IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще падне ли скоро борда лев-евро?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    В нашия закон не е записан краен срок, което означава че можем да "надминем" литовците ...Затова и реагирах с ""
    Добро утро , това по разни апокрифни форуми съм го чел още преди години. Радвам се, че започнаха да се осветляват нещата

    Коментар


    • Бе къде е Спеко?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        ...претърсвайки закона, не можах да видя къде в нашия закон е записано, кой е максималният срок за изплащане на застрахованите влогове в банките? ...
        В нашия закон не е записан краен срок, което означава че можем да "надминем" литовците ...Затова и реагирах с ""
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          Именно. И на мен това ми направи впечатление. След това замисляйки се, и набързо претърсвайки закона, не можах да видя къде в нашия закон е записано, кой е максималният срок за изплащане на застрахованите влогове в банките? Ако е както при литовците 5 години, то еб.х ти и застраховките...
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Форекс-мастъра пусна тоя линк в една друга тема :

            http://lenta.ru/news/2011/12/05/snoras/



            "...будет выплачивать застрахованные вклады населению и организациям в течение пяти лет. ...
            ....Общий объем компенсаций должен составить около 4,1 миллиарда литов. 1,7 миллиарда располагает сам фонд. Правительство рассчитывало одолжить организации недостающие 2,4 миллиарда, однако пересмотрело эту сумму в сторону увеличения: руководство страны не хочет спешить с продажей бумаг, находящихся на балансе фонда, чтобы избежать убытков... "
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Костов е виновен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                Това вече не е решение, а въпрос за физическо оцеляване ! Той ако народа беше толкова умен, нямаше да си е избрал преди това тези дето са го довели до там, ножа да опира до кокал ! Не мислиш ли ?
                Откри топлата вода >>>поздравления Народът е стадо и не можеш да го съдиш за това че е стадо >>> защото ще те размаже
                ПП Пак ти казвам не си играй на народен будител >>> най малкото ще си пропилееш времето >>> стадото само ще реши кога да смени пастира
                Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                  Грешка >>> народа винаги решава но когато ножа опре у кокала
                  Това вече не е решение, а въпрос за физическо оцеляване ! Той ако народа беше толкова умен, нямаше да си е избрал преди това тези дето са го довели до там, ножа да опира до кокал ! Не мислиш ли ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                    Народа никога нищо не решава. Народа само дава властта на едни или други, които или успяват или провалят всички !
                    Грешка >>> народа винаги решава но когато ножа опре у кокала
                    Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                      Петърчо стига бре >>> аз тъкмо те подкрепих в съседната тема >>> ти сега пак започваш >>> не можа ли да разбереш че не можеш да предизвикаш падане на борда преди да назрее момента за това >>> народа сам ще избере момента >>> гледай и се наслаждавай на това как ще стане
                      Народа никога нищо не решава. Народа само дава властта на едни или други, които или успяват или провалят всички !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                        От новините тази вечер поне за мен сме много близо до момента на сюрпризиране от страна на правителството и управляващите към целокупният български народ.
                        Петърчо стига бре >>> аз тъкмо те подкрепих в съседната тема >>> ти сега пак започваш >>> не можа ли да разбереш че не можеш да предизвикаш падане на борда преди да назрее момента за това >>> народа сам ще избере момента >>> гледай и се наслаждавай на това как ще стане
                        Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                          От новините тази вечер поне за мен сме много близо до момента на сюрпризиране от страна на правителството и управляващите към целокупният български народ.
                          Ако беше някой друг, бих се хванал с теб на бас, но в твоя случай не става. Много лъжеш и не вярвам, че ще си платиш баса ако загубиш.
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • От новините тази вечер поне за мен сме много близо до момента на сюрпризиране от страна на правителството и управляващите към целокупният български народ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                              Трябва да се очаква неочакваното. Така се случват значимите неща...
                              Е то тогава няма да е вече неочаквано... Или викаш неочаквано за масата, а добре отработено и планирано от определени хора ли!? Аз лично не мисля така, просто нещата си следват естествения ход и развитие, и за да се усети на къде духа вятарът трябва само да се погледне по-общо и глобално, от позицията на страничен наблюдател неучастващ пряко в събитията. А последните събития най-вече по света, а и у нас, доста ясно очертават контурите на близкото и малко по-далечно бъдеще което ни предстои, ако е рекъл Бог...

                              Коментар


                              • Трябва да се очаква неочакваното. Така се случват значимите неща...
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X