IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наздраве тандеме за яната . Тръгне ли яната и доларите нямат значение. Ххххх. Направо и разказах играта на яната с тази митко бомба

    Коментар


    • Тук на 106.828 затварям всички къси яни защото ребаунда до прецакания от вчера митко бомбата е факт . Не се научи еврейчето че изцака ли ми Митко бомбата и после архитектчето отмъщава зверски. Ххххххх

      Коментар


      • наздраве тандем . размазах яната с митко бомбата


        Коментар


        • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
          готино е да

          Коментар


          • охоууу . тандеме извинявай братчед просто разпитвам . нико йне искам да обидя

            но ето яната ми излезе от бомбата и на тази бомба долу затварям

            Коментар


            • hahahahaha яко

              https://www.youtube.com/watch?v=wvUQcnfwUUM

              Коментар


              • ;мноу я дигна тая яна еврейчето бе тандеме . я пак да добавим късичко че да приберем повече от господин Сорос . хххххххххххххххх


                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  къси на яната тандеме

                  Успех ,но това стоене 4 години в малък ценови диапазон ,ми говори поскоро че цената ще избуши на горе и няма да се спре преди края на октомври 2022.Успех Успех

                  Коментар


                  • къси на яната тандеме

                    Коментар


                    • тандем . с тоя най голям обем форевър на дневна на златното 1,0666666 нямаше начин еврака да не го дигнат много . но нищо не вога да кажа за прогноза от тук нататък . много е неясна историята . но по принцип като удари ядрена бомба доларът винаги поскъпва . хххххххххххххххххх


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
                        Пичаги според мен това му беше на Евро/$ -Тандема Кръмп/Шуткин не му позволиха повече -според мен и цялата истерия около вируса пак те я сътвориха -за да може да паднат санкциите срещу Русия -няма кво да се прави братче те са силните .Беше ми приятно с Вас ,нищо че Вас никакви ви няма .
                        https://www.youtube.com/watch?v=xmSMrzBGqgo
                        пхуу пхуу пхуууу

                        Коментар


                        • Да нет - паритет засветился!

                          Весели Празници!
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • На 1,1170 са затворени всички къси евраци с уекинка загуба -добре че лотчетата бяха малки -Приятна събота и неделя -приятен месец,второ полугодие,и за много години .

                            Коментар


                            • бум и еврака пада покосен от бомбата . хххххххххххххххххххххххххххххх


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                нови дъна на яната . валутата на еврейските роби . направо я размазах тая яна . хххххххххххххххххххххххххххххх
                                Къде я видя да пада ,яната катери към 107 за долар?

                                Коментар

                                Working...
                                X