IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • добро утро
    Мъдростта от този свят е безумие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение
      странник,

      аз обичам да преглеждам неактивните за мен пазари през уикенда, и трябва да ти кажа че тук еврото, ми изглежда много добре. Аз не съм търгувал валута от над 1 година ( да не кажа 2 ), но мисля да го търгувам следващата седмица.

      Стоп около 1.3050, цел 1.36 +..

      Успех на всички.

      ПС Не знам какво значи да промениш вероятността от 0 до 0.1%... Или поне е доста комично. Ако знам едно нещо със сигурност от пазарите е че нищо не е 0%. Това е едно от малкото сигурни неща в пазара..Както и да е успех.
      разбира се че го постнах с голяма доза хумор,но си оставам с къси намерения и 1.36 е невъзможно, защото корекцията отдавна приключи според мен.1.2770 е целта до средата на април и после над 1.44 до края на лятото ,тук хумор няма, верваи ми.
      Last edited by strannik; 25.03.2012, 07:07.
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • странник,

        аз обичам да преглеждам неактивните за мен пазари през уикенда, и трябва да ти кажа че тук еврото, ми изглежда много добре. Аз не съм търгувал валута от над 1 година ( да не кажа 2 ), но мисля да го търгувам следващата седмица.

        Стоп около 1.3050, цел 1.36 +..

        Успех на всички.

        ПС Не знам какво значи да промениш вероятността от 0 до 0.1%... Или поне е доста комично. Ако знам едно нещо със сигурност от пазарите е че нищо не е 0%. Това е едно от малкото сигурни неща в пазара..Както и да е успех.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от spas1spas Разгледай мнение
          странник, съжалявам, не ти станаха късите
          къде са всички днес-на плаж ли ????
          Пенчев къде си брато?
          А инвеститорите къде са ?
          Сам войн е войн
          сутринта ми прасна стопа после имах задачи и не съм търгувал , но като гледам какви ги е вършило .....мъка. продължавам да мисля че 1.3300 е проблем и няма да го видим.НО вече не съм толкова сигурен. 0,1%шанс
          Last edited by strannik; 23.03.2012, 18:17.
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
            Нали ти казах 1.33
            цял ден гледам в точка да стане 1.3300, ама неще и неще...моля му се
            залъгвам го с кафе ама....

            Коментар


            • Нали ти казах 1.33

              Коментар


              • приятели как мислите еврото ще прескочи ли 1.33 ???

                Коментар


                • странник, съжалявам, не ти станаха късите
                  къде са всички днес-на плаж ли ????
                  Пенчев къде си брато?
                  А инвеститорите къде са ?
                  Сам войн е войн

                  Коментар


                  • добро утро

                    аз съм все още на дълги фарове от 1.3065 и ще си ги чакам. за днес смятам да напомпам и да купя още...

                    Коментар


                    • 2 часа графика показва възходящо движение над 3300, но само тя.Досега имаше три опита
                      за промяна.Ще допусна четвърти и влизам къс от 3200 с цел 3070 и стоп 3220, успех.

                      пп само 15 минутен 100 пипов бар посока юг може да ме приближи до целта ,разчитам на такъв .ако не доди може и да няма повече опити и ще трябва да се пробват дългите.
                      Last edited by strannik; 23.03.2012, 05:16.
                      Мъдростта от този свят е безумие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                        Вий само знаете да се заяждате-за нас Европа е Стария континент,ама за индианците това е Америка.Те там са си живяли от векове и изведнъж им се натрисат някакви пришълци.Е, откъде идват пришълците според туземците-естествено,че от някакъв си шибан и зафичен на майната си нов континент.
                        Спасе,кажи им!
                        КАЗВАМ ИМ !!! Чухте ли обяснението на моята нова грешка за новия континент...все пак за всичко си има обяснение...нали Пенчев

                        Коментар


                        • верно, само и вулкан трябва
                          да им подсигурят
                          Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Щот някой може да се сети каква работа да намерим на мангалитЕ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                            Мамун, що затвориха темата
                            за сярата, тез мискини
                            Щот някой може да се сети каква работа да намерим на мангалитЕ

                            Коментар


                            • Вий само знаете да се заяждате-за нас Европа е Стария континент,ама за индианците това е Америка.Те там са си живяли от векове и изведнъж им се натрисат някакви пришълци.Е, откъде идват пришълците според туземците-естествено,че от някакъв си шибан и зафичен на майната си нов континент.
                              Спасе,кажи им!
                              Фибо-мибо-грънци....

                              Коментар


                              • Мамун, що затвориха темата
                                за сярата, тез мискини
                                Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Кое е Стария континент?

                                Коментар

                                Working...
                                X