IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Forex сайтове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от omegaclima.com Разгледай мнение
    Не инвестирам там, но се замислям!
    ами какво чакаш и не се регистрираш....аз от доста време си изкарвам доста добри доходи оттам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Goshofx Разгледай мнение
      Някой от вас да изпозва Zulutrade ?

      Аз съм последовател от доста време, 6 месеца вече, и като цяло доста добре върви.
      Споделете и вашите мнения.
      Не инвестирам там, но се замислям!
      климатици

      Коментар


      • Zulutrade

        Някой от вас да изпозва Zulutrade ?

        Аз съм последовател от доста време, 6 месеца вече, и като цяло доста добре върви.
        Споделете и вашите мнения.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cecy Разгледай мнение
          Здравейте, искам да ви питам откъде ползвате графики за движението на отделните валути. Търся не толкова форекс графики, а по-обобщени.
          тоест търсиш графика в която да има от всичко по малко..малко евро,малко долар, щипка англ.лира, късче австралиец, доза канадец.......

          Коментар


          • Ок, пич, какво да ти кажа, явно не схващаш въобще за какво ти говоря. Хейтвай си на воля и се радвай за канадеца
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Моя уиндоус няма нищо общо с едно канадско ла*но, което с години не плаща данъци и осигуровки и не подписва легитимни според българското законодателство договори със служителите си. Нека дойдат мен да ме арестуват ГДБОП за тие неща, да видим как ще стане.

              Разбра ли ме сега, сладурче? В българската икономика пари наливал ... с кльощавия канадец май верно се плющите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr. Dick Разгледай мнение
                Ти какъв си, любовница ли си му на тоя канадец, че го защитаваш? Имал е пиратски софтуер, не е водил отчетност, не е плащал данъци, не е имал легитимни договори със служителите си, не е плащал осигуровки! Фантом.
                А ти какъв си, любовница ли си му бил, че знаеш какво е плащал или не? Аз ти казвам, че го познавам и е далеч от ГОЛЯМ ПРЕСТЪПНИК, какъвто го изкарват. Големите престъпници са навън, а това е само прах в очите на хората. И всички такива като теб вярват на медиите и си викат, браво, "тоя канадец" на какъв се е правил и колко добра работа са свършили нашите способни полицаи!

                Нали и http://chitanka.info бяха ощетили държавата с милиони левове!

                Утре онези качулатите може да дойдат и при теб. И ти от нищото да станеш престъпник, лицензиран ли ти е уиндоуса, а?
                Last edited by XY; 15.12.2011, 16:12.
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                  Е б*си и държавата, честно! Поредната демагогия и лобиране колко ВЕЛИКИ са службите! Аз лично познавам въпросният Р.Х. А този новинарски сайт няма да го погледна повече...

                  Всички бандити са навън, а те се хвалят, че арестували канадски гражданин, който дошъл тук да прави бизнес и да налива пари в икономиката ни...

                  Съвсем нормален човек, който е постигнал нещо, ама не е знаел, че в БГ никой не излиза от казана...щото го дърпат надолу
                  Ти какъв си, любовница ли си му на тоя канадец, че го защитаваш? Имал е пиратски софтуер, не е водил отчетност, не е плащал данъци, не е имал легитимни договори със служителите си, не е плащал осигуровки! Фантом.

                  Коментар


                  • По добре с бг брокер, щот ако те обере поне ша моеш да го съдиш

                    Коментар


                    • Същата смехория беше и с читанка.инфо - организирана престъпна група със нанесени щети за МИЛИОНИ ЛЕВОВЕ...

                      http://www.webcafe.bg/id_137850492

                      Ето защо толкова се радвам, когато някой млад човек реши да се пресели в някоя по-цивилизована страна!
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от slim Разгледай мнение

                        Някой знае ли кои са тези че ми стана интересно?
                        Е б*си и държавата, честно! Поредната демагогия и лобиране колко ВЕЛИКИ са службите! Аз лично познавам въпросният Р.Х. А този новинарски сайт няма да го погледна повече...

                        Всички бандити са навън, а те се хвалят, че арестували канадски гражданин, който дошъл тук да прави бизнес и да налива пари в икономиката ни...

                        Съвсем нормален човек, който е постигнал нещо, ама не е знаел, че в БГ никой не излиза от казана...щото го дърпат надолу
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • Спениялно за форекса съм 10000% убеден, че деня започва 0 GMT. Особено ако ползваш пивоти с МТ4 трябва да ги настроиш или да си свалиш такива които се настройват, но отделно оттова нз защо те интересува сървар часът?
                          Last edited by kostas19; 15.12.2011, 12:37.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от slim Разгледай мнение
                            http://www.blitz.bg/news/article/124813

                            Някой знае ли кои са тези че ми стана интересно?
                            Мисля, че са Суиф трейд.

                            Коментар


                            • http://www.blitz.bg/news/article/124813

                              Някой знае ли кои са тези че ми стана интересно?
                              Mind tricks do not work on me, only money

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                                отделните валути спрямо кво ?
                                ако е спрямо друга валута , то това си е ФОРЕКС графика отвсякъде
                                Я къде си бил! Каза ти момичето че не иска кросови котировки,а курсове на валути.Като не знаеш къде ....не прави забележки!
                                Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                                Коментар

                                Working...
                                X