IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 4

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Валутна Търговия - архив 4

    Линк към Валутна Търговия - архив 3
    Last edited by модератор; 17.09.2011, 23:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
      стопа преместен +10 @ 4406 за дългата @ 96
      клоуз на всичко +54 пипа @ 4450

      мерси юдейски учителю
      успех на оставащите моето си го взех за днес.
      ако съм на кеф може и да потрейдвам след 18ч.,
      а дотогава отмор
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • Франка ще прави тест на дъното ...или отново ще отпраши ..
        Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
          1.4430 макар достигнатао и тестнато, все още не е категорично пробито, но мисля че и това ще бъде факт след 1-2ч.
          първо на първо то си беше абсолютно измислено от тебе ниво ( възможно е гошко да е издърпал някой лъч там ) и второ кога броим едно ниво за пробито ...или излизаме навън наплюнчваме показалеца и проверяваме от къде дуА вятъра и така решаваме дали е пробито или не ( което ти в момента правиш) ...

          Коментар


          • 1.4430 макар достигнатао и тестнато, все още не е категорично пробито, но мисля че и това ще бъде факт след 1-2ч.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
              зависи на каква графика го гледаш .... иначе късо под 1.4350 ( над 1 час фрейм ) ...на малките стават и къси и дълги....малко кашотина виждам аз ...мисля че пазара е силно подвластен на ситуацията в САЩ в момента .... та за мен днес утре ще се въздържам от каквото и да било...
              Браво добра игра. Изгубих малко от късото но за късмет го наваксах с малка печалба при пробива.
              Който ме слуша фалира.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                Подкрепям. Това в елипсите са дневни дъна.
                http://img706.imageshack.us/img706/3929/eurusda.gif
                да обесня на гошко ,че вече важно ниво е 1.438 , а както Руки правилно си премести стопа на по-малките графики 1.4406..не мога да не кажа бравос Руки - бих казал много добра позиция....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  бегай си в темата ..тука е за Трейдъри , не за разказвачи на приказки....
                  ... изтървах го

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                    Подкрепям. Това в елипсите са дневни дъна.
                    http://img706.imageshack.us/img706/3929/eurusda.gif
                    бегай си в темата ..тука е за Трейдъри , не за разказвачи на приказки....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                      1/2 оут за +20 @ 4416 стопа на 0 @ 96 и да видим докъде ще ме докара дългата
                      стопа преместен +10 @ 4406 за дългата @ 96
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        зависи на каква графика го гледаш .... иначе късо под 1.4350 ( над 1 час фрейм ) ...на малките стават и къси и дълги....малко кашотина виждам аз ...мисля че пазара е силно подвластен на ситуацията в САЩ в момента .... та за мен днес утре ще се въздържам от каквото и да било...
                        Подкрепям. Това в елипсите са дневни дъна.
                        http://img706.imageshack.us/img706/3929/eurusda.gif

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                          кат си ревнал късо та късо.
                          те ти го вече си в играта
                          Ъхъ Има нещо сбъркано при мен. Не съм ги смятал точно, но около 70 процента от сделките ми са късо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Да върна 50-те пипонека от дет съм ги зел бре
                            кат си ревнал късо та късо.
                            те ти го вече си в играта
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                              Как го видя това. За момента си е късо от всички страни. Ако играеш за 15-20 пипа сделката ти е добра.
                              зависи на каква графика го гледаш .... иначе късо под 1.4350 ( над 1 час фрейм ) ...на малките стават и къси и дълги....малко кашотина виждам аз ...мисля че пазара е силно подвластен на ситуацията в САЩ в момента .... та за мен днес утре ще се въздържам от каквото и да било...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                                аз го удължих @ 96 стоп 86 и първа цел 4416
                                1/2 оут за +20 @ 4416 стопа на 0 @ 96 и да видим докъде ще ме докара дългата
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X