IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М.Велчев, Е.Хърсев, В.Каролев, Л.Хампарцумян: Дръжте си парите в левове?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
    Малко извън темата, ама защо не в рубли......Обменните бюра по Черноморието събират доста налична валута, която бихме могли да закупим със сериозен дискаунт от официалния курс, но за съжаление преди да се появи Руска банка, можем да я съхраняваме в банкови касетки....
    със сериозен дискаунт да си купиш пари като идея е наистина глупава и то много .... Това че ченч бюрата по курортите купуват на значително по ниски цени от реалните автоматически не означава ,че ги продават на ниски цени.... Не си точи зъбите за такава възможност ... рублата се продава на толкова колкото е реалния й курс...

    Относно заблудата ,че някой инвестира във някаква валута ( освен в България може би ) няма такова нещо ...т.е. Инвеститорите инвестират в доход - депозити , бондове , облигации , акции , НИ и други активи , а валутния курс е в зависимост къде са насочени инвестициите ..ако китаец иска да инвестира в американски активи естествено е да си купи американски долари...Той не си купува долари заради самите тях...Другото за което говорите са валутни спекулации , което няма нищо общо с инвестиция...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
      М.Велчев, Е.Хърсев, В.Каролев, Л.Хампарцумян: Дръжте си парите в левове? >>>>Казаха КуМчо Вълчовците на оФсите
      +++++
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
        Веднага иди си вземи некакви хапчета, ама от по-силните
        Алъне просто се стремя да давам нестандартни идеи, нямам притеснения от негативни реакции..... вземам пример от теб.......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
          Малко извън темата, ама защо не в рубли......Обменните бюра по Черноморието събират доста налична валута, която бихме могли да закупим със сериозен дискаунт от официалния курс, но за съжаление преди да се появи Руска банка, можем да я съхраняваме в банкови касетки....

          Предстои навлизането на Руска финансова институция в БГ, Милен Велчев работи по въпроса, може би ще има възможност за откриване на сметки в рубли, високи лихвени проценти .....

          Русия е основен външнотърговски партнъор, като салдато ни е отрицателно, по всяка вероятност изглежда че ще купуваме и СМР за проекта Белене... Разбира се че договора и разплащането не е в рубли, ама.......
          Веднага иди си вземи некакви хапчета, ама от по-силните

          Коментар


          • Малко извън темата, ама защо не в рубли......Обменните бюра по Черноморието събират доста налична валута, която бихме могли да закупим със сериозен дискаунт от официалния курс, но за съжаление преди да се появи Руска банка, можем да я съхраняваме в банкови касетки....

            Предстои навлизането на Руска финансова институция в БГ, Милен Велчев работи по въпроса, може би ще има възможност за откриване на сметки в рубли, високи лихвени проценти .....

            Русия е основен външнотърговски партнъор, като салдато ни е отрицателно, по всяка вероятност изглежда че ще купуваме и СМР за проекта Белене... Разбира се че договора и разплащането не е в рубли, ама.......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tstoyanova Разгледай мнение
              Да ви кажа като гледам какво се случва в Европа и направо съм Започвам и аз да се чудя дали да не си обърна някое и другото скътано евро в лев, че така като гледам на къде отива работата...Щом и туроператорите започнаха да сключват договори в две валути - евро и каквато е била преди да влезе еврото... Днес четох и едно интервю на Меркел, че еврото е по-стабилно от (ако) върнат марката само това, че го коментират и се допуска като евентуална вероятност мен ме притеснява... Обаче какво ще стане ако настъпи паника навсякъде и хората започнат да пренасочват активи от евро в други валути?
              Хубаво де, а в кои по точно валути да обръщат пари инвеститорите с трилиони, на такива с население 5-10 милиона (швейцария и т.н) или на такива с по 1 милиард Индия и Китай...

              Такова ала бала ще гледаме тези дни, че няма да е верно! Не бях виждал индекс опрян в тавана на 5 минутна графика за толкова дълго време, както наскоро наблюдвахме Дакса!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
                ХА ХА ХА

                Аз не мисля, че е пропаганда!
                Дори мисля, че показват едно доста добро мнение и знам аргументите им(които УМИШЛЕНО не ги казват), но за жалост нямат и най-малка представа какви цунамита идват от Изток и Запад!
                Нямат и най-малка представа за какво иде реч в Европа?

                Просто разбират от левова валутна търговия, но личи, че не са изкарали през живота си и 1$ от каквато и да е двойка в която не е включен българския лев.

                ХА ХА ХА ХА
                Извинявай, ама не се сещам ти кой точно беше?!?! Все си мисля, че хората изказали това МНЕНИЕ* са доста по-вещи от НАС в занаята! Цунами че идва, идва... ама от къде ще е... не е ясно!



                *всеки има право на лично мнение!
                From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                България Над Всичко

                Коментар


                • Да ви кажа като гледам какво се случва в Европа и направо съм Започвам и аз да се чудя дали да не си обърна някое и другото скътано евро в лев, че така като гледам на къде отива работата...Щом и туроператорите започнаха да сключват договори в две валути - евро и каквато е била преди да влезе еврото... Днес четох и едно интервю на Меркел, че еврото е по-стабилно от (ако) върнат марката само това, че го коментират и се допуска като евентуална вероятност мен ме притеснява... Обаче какво ще стане ако настъпи паника навсякъде и хората започнат да пренасочват активи от евро в други валути?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                    на невръщаеми кредити и ежедневни контакти с съдия - изпълнителни..Иначе офиса му е пълен с светещи връзки за обувки , габърки с въртящи главички и подобни китайски боклуци..
                    виж го как зяпа с надежда някой да го финансира

                    Голем човек, па така да се излага, бива ли
                    Тея ЧСИта са за бой - що още не са му конфискували ПЦто

                    Коментар


                    • Л. Хампарцумян: Това, че в България кредитите са по-скъпи, са градски легенди !!
                      КОМИЦИ !!
                      Каквото и да ти говорят знай, че става дума за пари!

                      Коментар


                      • Снимката на Мишката Караиванов в много интересна.Човека ми виси с едно зелено "Джони" вече година и половина.Сериозен мъж е той!!!
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                          Ти на какво си шефе ?
                          на невръщаеми кредити и ежедневни контакти с съдия - изпълнителни..Иначе офиса му е пълен с светещи връзки за обувки , габърки с въртящи главички и подобни китайски боклуци..
                          виж го как зяпа с надежда някой да го финансира

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                            Да бяха казали и в какво да си държим левовете
                            Левовете в родни акции, еврата в еропейски, доларите в суровини, американски акции и деривати и .т.н.

                            Сметките в лева и евро. Пък да печатат каквото знаят

                            Коментар


                            • ХА ХА ХА

                              Аз не мисля, че е пропаганда!
                              Дори мисля, че показват едно доста добро мнение и знам аргументите им(които УМИШЛЕНО не ги казват), но за жалост нямат и най-малка представа какви цунамита идват от Изток и Запад!
                              Нямат и най-малка представа за какво иде реч в Европа?

                              Просто разбират от левова валутна търговия, но личи, че не са изкарали през живота си и 1$ от каквато и да е двойка в която не е включен българския лев.

                              ХА ХА ХА ХА

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                                Много сигурен индикатор за скорошното падане на борда са тези хорови изпълнения на тези личности. Така, че Бог да е на помощ на тези които са на левове в момента в който "изненадващо" ще ни информират, че поради влошената макроикономическа обстановка в ЕЗ, в света, в Гърция и къде ли още не, се налага курса Евро/лев да се редуцира на........ (колкото им скимне) или просто ще оставят нещата на самотек, пък до където стигне курса (все пак не е куче на синджир да го вържеш я ! )
                                Ти на какво си шефе ?
                                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                                Коментар

                                Working...
                                X