IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
    Sell 1.4373,s 1,4408,l 1,4343
    Да си избия сутрешната загуба
    Бах мааа му, с теб го селим от едни места. Само що се наебахме така сабалям

    Коментар


    • Sell 1.4373,s 1,4408,l 1,4343
      Да си избия сутрешната загуба
      Фибо-мибо-грънци....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
        баси ,
        вие от тема на теме се подгонихте
        само не разбрах аз как се оказах намесен в тоя спор

        Коментар


        • баси ,
          вие от тема на теме се подгонихте
          само не разбрах аз как се оказах намесен в тоя спор
          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
            Добре, де тук си пробва двой-тройно дъно човекът. Ако стане. Спечели преди може да даде сега... Нещо не е наред у Вас, не знам какво?
            Умник къде е това двойно дъно бе.
            Че за втори път от 15:00 насам смешковци говорят за двойни дъна от 5 кендъла на 1 мин.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
              Йоска а виж го сега,че и опитността му не му помага. хяхя
              Соколов не ме намесвай в нещо , което не съм казвал или търсил като резултат...моля те

              същото се отнася и за Годим..... на чужд гръб не си прави ПР пич....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                удължих @ 1.4400 стоп 1.4391
                не стана , стоп -9

                СоПоЛчЕ,
                напълни ли памперсчето от кеф ?
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                  Абе Вие (по новия правопис) двамата като ми видите аватара сякаш размахвам червено на разярен бик. Успокойте се и си изпийте зеления чай.
                  Този, който е споделял всичко и е показвал всичко е Рукито. Какво го нападате. Питайте го, ползвайте го. Кой ви пречи. Всеки случай не е моят аватар.

                  Манчо имам линии с всякакви наклони по графиката ми.

                  http://img27.imageshack.us/img27/7007/eurusdwd.gif
                  ГоДиЛин, къде го слагаш Руки, бе смешник.

                  Какви линии с наклони? ти линия на канал от тренд линия ли не различаваш бе Тъпчо.
                  Йосиф е прав за формата ти на дискусия. Извратеняк си щом не си разбрал нищо от долния ми пост. ПУ само дето го писах.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                    Абе Вие (по новия правопис) двамата като ми видите аватара сякаш размахвам червено на разярен бик. Успокойте се и си изпийте зеления чай.
                    Този, който е споделял всичко и е показвал всичко е Рукито. Какво го нападате. Питайте го, ползвайте го. Кой ви пречи. Всеки случай не е моят аватар.

                    Манчо имам линии с всякакви наклони по графиката ми.
                    виж сега график , никой не напада Рукито и не се опитвай да създаваш интриги ... тук не си добре дошъл ...нали сам си казваш, че си имаш тема в която само ти можеш да пишеш.... бягай там и си прави каквото ти е кеф.
                    И престани да се мазниш, голям човек си и не ти отива ..то България затова е на това дередже ..все близачи наоколо....какво си му заблизал на Рукито дупето...той няма нужда .....много странен тип си....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
                      Йоска а виж го сега,че и опитността му не му помага. хяхя
                      Добре, де тук си пробва двой-тройно дъно човекът. Ако стане. Спечели преди може да даде сега... Нещо не е наред у Вас, не знам какво?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
                        Йоска а виж го сега,че и опитността му не му помага. хяхя

                        бегай в политиката бре.
                        ясно е , че обичаш всички да те псуват. тука обаче , точно днес няма да стане .
                        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                        Коментар


                        • Абе Вие (по новия правопис) двамата като ми видите аватара сякаш размахвам червено на разярен бик. Успокойте се и си изпийте зеления чай.
                          Този, който е споделял всичко и е показвал всичко е Рукито. Какво го нападате. Питайте го, ползвайте го. Кой ви пречи. Всеки случай не е моят аватар.

                          Манчо имам линии с всякакви наклони по графиката ми.

                          http://img27.imageshack.us/img27/7007/eurusdwd.gif

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                            удължих @ 1.4400 стоп 1.4391
                            Йоска а виж го сега,че и опитността му не му помага. хяхя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                              Тъкмо да видим трендлиния и моите черти...
                              извинявай , но си като някой цирей ..ходи си в темата , която Стамбата специално отвори за тебе ...стига си пречил на Трейдърите.

                              Коментар


                              • удължих @ 1.4400 стоп 1.4391
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X