IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Д 4422 СТ 4417
    Last edited by Хирурга; 01.08.2011, 14:57.
    Който ме слуша фалира.

    Коментар


    • long eurjpy @ 110.90, TP 112.90, Sl 110.73
      Проста работа, но не е за прости хора

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stoil2 Разгледай мнение
        Руки, а отгде според теб трябва да се удължава пак?

        Аз взех едни около 30 пипа от 4408 до 4438 и сега се чудя дали пак не е време за дълги На 5 минутка пак има двойно дъно.
        де да знам
        като даде индикация за лонг ще пиша.
        така или иначе по това време не е много за търговия.аз лично след 18 ч може и да трейдвам пак

        ПП вече не е двойно дъно
        Last edited by NYSERookie; 01.08.2011, 14:48.
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
          на 5 мин вече не изглежда като флаг , а като даунтренд , ако на 15 мин пробие 23 и там ще е обърнало . imho
          Имаш право но ще държа на моето. Ще изчакам спусането а после ще преценя.
          Който ме слуша фалира.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stoil2 Разгледай мнение
            Руки, а отгде според теб трябва да се удължава пак?

            .
            Бях малък и минавах покрай къщата на чичко Ленин. Оттам се носеше апетитна миризма на кюфтета. А аз - гладен, гладен...
            Срам не срам, звъня на вратата. Излиза чичко Ленин с престилка и вилица в ръката.
            - Чичко Ленин може ли едно кюфте, много съм гладен?
            - Да се махаш оттук!
            А очите му излъчваха ли излъчваха доброта...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
              Като влезна ще ти пиша. За да видим ко ще стане. Първо ще изчакам цена под 4420 а после и повратния момент. Па ако е речено да се върнат така да е.
              на 5 мин вече не изглежда като флаг , а като даунтренд , ако на 15 мин пробие 23 и там ще е обърнало . imho
              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                ще ги върнеш
                Руки, а отгде според теб трябва да се удължава пак?

                Аз взех едни около 30 пипа от 4408 до 4438 и сега се чудя дали пак не е време за дълги На 5 минутка пак има двойно дъно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                  ще ги върнеш
                  Като влезна ще ти пиша. За да видим ко ще стане. Първо ще изчакам цена под 4420 а после и повратния момент. Па ако е речено да се върнат така да е.
                  Който ме слуша фалира.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                    от движенията във флагчето измъкнах 13-14 пипса, но въпроса е дали ще ги върна с дългата или ще добавя още 40-50
                    ще ги върнеш
                    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                    Коментар


                    • от движенията във флагчето измъкнах 13-14 пипса, но въпроса е дали ще ги върна с дългата или ще добавя още 40-50
                      Който ме слуша фалира.

                      Коментар


                      • Господа техничари, дали не рисува флагче и от 4420-15 да отприщи на 4470-80.
                        Който ме слуша фалира.

                        Коментар


                        • зели сте ми стопа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                            Моше, специално за теб качих графиката за да ти покажа от къде идва аджеба, това "измислено" от мен ниво 1.4430 мушморок........
                            в лайняни сайтове се стремя да не влизам ...така че ако искаш да ми показваш нещо само тука или през сайтовете за прикачени графики..... капиши най-велики анализаторе ( според карлуковсия луд)
                            Last edited by X_Y; 01.08.2011, 15:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
                              Франка ще прави тест на дъното ...или отново ще отпраши ..
                              Днес краварите имат праздник...
                              Търпение му е майката...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                първо на първо то си беше абсолютно измислено от тебе ниво ( възможно е гошко да е издърпал някой лъч там ) и второ кога броим едно ниво за пробито ...или излизаме навън наплюнчваме показалеца и проверяваме от къде дуА вятъра и така решаваме дали е пробито или не ( което ти в момента правиш) ...
                                Моше, специално за теб качих графиката за да ти покажа от къде идва аджеба, това "измислено" от мен ниво 1.4430 мушморок........
                                Last edited by X_Y; 01.08.2011, 15:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X