IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ще стане ако САЩ дефолтне?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как ше дефултне САШ ?!? Мищън импосибъл, ше печетат до скъсване
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
      еми трябва да се произвежда...държавите в които няма производство са бедни в които има са богата.......но за производство трябват високо образовани хора които да произеждат

      абсолютно верно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Какво ще стане ? Ке се оправят преди Европа ,то е ясно! Като помогнеш на бамките те удушават всичко живо около себе си ! Сега в такава економическа обстановка живееем !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Да САЩ ако фалират ще има Глобална хипер инфлация ?????

        еми трябва да се произвежда...държавите в които няма производство са бедни в които има са богата.......но за производство трябват високо образовани хора които да произеждат
        в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

        Коментар


        • ....

          Какво ще стане ? Ке се оправят преди Европа ,то е ясно! Като помогнеш на бамките те удушават всичко живо около себе си ! Сега в такава економическа обстановка живееем !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Да САЩ ако фалират ще има Глобална хипер инфлация ?????
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stoil2 Разгледай мнение
            2 август наближава а споразумение за лимита на дълга на САЩ няма. Как мислите как ще се отрази на долара? Би трябвало да пада, но да не стане като след Лемън брадърс и да се вдигне?
            Откакво се коментира това, се чудя какъв невежа и наивник трябва да е човек за да си помисли, че това ще стане..

            Не гледате ли как ви правят на будали по медиите...до 2 август Дау ще е 500 точки, отгоре а след това за 2-3 месеца още 1000.

            Аман от будали...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК
              Абе има си криза и се усеща, и аз често посещавам субуейа поради кризата....
              ква криза който има пари има гледам какви коли има по улиците и т.н.......според мен истината е,че хората са мързеливи тръбва много да се учи инженерни спец,икомомика,медицита,право........всичко друго са глупости.........просто хората в бг са тъпи и мързеливи това е истината......само спекуланти....а трябва реално произдодство нео полезно за обществото......а не да купиш апартаменти ида чака да се дигнат или туризъм и фруги такива.....живял съм в германия ходил съм и в англия там хорАТА всичко си произвеждат в бг повечето се внася....що ние не си произвеждаме електроника.....машините строителни......щото повечето българи не сички са тъпи и мързеливи мързи ги да учат

              НЕ ТВЪРДЯ ,ЧЕ АЗ СЪМ УМЕН НЕ НЕ СЪМ НЕЩО СРЕДНО МЕЖДУ УМЕТ И ТЪП


              също така в бг има фирми,които имат възможнот да пллащат герммански заплати на работниците си,но не плащат ама като гледам балъците свършиха и няма да имат работници вече хората със средно техническо обр . отиват по словения,чехия полша и земат по 1200 евро там чисто ,а нови специалисти не се произвеждат те се закриха половината машиностроителни ,дърводесли и химични техникуми
              Last edited by vabo_2008; 21.07.2011, 21:04.
              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК
                Абе има си криза и се усеща, и аз често посещавам субуейа поради кризата....
                ква криза който има пари има гледам какви коли има по улиците и т.н.......според мен истината е,че хората са мързеливи тръбва много да се учи инженерни спец,икомомика,медицита,право........всичко друго са глупости.........просто хората в бг са тъпи и мързеливи това е истината......само спекуланти....а трябва реално произдодство нео полезно за обществото......а не да купиш апартаменти ида чака да се дигнат или туризъм и фруги такива.....живял съм в германия ходил съм и в англия там хорАТА всичко си произвеждат в бг повечето се внася....що ние не си произвеждаме електроника.....машините строителни......щото повечето българи не сички са тъпи и мързеливи мързи ги да учат

                НЕ ТВЪРДЯ ,ЧЕ АЗ СЪМ УМЕН НЕ НЕ СЪМ НЕЩО СРЕДНО МЕЖДУ УМЕТ И ТЪП
                в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                  Всичко туш, и много тоалетна хартия. Кръв и сополи...
                  Колапсът на една империя.... винаги грозна гледка. Дано не последват нови мрачни векове...


                  Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                    Всичко туш, и много тоалетна хартия. Кръв и сополи...
                    Колапсът на една империя.... винаги грозна гледка. Дано не последват нови мрачни векове...

                    И идея аи нямам за какво говорите...абе криза няма криза има само за бедните аз сега отивам ди синеплекса филмче да гледам и после субуейа......кви кризи кви аполиктики говорите
                    в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stoil2 Разгледай мнение
                      2 август наближава а споразумение за лимита на дълга на САЩ няма. Как мислите как ще се отрази на долара? Би трябвало да пада, но да не стане като след Лемън брадърс и да се вдигне?
                      Всичко туш, и много тоалетна хартия. Кръв и сополи...
                      Колапсът на една империя.... винаги грозна гледка. Дано не последват нови мрачни векове...
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Какво ще стане ако САЩ дефолтне?

                        2 август наближава а споразумение за лимита на дълга на САЩ няма. Как мислите как ще се отрази на долара? Би трябвало да пада, но да не стане като след Лемън брадърс и да се вдигне?
                      Working...
                      X