IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
    Strannik, това ниво е бетон.От сан докуз МА минават тук. включително и на дневна а е й 50% фибо на покачването. Ще падне ли според теб???
    П.П. май ще падне аудито много пада.
    П.П. ха-ха повърна
    Аз мисля че покачването ще продължи,а за утре се очертава да обявят добри новини

    Коментар


    • Да видим това двойно дъно накъде ще ни отнесе
      STRANNIK моля за коментар

      Коментар


      • Strannik, това ниво е бетон.От сан докуз МА минават тук. включително и на дневна а е й 50% фибо на покачването. Ще падне ли според теб???
        П.П. май ще падне аудито много пада.
        П.П. ха-ха повърна
        Last edited by 4un4o; 22.03.2012, 16:25.

        Коментар


        • В САЩ И КАНАДА показателите също не са на добре може би пазара сега ще поеме нагоре и ще покрие загубени позиций-аз лично надявам се да са повече позицийте

          Коментар


          • ЕХЕЕЕЕЕЕЕеееее

            ЩОМ И ГЕРМАНЦИТЕ Я ЗАКЪСАХА...май по добре да си прибирам каквото съм изкарал и да отворя къса....но ще изчакам до утре...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Странник, да ми обясниш по някакъв начин този поток от новорегистрирани никове у темата ти
              ако в 10.00ч прехвъли под 31.80 което е много вероятно ,напускаме реинджа рано, рано.

              ето и наи- вероятния отговор
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • маи директно сме за 1.3100

                Коментар


                • Добро утро!

                  Днес маи пак сме за надолу за EUR/USD

                  Коментар


                  • бъдете поне малко оптимисти

                    пролет пукна...лято идва...плаж, море и мацки и еврото възходящо ще продължи.вярно е че късите стават бързо,но нека видим
                    ХУБАВ ДЕН

                    Коментар


                    • Японците ги въртят тези среднощни схеми, но ако ЕС пазарите отворят червени тогава ще има и силен спад на еврото.

                      успех
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • ако в 10.00ч прехвъли под 31.80 което е много вероятно ,напускаме реинджа рано, рано.
                        Мъдростта от този свят е безумие.

                        Коментар


                        • Добро утро колеги ,графиката на 2 часа ми показва начало на възходящо движение, и точна имитация на вече реализирано такова.Едно на ум с късите.Успех.Аз си оставам къс,.днес ще излизаме брутално от реинджа наи -после.1.3020 е целта за днес.
                          Last edited by strannik; 22.03.2012, 07:50.
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Странник, да ми обясниш по някакъв начин този поток от новорегистрирани никове у темата ти
                            Не мога да знам, но спама ,които се появява е тъп .нека да има новорегистрирани но единици от тях правят демонстрации с тъпи постове извън темата както и някои от старите.Това СЪВПАДЕНИЕ може би обяснява нещата.Спама е проблема, а не новите.Ако го прекратят ще им бъда благодарен. Модератора също може да каже нещо.

                            А ти как си ги обясняваш,защото въпросът ти може да се тълкува и като намек .
                            Last edited by strannik; 22.03.2012, 07:25.
                            Мъдростта от този свят е безумие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Странник, да ми обясниш по някакъв начин този поток от новорегистрирани никове у темата ти
                              Странника е странен и това ни привлича по някакъв начин-затова и повечето новорегистрирани сме при него...поздрави на СТРАННИК
                              всеки е странен сам по себе си.......

                              Коментар


                              • Странник, да ми обясниш по някакъв начин този поток от новорегистрирани никове у темата ти

                                Коментар

                                Working...
                                X