IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Перфектно !!! С какъв обем от капитала ! 20 евро ли до къде може да е поемеш ? Кефиш ме , ясен си ми ... спирам да коментирам с теб . Отвори позиция 300 евро без стоп и ми се обади да ти ръкопляскам ... явно си уплътняваш времето с графики.
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • На горната не ме интересува , виждам два пъти покупки дълги .... техният стоп къде е ??????
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Забравих да ти кажа да минеш на един час и да видиш къде е МА 200 сега и къде беше кога върна на горе от 22.40 . Тогава беше над МА 400 а сега е потопен тенденциозно отдолу . Не че това р гаранция за нещо но е предпоставка с оглед на цялата трендова ситуация
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Кондор аз стопове не местя . Стопа е първо информация че тренда обръща а после е застраховка . Това от мен . А щом си тръгнал на горе както аз казах къде ми е стопа ... кажи моля къде е твоят ... иначе е доста несириозно .
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • В понеделник да не се събудим с гап в зоната на 21.80
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Грешка не 22.30 а слизане до 20.30 и от там 23.80
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • С оглед месечната графика на която вече имаме забавяне на дясно също и започналата корекция при индексите очаквам нива около 1 или надолу преди нова трайна дълга вълна .И всичко това ако започва ще започва някъде от тук и вобще няма да се учудя ако нивото 23.45 или 23.80 се окажат непробиваеми . Слизане до 22.30 от там 23.80 и отново къси ... нещо такова ми се върти ... но това е само предположение на сценарии един от многото ... Стамбата за момента е прав до някъде с неговите аретметики , не искам да подвеждам никого , моята система на отиграване е различна от повечето колеги тук . Успех !
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Спарт Правилен въпрос . Още няма критично ниво на 4 часа за да сваля стопа . Ако ми вземе стопа значи отиваме нагоре към 26.50 . За сега тренд линията на късите е пробита но това не означава все още нищо ... освен че тренда от 21.15 смятам за неправилен тоест корекция ... друг е въпросът до къде ще стигне , може и до 1.60 да е ... ти сам знаеш кое се гледа във форекса ... казва се критично ниво а нашето все още 23.45
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                    ...и успех с любовницата ..... там ти е силата
                    Котак,развесели ме искренно!

                    Форекса е като Истинската жена - не винаги пуска - https://www.youtube.com/watch?v=Ke1Cg_7ovkI! И сега ако на Кондора му подрежат крилата и изведнъж се окаже,че ще лети като яребица на отстрел!?

                    Ами и на тебе ако ти вземат стопа на 2345 (при положение,че не си го преместил )?

                    За мен дискусии за отделни анализи са смисленни, само ако са вписани в търговска система (задължително е да бъде несподелена) със съответния пик и спад!
                    Last edited by SPART; 06.04.2018, 17:51. Причина: Ютуб и клипа за Моето Мъжко Момиче
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Лелеее, тук сте били направо гнездо от оси бе, стършели дори....

                      Коментар


                      • Показал съм ги в Туитър на eur/usd FREE направи си трудът да погледнеш .и успех с любовницата ..... там ти е силата
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Само не разбрах къде ти е стопа и кога отвори позиция моята е вход на2313 стоп 23.45 след пробива на 22.85 още от петък е отворена вече съм на три обема . Трябва да има такива както теб да лапаме ние . Поздрави на Иво Груев за вълновата теория от мен и му кажи че няма понятие от Форекс .
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Кондор тази линийка от доло е супер грешна приятел .., минава през дъното 2160 и 22.40 тренда вече е пробит ... това твоето нещо както твоя мечта карикатура
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Модератора не мога да качвам графики
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X