Първоначално изпратено от emoto
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Валутна търговия - FOREX Архив 2.6
Collapse
Заключена.
X
X
-
Първоначално изпратено от GuznaSyvest Разгледай мнениеАх Блот - а туй дето се клати по средата поред ли ще го напипвате
Нали пазара беше да се следи, а не да се дърпа за краченцата?"Пари при пари отиват. Но не многото при малкото, а малкото при многото." А. Буров
Коментар
-
Първоначално изпратено от Voddy88 Разгледай мнениеЕ ти в такъв случай накупи ли си евраци ?
батьо свърши работата гладко.
Коментар
-
Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнениеКак ще иде бре ,досега все ходи на 2 максимум 1 пип от лимитите ти ,баш сега ще ходи точно ,съмнявам се .БухахахаBulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!
Коментар
-
Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнениекойто вълните неще да преброи
то пазара сметката му преброява
Коментар
-
Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнениеАз се понатварих с дълги за
около 1.32111
Да видим
=================================
http://www.vbox7.com/play:e3e388ed
Спасете Мирко !!!
КАКА4000 на минутна е пробита -вече е подкрепа и при прибив на 3149 -върха на дневния бар от вчера ще има ход до
КАКА1838 на 5 мин. на 3250 или до 3267
Явно е започнала голяма четвърта
графиката по-късно ако има пробив на 3149Политиката е висша форма на порнографията
Коментар
-
Аз се понатварих с дълги за
около 1.32111
Да видим
=================================
http://www.vbox7.com/play:e3e388ed
Спасете Мирко !!!--е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg
Коментар
-
Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
Коментар
-
Първоначално изпратено от Voddy88 Разгледай мнениеИнтересно...дори след толкова добри данни за АДП на САЩ пазара не реагира в положителна посока на долара...това какво трябва да означава ?
http://prikachi.com/images/991/2716991r.png
Коментар
-
Първоначално изпратено от Voddy88 Разгледай мнениеИ ако не е тайна кой е тоя брокер дето ти я е продал е/у на 1.2958....аз такава котировка не виждам1.3058 и 1.3074, много цифри станаха почнах да ги бъркам
Коментар
-
Първоначално изпратено от liyan Разгледай мнениеАз по рано купих на 1.2958, но избързах и е затворих на 1.2974 и после търсих нов вход за дълги. Сега на новините ако не ми удари стопа има шанс да излезе.
Коментар
Коментар