IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.6

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днешният нов връх превръща 1,2874 в локално дъно. По правилата утре от него ще строя ветрило нагоре. Каквото и да означава това.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Ако отидем в тази насока, ще ни пратят модератор мнооооо простотии имаше у тази казарма
      Особенно с кашимерията
      Но това беше в онова време
      преди 1989 година, след това е било
      пародия повечето. То не , че и преди
      не е било същата дума , но имаше
      напъване на мускули
      Ако говорим за търговия
      може да се удари едно късо от
      1.2975, обаче риска е много голям.
      Мисля си , че днеска нагласите са за дълги,
      но пък на КОМЪРДЖИ ЦК-то може и това
      да чака за да издои стадото , че вълнясало
      е много
      --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
      http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

      Коментар


      • Ако отидем в тази насока, ще ни пратят модератор мнооооо простотии имаше у тази казарма

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Добрутро и от мен! Като каза балтаматум, вчера дадох всичките си пипсове да купя на синковеца линолеум за рисуване. Формат А3 - 16лв Късо от 2982/3000 Търся му 2925
          Линолеум за рисуване едно време
          когато бях овча... ученик де, беше 1-2 лева
          Балтаматум не идва от там.
          Идва от едни смешки с некви
          мангали от КЕЧА от едно време
          Ето дртуга реплика:
          -кои изеде на старото Хасан контифура
          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

          Коментар


          • КОМЪРДЖИ.....КОМЪРДЖИ
            много си хлъзгав бря
            Да не си зодия РИБИ ?????
            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
              Добрю ютрю
              КОМЪРДЖИ скачай на балтаматума !!!!
              Скачай тука да дадеш едно броене,
              че имам съмнения за около 1.3150......
              Успешен ден на всички ХОРА
              Добрутро и от мен! Като каза балтаматум, вчера дадох всичките си пипсове да купя на синковеца линолеум за рисуване. Формат А3 - 16лв Късо от 2982/3000 Търся му 2925

              Коментар


              • Добру тро!

                СПАРТ-е разсейваш ме с твоята конкретика.
                Добре ли си? Стила къде остана?

                Реде, Пенчев
                финеса в движението се появи. Възползвах се, вече два пъти. Красотата сутрин, компенсира динамиката по обяд.

                Чарта и тенденцията от вчера е актуален (за сега) включително и на 10 мин. на 10мин се търси АБЦДЕ, вече (сякаш) е намерено ..... СПАРТ-е имам подозрение, че мойта М10 ще бие по стабилност твойта дневна ..... нищо не казвам само подозирам. Между другото движението от 09.01 не е "Мексиканска вълна"

                Зони 2942 и 2902 са наситени от към котировки.


                Лека и доходна !

                пп "за сега" и "сякаш" - са знак за предпазливост, но и не за неувереност

                пп Реде и аз вчера по едно време (сутринта) се замислих за 3150 фибо 50, а фибо 38 е на 3085-90, което е и класическо по дълбочина за тази формация ......но така структуриран демек завършен, флага очите ми изкарва .... немога да изляза от хипнозата, която ми прилага. ..... всъщност имам резервен вариант за зациклене в диапазона, но дори и да е така в момента късото ми по приляга.

                Коментар


                • Добро утро, Реде

                  Вчера нещо негрите се поизмориха а и жълтурите са вилняли през ноща
                  Успешен ден и от мен!
                  Купувам наденици!!!!!!

                  Коментар


                  • Добрю ютрю
                    КОМЪРДЖИ скачай на балтаматума !!!!
                    Скачай тука да дадеш едно броене,
                    че имам съмнения за около 1.3150......
                    Успешен ден на всички ХОРА
                    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                    Коментар


                    • Никога не е бил за марджин и за спекулации верно не става.

                      Но наистина не е лоша стратегия, съчетан с малко интуиция. За автоматизирането му съм песимист.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
                        .. макар и "малка" за разбиранията тук доходност от 20% годишно.
                        Абе тоя грид е добра стратегия , но не е за марджин --търговия, а за реални кинти ( сори ако се повтарям ). И тогава верно може да даде 20 % че и отгоре ....Даже бих пренебрегнал "суапа " ако е отрицателен за насрещната валута !

                        А платформите са само и единственно за спекула ! Но не и за инвестиция
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • И може би единствената печеливша стратегия в дългосрочен план, ако правилно прецеляваш входовете и марджина.

                          Съчетано с 50/200 МА и ББ прави чудеса, та макар и "малка" за разбиранията тук доходност от 20% годишно.

                          Но все пак се съмнявам бот да може да я прилага успешно , требе си и интуиция.

                          Баси , прочетох му интервюто, човека търгува 99% като мен, но автоматизирано. Аз обаче се осланям повече на интуицията и мога да променям стъпката и сумата на осредняването.


                          Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                          Щото това е грид ! Чувал ли си за тая система ...По принцип е контрелска и е въпрос на налучкване през колко стъпки ще са ти добавките и съответно лимитите с които касираш ...Стопове няма -- акаунта е стопа -- и при неправилен разчет на входовете , като свърши корекцията и тръгне пак тренда , квото има незатворено , гърми силно като халостен патрон .

                          Тоя начин на "търгуване" е олигофренски до плюс безкрайност -- само бай Дончовата система го "конкурира "

                          Но пък букмейкърите много обичат гридаджии щото знаят ,че акаунтите им ше са сторнират задължително . Като имаш на изпредвид че за един грид на един крос ти трябват минимум 5000 долара и задължително семкаджйски лотове за да си гъвкав от кръста надолу
                          Last edited by SStoilov; 12.01.2011, 01:34.

                          Коментар


                          • Споко , ситуацията е под контрол . Все пак тука сме 10 модератора + неколко
                            агенти

                            П>С : Обаче има и вариант оттук да зацепи директно до към 3110 -- 3170 до утре ( всъщност вече е тая ) вечер ...
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                              Абе прилича ...Требва да излезе поне над 1.3000 -- 10 на малките фреймове ( М15 ) . Тия жълти келемета може да го свалят до 1.2940--20 до европейската сесия преди евентуално да пробие нагоре . Но ново дъно отменя тия драсканици
                              Благодаря за подкрепата,а между другото къде се загуби ЕТИ,,да не е уволнена
                              "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                                ..Ето графика,това байрак ли е,флаг ли е?
                                Абе прилича ...Требва да излезе поне над 1.3000 -- 10 на малките фреймове ( М15 ) . Тия жълти келемета може да го свалят до 1.2940--20 до европейската сесия преди евентуално да пробие нагоре . Но ново дъно отменя тия драсканици
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X