IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Йени, франци ташак работа. Вземам обща 10-те пипа и кат вляза пак там ме сръгайте че съм обещал да не го правя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
      ти си на кърджали или студен кладенец??? това е района триград, ягодин, буйново. има го в нета. Близо е от Пловдив.
      не бе човек. в Харманли / Арманли по местно му /
      тва е по средата между Хасково / Аскюу / и Свиленград
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
        ти си на кърджали или студен кладенец??? това е района триград, ягодин, буйново. има го в нета. Близо е от Пловдив.
        НЕРДЕ ЯМБОЛ, НЕРДЕ ИСЛЯМБОЛ !!! :
        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Аз па, един път по телевизора видях кит !!!
          Ама не казАха колко тежи ...
          Ти може по телевизията да гледаш,
          но има ХОРА дето ходим по язовири
          и сме хващали или поне виждали
          големи РИБИ !!!!
          Случката е от преди доста време
          и е в региона дето е сега
          КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА
          СОМА беше хванат от КЛЬОНКАР
          и просто му помогнах на човека
          да го извлече от язовира,,,,,
          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

          Коментар


          • Явно днес, съм абселютно аут оф де маркет баси. ... Ни кабел, ни мабел, жица, тел ...
            Ша ида да дишна кислородец мънинко ...
            Редка, бравос за прогнозата ...
            Здрави бъдети !!!
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • аре една покупка 4456
              запазвам си правото на добавка и стоп след 2 часа
              успех на всички

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                тва къде е ? даже не съм го чувал. да не бъркаш околията нещо ?
                ти си на кърджали или студен кладенец??? това е района триград, ягодин, буйново. има го в нета. Близо е от Пловдив.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                  40 кила бива !!!!
                  Аз съм помагал да извадят един 96 кила
                  Аз па, един път по телевизора видях кит !!!
                  Ама не казАха колко тежи ...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Как се става перфектният търговец?
                    С високо кръвно - долавяш всички импулси и трептения на пазара...
                    Само един недостатък - други ще ти харчат парите..

                    За всички импулсивни играчи - оставете си пари за хапчетата....

                    Щях да забравя..
                    За всички фундамента-листи - прекалено сте бедни и безконтактни за тази игра....
                    Който ме слуша фалира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                      .... щях да те пращам, че ти е близо на Попини лъки да ПРОВЕРИШ да ли на басейна водата става за къпане и хотела да ли е чист. Не съм ходил, транзит съм минавал .... .. освен басейн има АТВ-та и ПРИРОДА , хора НЯМА.

                      тва къде е ? даже не съм го чувал. да не бъркаш околията нещо ?
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                        миналата година един приятел на кюмюрлука 40 кила сом извади
                        а дали има де да знам , аз рибата само ако е в тиган и обръщам фнимание
                        40 кила бива !!!!
                        Аз съм помагал да извадят един 96 кила
                        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                          близо до харманли един, с вила лодки и все удобства
                          .... щях да те пращам, че ти е близо на Попини лъки да ПРОВЕРИШ да ли на басейна водата става за къпане и хотела да ли е чист. Не съм ходил, транзит съм минавал .... .. освен басейн има АТВ-та и ПРИРОДА , хора НЯМА.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Махиме, ти ли си ?
                            как с тоа руски мужик ше ме сравняваш бе ейййййййййййййй ?
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                              Знам ги аз знам ,,,,,,
                              Риба има ли или се занимавате с
                              некви залюпени дребни кустури
                              миналата година един приятел на кюмюрлука 40 кила сом извади
                              а дали има де да знам , аз рибата само ако е в тиган и обръщам фнимание
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                                Фибо-мибо-грънци....
                                Жив ли си бре .......
                                нема те никъв
                                да не загащи мадама с голям портофел и да не ти требе вече форекс
                                Е,ако бях на 25,можеше и да познаеш.Кви мъже бяхме,кви л..й..а станахмеХодих на джорне,с интересни хора се срещнах,имат собствени острови,абе,порасна ми работата.
                                По хубу отивай на почивка,че с тез дълги тука си за ....никъде
                                Фибо-мибо-грънци....

                                Коментар

                                Working...
                                X