IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще падне ли скоро борда лев-евро?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    за да ти спестя бъдещи свободни съчинения по темата да вмъкна, че проблемният дълг на Гърция е държавният, не частният
    при нас, при една ликвидна криза, нещата са обратни
    нещата са обратни защото банките в БГ БНБ и управлението на държавата в лицето на финансовото министрество направиха ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ДА ВКАРАТ ДЪРЖАВАТА В ТЕЖКА ЛИКВИДНА КРИЗА - да благодарим на Искров Дянков и темп подобни смешници които разориха народа и бизнеса - кога някой в тази държава ще му бъде потърсеена персонална отговорност за безумияята????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BOSSPASSOV Разгледай мнение
      ако гърците фалират , не ми се мисли какъв сигнал ще бъде към икономиките . яжте пите и се веселете взимайте пари пак те ще ви се упростят. това е като да си купиш къща но нимаш пари , да обзаведеш къщата , и да си каниш гости и накрая банката от която си теглил кредит да каже , айде от мен да мине много си симпатичен опрощавам ти всичко. защо тогава да не си изпрося още една къща би казал гърка. ??
      така ли ще се борим с икономиката. имам конкурентни фирми от гърция и се чудех защо предлагат стоки на ниска цена и ме размазват. и аз си плащам данъци а сега ще му опростат над 80% . КЪДЕ САМ АЗ . гърка пак ще продава и изнася капитала и ще си пие узото а аз ще работя ........ айде и ние да фалираме .
      .
      за да ти спестя бъдещи свободни съчинения по темата да вмъкна, че проблемният дълг на Гърция е държавният, не частният
      при нас, при една ликвидна криза, нещата са обратни
      Last edited by mibova; 11.10.2011, 09:31.

      Коментар


      • garcia parite i nie

        ако гърците фалират , не ми се мисли какъв сигнал ще бъде към икономиките . яжте пите и се веселете взимайте пари пак те ще ви се упростят. това е като да си купиш къща но нимаш пари , да обзаведеш къщата , и да си каниш гости и накрая банката от която си теглил кредит да каже , айде от мен да мине много си симпатичен опрощавам ти всичко. защо тогава да не си изпрося още една къща би казал гърка. ??
        така ли ще се борим с икономиката. имам конкурентни фирми от гърция и се чудех защо предлагат стоки на ниска цена и ме размазват. и аз си плащам данъци а сега ще му опростат над 80% . КЪДЕ САМ АЗ . гърка пак ще продава и изнася капитала и ще си пие узото а аз ще работя ........ айде и ние да фалираме .
        Last edited by mibova; 11.10.2011, 09:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
          Гърция национализира Proton Bank
          http://www.investor.bg/news/article/124215/334.html
          Акцията на Proton Bank беше спряна от търговия на 0,18 евро за брой

          Някой има ли идея какво ще стане >>> ако Гърция национализира някоя от гръцките майки които имат дъщери в България при положение че целия свят очаква Гърция да обяви скоро фалит ???
          ...по-скоро, целият свят очаква какво ще се измисли за избягването на фалита на Гърция...защото им е бедна фантазията каква би била скоростта на доминото, иначе

          Протон банк е нещо като нашата първа частна.
          Раздавали на свои хора, та се забравили
          Май с одържавяването й, целта е да не се говори за фалити...и някаква идея има от там да минават част от приватизационните сделки с фонда от Тройката...

          А Юро-Алфа банк е най-голямата на Балканите и с НБГ и Пиреос издържаха, преди няколко месеца, стабилно стрес теста, по-добре от доста европейски банки на запад
          Но, ако фалира Гърция, при всичките им дцк, нямам идея, както нямам идея, ако това се случи и с Уникредит... и с Райфайзен...и с Инг...

          Но, нека днес денят е хубав )

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Opiten1 Разгледай мнение
            Сравнете парите на правителството при БНБ тука
            1.http://www.bnb.bg/Statistics/StBNBBa...ekly/index.htm
            с.............

            2.http://bnb.bg/Statistics/StBNBBalanc...thly/index.htm
            Хората се трудят всекидневно :http://www.bnb.bg/FinancialMarkets/F...view/index.htm
            таблицата е накрая на файла

            А нещата с фискрезерва започнаха да приличат на "врътките" правени от банките със резервите....
            Last edited by al64ad; 10.10.2011, 22:12.

            Коментар


            • И примерно тука...
              http://www.bnb.bg/Statistics/StBNBBa...chiveYear=2009

              Коментар


              • Сравнете парите на правителството при БНБ тука
                1.http://www.bnb.bg/Statistics/StBNBBa...ekly/index.htm
                с.............

                2.http://bnb.bg/Statistics/StBNBBalanc...thly/index.htm

                Коментар


                • Гърция национализира Proton Bank
                  http://www.investor.bg/news/article/124215/334.html
                  Акцията на Proton Bank беше спряна от търговия на 0,18 евро за брой

                  Някой има ли идея какво ще стане >>> ако Гърция национализира някоя от гръцките майки които имат дъщери в България при положение че целия свят очаква Гърция да обяви скоро фалит ???
                  Last edited by Ебльо Еблев; 10.10.2011, 17:29.
                  Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                    Колко бяха резервите, към момента ?
                    http://www.bnb.bg/Statistics/StBNBBa...thly/index.htm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Мили ми неграмотнико нямам претенциите моето мнение да е меродавно.Но на всички в този е форум е ясно че ти разбираш от икономика колкото баба Вуна от висша математика.Аз поне произвеждам нещо за да може идиоти като теб да ни забавляват по форумите щото инак да си умрял от глад.
                      Мили ми бат Пешо, адаше. Само преди 2седмици съм сложил 5тона грозде и ако е рекъл Бог по димитровден ще опитам новото винце. И 2тона ракия 68градуса ще извадя. Висшите математики съм ги изкласил всичките. Но всичко това няма нищо общо с темата която дискутираме. Това, че ти, аз и още 8% (тези които произвеждат земеделска продукция) от българите ще има какво да ядат в случай, че дойдат Виденовите времена, няма нищо общо с темата. Светът не се върти около теб или мен. Държавата трябва да бъде опора за всички, а не мащеха и да ги дере и дои доде може.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                        Ти мислиш ли че борда ще падне ???
                        гледам и търговския баланс е над 1 млид на червено тази година
                        Колко бяха резервите, към момента ?
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Мили ми неграмотнико нямам претенциите моето мнение да е меродавно.Но на всички в този е форум е ясно че ти разбираш от икономика колкото баба Вуна от висша математика.Аз поне произвеждам нещо за да може идиоти като теб да ни забавляват по форумите щото инак да си умрял от глад.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Единственото което ме интересува е дали при връшането към Дойчемарката Съотношението ще е същото както при преминаването към еврото или вече ще е 1 към 1? Ако е последното то тогава борда пада и ставаме 1 лев = 1 евро.
                            Ти мислиш ли че борда ще падне ???
                            гледам и търговския баланс е над 1 млид на червено тази година

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                              точно така е
                              много булгари си мислят че депозитите са им гарантирани от Закона за гарантиране на влоговете , което е НЕ Е ТАКА .
                              има 2 уловки -
                              1 . парите се изплащат само в левове независимо дали депозитът е бил валутен по курс от началото на събитието
                              2. парите трябва да започнат да се изплащат в 20-дневен срок но не пише до кога трябва да се изплатят ....
                              красота.... защо ли предусещам едни опашки пред едни финансови институции
                              колкото до борда - ако продължават отливите на капитали от държавата и търговския баланас не може да ги коменсира то бордът ще падне 100% а падне ли бордът жална ни майка - девалвация на лева и от там вече никой не знае какво ще стане но ще бъде грозно със сигурност ......
                              да "ръкополяскаме" на НЕДЕАКВАТНАТА ИКОНМИЧЕСКА ПОЛИТИКА НА ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО - идиоти управляват БГ по поръчка на Световната банка . ще теглим ли спасителен заем от СБ или палячото-комик Дянков ще разпордава държавна собственост за да спаси положението засега + еврооблигации .... така го "съветва" МВФ който разори сумати държави . Симеон Дянков и СИЕ действа на принципа след мене и потоп.......
                              Трейдър омръзна ми да питам ама продължавам.Като си такъв голям разбирач вземи кажи какво да правим кога ще падне борда какъв ще е новия курс?Ще има ли еврозона?Германия ще върне ли дойчемарката?Не ти ли омръзна вече 4г да пророкуваш апокалипсис.Толкова ли голяма ти е вноската по кредита та изнемогваш?Или просто при предишните краде а сега секна кранчето?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                                Мили ми мили селски труженико. Сей си нивите и складирай в зимника бурканите и консервите.
                                И не мисли, че твоето мнение е меродавно. Свят голям - селяни(и сляндури) всякакви !
                                Мили ми неграмотнико нямам претенциите моето мнение да е меродавно.Но на всички в този е форум е ясно че ти разбираш от икономика колкото баба Вуна от висша математика.Аз поне произвеждам нещо за да може идиоти като теб да ни забавляват по форумите щото инак да си умрял от глад.

                                Коментар

                                Working...
                                X