ще стискам зъби
                          Деградацията - висша форма на градация

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
                            Затова се играе с ръчен стоп
                            Е малко зле ми деиства на нервите но е полезен от време на време
                            Ръчен кога си на компа. Кога не си на компа като мен. По добре такъв стоп да гръмне, отколкото ръчно после да си го вадя, ай да не казвам от къде.

                            П.П. И най - соновната АКСИОМА, която трябва винаги да се взема в предвид. Не вземе ли лимита с малко. Всима стопа със сигурност. Колкото и да го променяш отлагаш, ръчно и не знам си кво.
                            Last edited by Jason_Thorn; 05.03.2012, 16:03.
                            Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                              И моя къс стоп изтрещя на 1,3222
                              Затова се играе с ръчен стоп
                              Е малко зле ми деиства на нервите но е полезен от време на време
                              Деградацията - висша форма на градация

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                                мармота излезна голем мошеник,или нещо с часовника има грижиКомаржията му върза стрлките с тези намеси
                                И моя къс стоп изтрещя на 1,3222
                                Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                                Коментар

                                Working...
                                X