IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
    Късо от 1.3937
    Успех на всички
    И честит имен ден на всички с името Димитър и приятно празнуване
    айде от кога те чакам бре
    аз съм на дълги засега.ама ,като прочета твоето...
    късо еди кво си ми върви
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • Късо от 1.3937
      Успех на всички
      И честит имен ден на всички с името Димитър и приятно празнуване

      Коментар


      • тука един именник има....май
        да е жив и здрав.да печели много
        веднага да почерпи в ефира
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
          1.4030/40 е неизбежно да видим днес.
          Обоснови се

          Добро утро на всички

          Да са живи и здрави имениците
          Деградацията - висша форма на градация

          Коментар


          • Хайде МИТКОВЦИТЕ по масите
            и щракайте с пръсти !!!
            ОРИДЖИНАЛА
            http://www.youtube.com/watch?v=ttmrTZqH0do
            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
              1.4030/40 е неизбежно да видим днес.
              и аз така мисля

              Коментар


              • 1.4030/40 е неизбежно да видим днес.

                Коментар


                • Чичо Манчоооооооо, Къде си?
                  Другата седмица съм на интервю в "Merrill Lynch" за позицията Financial Analyst.
                  Изискването към кандидатите е да разбират от Капиталовия Пазар.
                  Чичо Манчоооооооо, ами сега какво да правя, аз като си нямам и на понятие що е това капиталовия пазар? Моляти се помогни ми, как да се пофготвя за тва интервю, какви въпроси по-конкретно за капиталовия пазар мога да очаквам.

                  Моляти се появи се веднага да ми помогнеш, дай някакви примери какви въпроси да очаквам или по-точно как да се подготвя за тва интервю.

                  Нямам си изобщо на представа какви точно въпроси ще ме питат за тоз Пазар. Някой ако знае нека ми помогне, благодаря предварително. Мноооого ми се иска да успея да го мина това интервю и да ме вземат в Мерил Линч, тогава ще дигна цял банкет, че съм влезнал баш там. Пък после хич не ми пука да става квото ще да става, мноооооооого ми се иска да успея да се преборя на това интервю и да ме вземат за Financial Analyst!

                  Чичо Манчо, появи се моляти се и ми дай някакви примерни въпроси върху които да се подготвям до другата седмица и дано успея да го мина успешно интервюто. Веднъж да го мина, за другото не ми пука!

                  Коментар


                  • EUR/USD

                    Честито на всички Митковци! Да са живи и здрави!

                    Вчера много ми хареса коментара на *666, не му запомних ИД-то.
                    Някои бързо му изтри коментара, явно беше неудобен.

                    Днес няма да се срещнат финансовите министри на Еврозоната и инвеститорите
                    били изнервени. Съгласно новините пост-фактум еврото би трябало да пада,
                    но явно "изнервените" инвеститори имат интерес да се вдига.

                    Коментар


                    • Хо-хо-хо/опа,рано е още за това,обърках се/.

                      Добро утро,Митковци!Живи,здрави,прави и корави!Специално за днес пожелавам пръв в къщата ви Бил Гейтс да влезе.А за утре-по-малко да ви цепи кратуната.Айде наздраве с по една греяна!
                      Успешен ден на вся остальная сволоч.
                      Фибо-мибо-грънци....

                      Коментар


                      • Честито но всички именници и най вече на Рукито! Да изкарат много пипсове и да си пият питиетата с кеф.

                        И сега искам да ви попитам за нещо ,което ме тормози от снощи понеже гледах по Хистори английската кралица.Та въпроса ми е, ако ТЯ/все пак е на 85 години/ се гътне ненадейно, какво ще се случи с паунда първите часове или дни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                          Добрю ютрю

                          На всички Митефци(фитефци)
                          желая здраве и късмет, а на моя
                          приятел КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА
                          освен здравето пожелавам и
                          грандиозни грабежи нощно време(до 100 пипа),
                          а през дена кротко да си пие биричката
                          в АртКлуба и да си мези ЖИУОТИНСКИ деликатеси
                          Специално за именяците
                          http://www.youtube.com/watch?v=V9Ds8...8212D00AB18B09
                          ........................
                          мерси РЕДА и на НАИВНИКА и на всички останали разбира се
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
                            Жив и здрав да си бате Митко!!!!
                            благодаря,
                            по-важното е , че си се сетил емотикона ще го преглътна някакси
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                              Няма как да им пиша защото няма връзка даже и със сайта
                              Нито една от платформите няма връзка!
                              http://www.fxpro.com/ не отговаря
                              http://www.fxpro.co.uk/ същата работа
                              Нито един от сайтовете им се отваря Какво по дяволите става?

                              ето ти един мейл. пробвай с него:

                              support@fxpro.com
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                                Някой тук ползва ли FxPro ? Вече втори ден няма връзка с тях Нито сайта нито платформата.
                                при теб е проблема. при мен работи платформата, даже и пари теглих вчера през сайта.
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X