IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ще стане ако САЩ дефолтне?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Я да видим, дали наистина се размина и за колко дълго?

    Коментар


    • http://www.bloomberg.com/news/2011-0...t-markets.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
        http://moneymorning.com/2011/07/25/t...united-states/

        "Someone dropped a bomb on the bond market Thursday – a $1 billion Armageddon trade betting the United States will lose its AAA credit rating"

        кви глупости ххаха

        Коментар


        • САЩ не може да дефолтне, всички тези номера са политически трикчета, които целят да прдпазят от обезценяване (печатане) парите на републиканците
          Мнението не е препоръка за сделки!

          Коментар


          • Какво ще стане ако САЩ дефолтне?
            мазало
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • А някои вече залагат и пари на дефолта

              http://moneymorning.com/2011/07/25/t...united-states/

              "Someone dropped a bomb on the bond market Thursday – a $1 billion Armageddon trade betting the United States will lose its AAA credit rating"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ганчо Юрдечков Разгледай мнение
                Подозирам, че овцете в обора ти са на същото мнение като теб. Дреме им за фалита на САЩ.
                Не позна.Овцете редовно четат икономическа литература и по цял ден са в икономически сайтове щото имат мобилен интернет.Редовно ме питат как ще пострадат ако САЩ фалират и не мога да ги успокоя.Надявам се овена да го стори щото след месец ще трябва да се заплождат.Засега спряха само млякото а кокошките не снасят яйца.Всяка минута търся да намеря с какво да ги успокоя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ганчо Юрдечков Разгледай мнение
                  Подозирам, че овцете в обора ти са на същото мнение като теб. Дреме им за фалита на САЩ.
                  Не им дреме даже кога е "Гергьовден"!
                  Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Нищо няма да стане.Ще продължат сезоните един след друг слънцето пак ще изгрява дъжд пак ще вали.Дреме и на природата за САЩ.Живота ми не зависи от САЩ трябват ми вода и храна и за моя радост тази година реколтата е изобилна.Каквото съм посял и насадил всичко е родило в пъти повече отколкото ми трябва.Домати чушки лук краставици картофи боб.Житото и то даде 400кг от декар.Слънчогледа е добре.Дъжд вали като по поръчка.Кладенеца в двора никога не пресъхва поливам когато искам и колкото искам.Дреме ми САЩ какво ще печатат ако искат да печатат тугрици левове рупии голи жени.
                    Подозирам, че овцете в обора ти са на същото мнение като теб. Дреме им за фалита на САЩ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Мерсим, са разбрах.

                      Ама що го нема на български в Уикипето? Срам!
                      Я какъв отбор-юнаци тук, познавачи, специалисти... Я да се фане некой да напише пет изречения да ни отсрами!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                        кво е дефолт
                        'ми едно такова...нали се сещаш...
                        Last edited by Pyramid; 24.07.2011, 21:45.

                        Коментар


                        • кво е дефолт

                          Коментар


                          • bse sell-off

                            ДАУ при дефолт буквално ще се счупи да расте и това сега не е нищо.Между другото индекса е само нагоре и съм убеден че Щатите ще обявят частичен дефолт.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Mesoiadess

                              Инфлационна спирала , защото САЩ прекратят ли плащанията по дълга си онези големи пари които поглъщат срещу сигурните лихви които дават...няма да има в какво да се инвестират и да донесат тази лихва.Същоо нещо се случва и същата роля играят страни като Гърция - 10% лихва. И защо им е на банките да инвестират - кредитират нещо друго , когато просто могат да купят едни ДЦК.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Мислиш ли, че с този страх се изчерпват проблемите и дали той би могъл да замести дефолта или да ни подготви за него ?

                                Коментар

                                Working...
                                X