IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Още едно късо от тук 4378, да видим кво ще стане с на Стамбата тренд линията. Стоп на двете в 4409. QQQ-тата събрани. БИРА
    МАМУН сопри са бря !!!!!
    Погледни швейцарци, йени спрямо
    доларчето и се замисли !!!
    Стига МАЙМУНджолъци вече !!!!
    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
      Ко стана с джапанката ? Уж се бяха разбрали Г7 да правят заедно интервенции да я обезценяват ....... Седем централни банки щом не могат да я спрат .... мани бегай >>> бегай мани кръв и сополи ще има тея дни май .......
      аз ке я спра бре
      бай 77.01
      ДАВАЙ ДОЛАРЕЕЕЕЕ
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
        ГоДим ще се обърна към теб, като към човек с поглед върху форекс мистериите. Как мислиш движението след 7 БГчаса можеше ли да ми го спестят, тогава да бяха го развили на сегашните нива, пък от там каквото сабя покаже.... да ги евам. Как мислиш имам ли основание да повдигам този въпрос или не
        Манчо, здравей.
        В темата за тех. анализ имам писано. Търсиме 351 пипа за 3 или 4 дни. Това ни дава нещо около 1,4184. В момента с дъното 1,4225 имаме 310 пипа за 3 дни. Не достигат още 41 пипа. Но да видим дали ще бие вчерашния връх. Тогава ще броим едно за биковете.

        Коментар


        • Здравейте момчета и момичета Мечоците са ги изненадали лошо днес Ред надявам се да не си се увътрил
          Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

          Коментар


          • Ко стана с джапанката ? Уж се бяха разбрали Г7 да правят заедно интервенции да я обезценяват ....... Седем централни банки щом не могат да я спрат .... мани бегай >>> бегай мани кръв и сополи ще има тея дни май .......
            Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от krosov Разгледай мнение
              Маймун остави експериментите шот Обама ша ви говори в 5 и дваасе и ше има още жоберкане слушай го внимателно ще спечелиш обезателно...каде топче каде бирибонче...и те така
              За какво ще говори съюза каза, че не е гладен...
              Който ме слуша фалира.

              Коментар


              • Чикагски индекс на деловата активност 58.8

                напускайте кораба ке потъва към 1.60

                Коментар


                • http://tech.fortune.cnn.com/2011/07/...han-apple-inc/

                  Казвам ви аз да не купувате айфони

                  Коментар


                  • Маймун остави експериментите шот Обама ша ви говори в 5 и дваасе и ше има още жоберкане слушай го внимателно ще спечелиш обезателно...каде топче каде бирибонче...и те така

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                      Корупционна вълна ли търсиш
                      Конфликт на интереси

                      Коментар


                      • Валутна търговия1

                        Корупционна вълна ли търсиш
                        Който ме слуша фалира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                          Джей, дай Марджин Cola-та. Търсих я преди няколко седмици и не можах да я намеря. Моля.
                          ГоДим ще се обърна към теб, като към човек с поглед върху форекс мистериите. Как мислиш движението след 7 БГчаса можеше ли да ми го спестят, тогава да бяха го развили на сегашните нива, пък от там каквото сабя покаже.... да ги евам. Как мислиш имам ли основание да повдигам този въпрос или не

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Още едно късо от тук 4378, да видим кво ще стане с на Стамбата тренд линията. Стоп на двете в 4409. QQQ-тата събрани. БИРА
                            Хвала вам Лудите...
                            Който ме слуша фалира.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
                              Ама аз....съвсем сериозно минах от там...
                              оттам оттам колко да е оттам
                              ми то шкорпиловци и камчия (щот са свързани) почват от романтика и стигат до карадере (на олди плажа)
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X