IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Plamen1967
    Пожелавам ти успех. Но ми напомняш на едно приятелче от ЮАР беше на + 45 000 Р (8 000 $) за няколко дни Ва Банк игра преди да се "подхлъзне" и да падне на - 20 000 К (- 3 000 $) дълг към банката и да си замине набързо на бързо за България
    Пожелавам ти успех с 550 К
    Всичко зависи от акаунта..и аз в момента съм доста зле, но поне мога да издържа още около 8- фигури, а на 0 ше излезна след около 3 фигури, тъй че стискам.., не че пззара е с мен в момента, но чакаме $-тренд, поне аз де..

    Коментар


    • [quote="Han Krum"][quote]
      И все пак каква ти е прогнозата че не можах да чуя

      Коментар


      • Пожелавам ти успех. Но ми напомняш на едно приятелче от ЮАР беше на + 45 000 Р (8 000 $) за няколко дни Ва Банк игра преди да се "подхлъзне" и да падне на - 20 000 К (- 3 000 $) дълг към банката и да си замине набързо на бързо за България
        Пожелавам ти успех с 550 К

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Plamen1967
          Е не съм чак такъв кукушар Но не харесвам идеята Ва Банк.
          Ами какъв си аз в момента съм с около 550 К в играта, къде печеля , къде губя..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Han Krum
            Първоначално изпратено от Plamen1967
            Шорт на $/С$ е моето мнение, дай твоя вот
            Там не пипам имам long ot 1.0612,засега ти печелиш, но засега..
            Да ти кажа чесно $/С$ е една от валутните двойки която има най изявен тренд от всички останали и когато тръгне на някъде аз съм с нея догато не направя 2 подрен погрешни със СЛ тогава спирам и се ослушвам. Имам най много на $/С$ профит и най много лос на $/йената.

            Коментар


            • Е не съм чак такъв кукушар Но не харесвам идеята Ва Банк.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plamen1967
                За 8 години не успях да видим дали в следващите 3 месеца ще успея. Никога не играя с повече от 3-4% пер търговия. Не виждам как това ще стане...
                Аааа ясно играеш с 5-10к, не ме занимаваи с глупости тогава..

                Коментар


                • Процент профит / загуба 70:30

                  Коментар


                  • За 8 години не успях да видим дали в следващите 3 месеца ще успея. Никога не играя с повече от 3-4% пер търговия. Не виждам как това ще стане...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Plamen1967
                      Шорт на $/С$ е моето мнение, дай твоя вот
                      Там не пипам имам long ot 1.0612,засега ти печелиш, но засега..

                      Коментар


                      • Шорт на $/С$ е моето мнение, дай твоя вот

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Plamen1967
                          Хихихи. Това е вярно. Но чакай да видя календара, кога Треасъри нотес плащат на японците купона.... Хм, май ще е слеващата седмица в края. 20 000 000 000 $ купонс 35 - 40 % ще се върнат обратно в Япония, но до тогава опасността е малка, за обрат. Освен ако нямаме изклучително лоши новини в следващите 10 мин преди преключването на пост маркет анонсментите. Но без риск няма гаин
                          Смях а...???? пич ако така играеш до 3-мес едва ли ще те видя..

                          Коментар


                          • Хихихи. Това е вярно. Но чакай да видя календара, кога Треасъри нотес плащат на японците купона.... Хм, май ще е слеващата седмица в края. 20 000 000 000 $ купонс 35 - 40 % ще се върнат обратно в Япония, но до тогава опасността е малка, за обрат. Освен ако нямаме изклучително лоши новини в следващите 10 мин преди преключването на пост маркет анонсментите. Но без риск няма гаин

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Plamen1967
                              Още една моргадже компания глъдна водичка ... Това може да обърне тренда йената надолу но не вярвам да стане тази нощ. Тренда все още е Е/йена, Поунд/йена нагоре. Ще трябват много лоши новини за да се обърне тренда, но за сега бай на всеки дип.
                              А да си чул за така наречения АВГУСТОВСКИ ефект на йената..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Han Krum
                                O.K. пич по какво да вържем..
                                Ти дай идея

                                Коментар

                                Working...
                                X