IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ще стане ако САЩ дефолтне?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
    Откакво се коментира това, се чудя какъв невежа и наивник трябва да е човек за да си помисли, че това ще стане..

    Не гледате ли как ви правят на будали по медиите...до 2 август Дау ще е 500 точки, отгоре а след това за 2-3 месеца още 1000.

    Аман от будали...
    който задава верните въпроси е единствения,който може да достигне до верния отговор

    Коментар


    • Пропагандата работи добре. Хората се страхуват - целта е постигната.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mesoiadess Разгледай мнение
        Това ще е мощен сигнал за старт на дефлационната спирала , която рано или късно трябва да завърти целия свят.
        +1
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Това ще е мощен сигнал за старт на дефлационната спирала , която рано или късно трябва да завърти целия свят.

          Коментар


          • Сигурно. Ние така щахме да ги подкрепим, мАни-бЕгай, бЕгай-мАни Затова, техното дифолт нямаше да предстои, ами вече щеше да е минало

            Коментар


            • Ако САЩ бяха инвестирали при нас, нямаше да стане така...
              Мнението не е препоръка за търговия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                Хубава тема Стоиле и отговора ще го знаем след една седмица >>> както ги гледаш прогнозите на колегите до тук ще стане точно обратното друг начин няма иначе милионерите по света нямаше да бъдат само - 0,17 %
                ''Общо за света картината е следната. 6.500 млрд. население и 11 200 000 милионера. Съотношение от 0.17 процента."

                http://minchomin.blog.bg/lichni-dnev...lioneri.561552
                Интересно напомняне

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stoil2 Разгледай мнение
                  2 август наближава а споразумение за лимита на дълга на САЩ няма. Как мислите как ще се отрази на долара? Би трябвало да пада, но да не стане като след Лемън брадърс и да се вдигне?
                  Хубава тема Стоиле и отговора ще го знаем след една седмица >>> както ги гледаш прогнозите на колегите до тук ще стане точно обратното друг начин няма иначе милионерите по света нямаше да бъдат само - 0,17 %
                  ''Общо за света картината е следната. 6.500 млрд. население и 11 200 000 милионера. Съотношение от 0.17 процента."

                  http://minchomin.blog.bg/lichni-dnev...lioneri.561552
                  Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                  Коментар


                  • а също част от американски филми са хубави много малка,част де но поне мимациите им и на дисни филмчетата са хубави
                    в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                    Коментар


                    • Като спре кранчето за армията и ги пиши бегали. Ще стане много интересно като почнат да разпродават military assets.
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Незнам зао сте толкова против сащ като от там инват най-високотехнолигичните изобретения

                        комбайна е от бащата на едисон например
                        в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                        Коментар


                        • Бате Пешо

                          Бравос ! Човека иска да се анализира как ще се отрази в икономически план подобен акт.В общи линии ще се отрази така че ще тръгне икономиката им по рано от европейската.Дали няма да се получи така , че да са единствената икономика която ще върви е резонния въпрос. Да всичко е възможно , включително и да останат единственната икономика която се развива в мирно време , а останалите да сме във война.Дреме му на някой !
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Нищо няма да стане.Ще продължат сезоните един след друг слънцето пак ще изгрява дъжд пак ще вали.Дреме и на природата за САЩ.Живота ми не зависи от САЩ трябват ми вода и храна и за моя радост тази година реколтата е изобилна.Каквото съм посял и насадил всичко е родило в пъти повече отколкото ми трябва.Домати чушки лук краставици картофи боб.Житото и то даде 400кг от декар.Слънчогледа е добре.Дъжд вали като по поръчка.Кладенеца в двора никога не пресъхва поливам когато искам и колкото искам.Дреме ми САЩ какво ще печатат ако искат да печатат тугрици левове рупии голи жени.

                            Коментар


                            • Ще стане "Апокалипсис сега"
                              http://www.fmoney.info/component/fle...vi-defolt.html
                              аз знам че нищо не знам, но другите и това не знаят

                              Коментар


                              • А, може, може. И даже ке е по-йефектно !

                                Коментар

                                Working...
                                X