IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

    фък....фундамента пак прецака техниката. цел ден чекам един триъгълник. е за тфа не участвувам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mackata
      Първоначално изпратено от VIP
      Първоначално изпратено от Mackata
      Четиричасовата графика ми прави RSI задържане и след малко ще има чупка в кръста, най-много до утре на обяд.....ще слезе/коригира/ до към 8510 и пак ще се върне на текущото ниво.
      Рейнджим навсякаде, което е добро дощло за всички.
      Що не ме питаш що влизам къс при останалите двойки с йена.

      Ха ха

      да, някой от сделките определено аз не бих ги отворил, но ми беше интересно за ауд! аз лично виждам нещата там с поне още стотина пипса ъп...
      Колега, не с такава ирония.
      Както е видно от графика и от ситуацията за деня по ми отива аз да се смея, но не го правя.
      http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3661003
      Погледни си сега платформата и се научи на толерантност.
      Такива като теб съм ги изял и изпил на саралии и кока кола в сладкарница "Роза" на "Богориди" в центъра на Бургас.
      Успешен ден.
      Mackata,

      Явно се е получило недоразумение !!! Никога не съм се присмивал на губеща сделка на някой ! Единственото което казах е че вижданията леко ни се разминават, или поне това имах предвид !
      А за смях не ми е и минавало през ума !
      Късмет

      Коментар


      • Хехе, добър развой на нещата тази сутрин, след като слуховете че Китай ще продава на хаос американски ценни книжа отминават, време е Е/$ и Поунд/$ малко да спихнат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VIP
          Първоначално изпратено от Mackata
          Четиричасовата графика ми прави RSI задържане и след малко ще има чупка в кръста, най-много до утре на обяд.....ще слезе/коригира/ до към 8510 и пак ще се върне на текущото ниво.
          Рейнджим навсякаде, което е добро дощло за всички.
          Що не ме питаш що влизам къс при останалите двойки с йена.

          Ха ха

          да, някой от сделките определено аз не бих ги отворил, но ми беше интересно за ауд! аз лично виждам нещата там с поне още стотина пипса ъп...
          Колега, не с такава ирония.
          Както е видно от графика и от ситуацията за деня по ми отива аз да се смея, но не го правя.
          http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3661003
          Погледни си сега платформата и се научи на толерантност.
          Такива като теб съм ги изял и изпил на саралии и кока кола в сладкарница "Роза" на "Богориди" в центъра на Бургас.
          Успешен ден.
          Закона на 5 П
          Перфектната
          Подготовка
          Предотвратява
          Провала на
          Представлението/Престъплението

          Коментар


          • А някой да ме открехне какво стана сега????
            From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
            България Над Всичко

            Коментар


            • С две думи докладите за безработицата в Нова Зенландия и Австралия са по добри от очакванията. Единственото негатино за Киви-то е коментара на Боланд че се забелязва забавяне на покачването на цените на имотите. Коментара на централния банкер на Австралия след вчерашния митинг е, че още ще е необходимо да се направи за овладяване на инфлацията.
              За сведение.
              http://www.bloomberg.com/apps/news?p...efer=australia

              Коментар


              • Първоначално изпратено от st10
                Добро утро колеги
                Има ли някой който може да направи резюме на новините от английските сайтове с идея за търговия , защото с английския не сме перфектни и трудно го четем.
                ops:
                From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                България Над Всичко

                Коментар


                • Добро утро колеги
                  Има ли някой който може да направи резюме на новините от английските сайтове с идея за търговия , защото с английския не сме перфектни и трудно го четем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mackata
                    Четиричасовата графика ми прави RSI задържане и след малко ще има чупка в кръста, най-много до утре на обяд.....ще слезе/коригира/ до към 8510 и пак ще се върне на текущото ниво.
                    Рейнджим навсякаде, което е добро дощло за всички.
                    Що не ме питаш що влизам къс при останалите двойки с йена.

                    Ха ха

                    да, някой от сделките определено аз не бих ги отворил, но ми беше интересно за ауд! аз лично виждам нещата там с поне още стотина пипса ъп...

                    Коментар


                    • Четиричасовата графика ми прави RSI задържане и след малко ще има чупка в кръста, най-много до утре на обяд.....ще слезе/коригира/ до към 8510 и пак ще се върне на текущото ниво.
                      Рейнджим навсякаде, което е добро дощло за всички.
                      Що не ме питаш що влизам къс при останалите двойки с йена.
                      Закона на 5 П
                      Перфектната
                      Подготовка
                      Предотвратява
                      Провала на
                      Представлението/Престъплението

                      Коментар


                      • Лека и от мене

                        Коментар


                        • Mackata,

                          Защо влизаш къс в АУД ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mackata
                            Пуснато на: 04:38:24 ч. | 04.08
                            Шорт EUR/USD - 1,3780
                            Лонг AUD/USD - 0,8543
                            Лонг USD/JPY - 118,455
                            Лонг GBP/JPY - 240,075
                            Шорт USD/CAD - 1,0655


                            Добавка къса 1.3816 и ордер продава на 1.3845., таргетите са ясни, към то 1.3560/70
                            Дългия австралиец го оставям, има ход нагоре още.
                            Джапанката също.
                            Паунд/йена също я оставям до достигане на таргетите, някаде 245/246
                            Канадката ми се плъзга мазно надолу и нея я оставям до към 1.0440/50, там ми се струва, че RSI ще падне под 30 и ще се огъне за ход нагоре.
                            Промяна в плана,........закриване на всички позиции с изключение на канадката и късото евро.
                            Откриване на нови както следва:

                            Шорт EUR/USD - 1,3780
                            Шорт AUD/USD - 0,8616
                            Шорт USD/JPY - 119,66
                            Шорт GBP/JPY - 243,68
                            Шорт USD/CAD - 1,0655
                            Утре евентуално пак ще преосмисляме нещата.
                            Успех на всички и гледайте по AXN Black Howk Down
                            Закона на 5 П
                            Перфектната
                            Подготовка
                            Предотвратява
                            Провала на
                            Представлението/Престъплението

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Plamen1967
                              Ех този Буш винаги като се появи по ТВ-то ми обръща позициите от + на -
                              Даде 120 поинтс на ДАУ нагоре, така че йената явно май ще падне сега
                              Ти за smart money чувал ли си?
                              From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                              България Над Всичко

                              Коментар


                              • Ех този Буш винаги като се появи по ТВ-то ми обръща позициите от + на -
                                Даде 120 поинтс на ДАУ нагоре, така че йената явно май ще падне сега

                                Коментар

                                Working...
                                X