IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо еврото е толкова скъпо

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
    Споко, скоро еврото ще се разпадне и ще си дойде на мястото
    Няма да се разпадне, ще се променят правилата.
    продукти маникюр нокти

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
      Осоица,ако имаш щатски долари то трябва още тази вечер да се отървеш от тях.За тебе това е препоръка.
      благодаря , но имам само малко(това което ще ми е нужно за около 6 месеца) в български хартийки и не мисля да ги обръщам в щатски такива. Другите ми активи не са в пари.
      за да останат хора в България

      Коментар


      • Скъпо, скъпо ... Колко да е скъпо ? 1,95583 железни левчета за едно евро

        Коментар


        • Споко, скоро еврото ще се разпадне и ще си дойде на мястото
          Мнението не е препоръка за сделки!

          Коментар


          • Днес
            VALUE: 2,503.461 CNY
            Shanghai Shenzhen CSI 300 Index

            "Hang Seng 18 579,38 -2.77%"
            Преди 3,5г 30.04.2008г
            Днес в Китай CSI 300 до 3 959,12 пункта,Hang Seng- с понижение от 0,61 на сто до 25 755,35 пункта.
            А
            Dow Jones

            2008-04-30 12 820,130

            2011-12-08 11 997,70
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
              Пък аз да попитам,защо като Китайската икономика расте годишно с над 10%,индексите им са над 30% надолу спрямо 2008г
              щото хората търгуват бъдещето , а не настоящето.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                Пък аз да попитам,защо като Китайската икономика расте годишно с над 10%,индексите им са над 30% надолу спрямо 2008г
                Елементарно, Уотсън. През 2008 г. са били на ниво, на което не е трябвало да бъдат тогава!
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Пък аз да попитам,защо като Китайската икономика расте годишно с над 10%,индексите им са над 30% надолу спрямо 2008г
                  http://milom.blog.bg/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                    Осоица,ако имаш щатски долари то трябва още тази вечер да се отървеш от тях.За тебе това е препоръка.
                    Хм,седя и си мисля,хм,сериозно си мисля,че сега ще е най-неудачният момент да го прави.
                    Фибо-мибо-грънци....

                    Коментар


                    • биметален стандарт:-^----)

                      Shemata има достъп до ценна информация за тенденциите с златото.А днес пусна тема за края на кризата.Може би е на днешната трапеза и от първите лъжици е чул ценна информация....
                      http://forum.investor.bg/forum/showt...81#p1323377803 "Франция, Белгия, Италия и Швейцария, които страни се споразумяват да съгласуват своите валути към биметален стандарт с фиксирани съотношение между злато и сребро (4,5 гр. сребро, 0,290322 гр. злато в съотношение 15.5 към 1). Договорът е насочен към постигане на единство в пускането в паричния оборот на монети, които са взаимно признати от националните министерства на финансите на страните-членки по договора като законно платежно"

                      Коментар


                      • Осоица,ако имаш щатски долари то трябва още тази вечер да се отървеш от тях.За тебе това е препоръка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                          Ще си позволя да добавя към колегата следното.
                          Еврото е преди всичко следствие и функция на политиката на обединена Европа
                          И еврото(екю) беше тествано 10г. преди да бъде въведено като официална валута

                          П.П. - еврото не е някаква балканска приумица на изтрещял балкански субект, а е нов световен ред наложен от великите европейски екс-колониални държави, владели света в продължение на 500г. (Испания, Португалия, Франция, Холандия и Белгия) Германия понеже не е имала този шанс, сега е най-заинтересованата държава от ЕЗ да бъде наложено еврото и по този начин, да стане световен хегемон в икономиката, индустрията и промишленоста. Великобритания за сега се хлъзга в очакване на развоя на събитията, но съм уверен, че до 10г. и тя ще влезне в ЕЗ.
                          Това е скромното ми виждане на нещата.
                          Alan, съгласен, само бих прибавил че освен за тезата със старите пари, при краткосрочна картина има един друг нюанс – европейците, като цяло, са доста спестовни!

                          Имало е години италианците да спестяват 20% от доходите си (при средно 3-4% в Америка).

                          Та пари има и всички им се точат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Прекалено много са вярващите , че еврото няма да бъде заличено като валута ! Съвсем ясно се вижда , че то едва ли ще изкара повече от две години и със сигурност по малко. То е скъпо , защото прекалено много евра са взети в заем - дългове и са с много тлъста лихва.Почти съм сигурен в неизбежната катастрофа и тя няма да бъде чак толкова страшна за европейците , колкото за кредиторите им които завинаги ще кажат "Сбогом !" на незаслужения си икономически растеж.
                            Ти винаги си бил добър индикатор за правотата на моите тези.

                            Коментар


                            • Прекалено много са вярващите , че еврото няма да бъде заличено като валута ! Съвсем ясно се вижда , че то едва ли ще изкара повече от две години и със сигурност по малко. То е скъпо , защото прекалено много евра са взети в заем - дългове и са с много тлъста лихва.Почти съм сигурен в неизбежната катастрофа и тя няма да бъде чак толкова страшна за европейците , колкото за кредиторите им които завинаги ще кажат "Сбогом !" на незаслужения си икономически растеж.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                                1-ва точка. Това са чисти глупости, Еврото няма как просто да падне....... камо ли за 6 месеца. Дори да го махнат, то ще бъде обезпечено и обменено по актуален курс, а няма да бъде обезценено в небитието. Ако Еврото бъде обезценено, това ще означва тотален крах на Еврозоната и забиване на световната икономика в невиждана рецесия, много по страшна от тази през 29-а година. Един вид Еврото ще го спасяват, ако се наложи Американците и Китайците.

                                2-ра точка. В това време на криза, стабилноста на Еврото е от първостепенна важност. Заради това ЕЦБ, няма с лека ръка да го обезцени........ защото тръгне ли се по този път може да няма спиране.
                                Ще си позволя да добавя към колегата следното.
                                Еврото е преди всичко следствие и функция на политиката на обединена Европа
                                И еврото(екю) беше тествано 10г. преди да бъде въведено като официална валута

                                П.П. - еврото не е някаква балканска приумица на изтрещял балкански субект, а е нов световен ред наложен от великите европейски екс-колониални държави, владели света в продължение на 500г. (Испания, Португалия, Франция, Холандия и Белгия) Германия понеже не е имала този шанс, сега е най-заинтересованата държава от ЕЗ да бъде наложено еврото и по този начин, да стане световен хегемон в икономиката, индустрията и промишленоста. Великобритания за сега се хлъзга в очакване на развоя на събитията, но съм уверен, че до 10г. и тя ще влезне в ЕЗ.
                                Това е скромното ми виждане на нещата.

                                Коментар

                                Working...
                                X