IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форекс сигнали

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Форексаджиите:


    я ми кажете – аз съм прост инвеститор и не разбирам от валутните работи – защо пада Бабето и докога ще пада и дали няма да възстанови? Как мислите, че ще се движи в хоризонт 1-6 месеца?
    Тръгна да прескача 2.5 кинта – и се срина – сега – 2.44 – а това нехубаво.


    Покорно и предварително за съветите и мненията благодаря.
    Ух,че питаш амаааа ..... и ако стане 2.60 -2.65 ши почерпиш ли
    С'я вземи та ми повярвай .... по-скоро тук би се въртяло 2.45 - 2.50 .... поне за периода,който гониш де

    Успех
    Страхът трудно се преодолява само със знания

    Коментар


    • Форексаджиите:


      я ми кажете – аз съм прост инвеститор и не разбирам от валутните работи – защо пада Бабето и докога ще пада и дали няма да възстанови? Как мислите, че ще се движи в хоризонт 1-6 месеца?
      Тръгна да прескача 2.5 кинта – и се срина – сега – 2.44 – а това нехубаво.


      Покорно и предварително за съветите и мненията благодаря.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • То ако форекс сигналите бяха достоверни, всички щяхме да сме милионери
        http://trader-idimitrov.blogspot.com

        Коментар


        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
          Би било добре да кажеш нещо за паричното управление, щом ще го играеш без стоп!
          Управление на парите, управление на риска, управление на капитала (ММ) е рутинна и неотменима задача даже и за съвсем начинаещите на форекс, макар че някои от тях си нямат и най-малка представа какво точно да им управляват на парите. Въпросът не е в рутинните неща, а в главната концепция - да "даваш" на форекс или да "вземаш" от него. Тази игра е 3 : 97. Но е казано "Страх, лозе пази"
          Не загребвай мед от празна делва!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
            Затварянето със стоп е равно на загуба, почти винаги и това математически е гарантирано 93-97%.
            Значи модела е ясен. Остава да се влиза срещу модела!!!!!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
              Опитай на демо, вместо стоп, слагай лимит (без стоп).
              Би било добре да кажеш нещо за паричното управление, щом ще го играеш без стоп!
              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                Опитай на демо, вместо стоп, слагай лимит (без стоп).
                Демо

                Това е несериозно!

                Демо-сметките само осакатяват нагласата към динамиката на пазарите!

                Чрез демо-сметка можеш единствено да се научиш как по-бързо да си занулиш реалната сметка! Няма как да те научи на предпазливост!

                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
                  Търгувам със стопове, ако пазарът не се развива по очакванията ми, то тогава става търгуване на късмет. Търгуване на късмет не е вариант според мен. Ако не сложиш стоп и се надяваш на късмет да хване твойта посока. то явно не си прогнозирал както трябва. По-добре малко да загубиш, отколкото да се занулиш.
                  Опитай на демо, вместо стоп, слагай лимит (без стоп).
                  Не загребвай мед от празна делва!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                    позволи ми да не се съглася с теб винаги ползвам стопове, но ги слагам точно там където бих искал да затворя и ползвам стопове и отложени ордери не заради друго, а за да съм сигурен че ще ми бъдат изпълнени поръчките с точност до 0,1 пипса
                    Затварянето със стоп е равно на загуба, почти винаги и това математически е гарантирано 93-97%.
                    Не загребвай мед от празна делва!

                    Коментар


                    • Търгувам със стопове, ако пазарът не се развива по очакванията ми, то тогава става търгуване на късмет. Търгуване на късмет не е вариант според мен. Ако не сложиш стоп и се надяваш на късмет да хване твойта посока. то явно не си прогнозирал както трябва. По-добре малко да загубиш, отколкото да се занулиш.
                      http://trader-idimitrov.blogspot.com

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                        Всеки стоп е реална, изконсумирана и безвъзвратна загуба. На форекс печели не този който дава (кръв чрез стопове), а който взема. Ако една врата само я пазиш, все някога ще влезе гол в нея. Провери си в ретроспекция сметките и ще откриеш, че всичките ти загуби са реализирани от стопове. Слагаш ли стоп, това е повече от 97% гарантирана загуба.
                        позволи ми да не се съглася с теб винаги ползвам стопове, но ги слагам точно там където бих искал да затворя и ползвам стопове и отложени ордери не заради друго, а за да съм сигурен че ще ми бъдат изпълнени поръчките с точност до 0,1 пипса

                        Коментар


                        • Търговията със стопове крие своите рискове, но пък за хора нямащи времето и възможността да са постоянно пред платформата си това си е добър изход.
                          http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                            Всеки стоп е реална, изконсумирана и безвъзвратна загуба. На форекс печели не този който дава (кръв чрез стопове), а който взема. Ако една врата само я пазиш, все някога ще влезе гол в нея. Провери си в ретроспекция сметките и ще откриеш, че всичките ти загуби са реализирани от стопове. Слагаш ли стоп, това е повече от 97% гарантирана загуба.
                            а ако удвояваш всяка губеща позиция докато пропада в небитието, точно там ще си намериш и капитала при това с бързи стъпки. Не рекламирам поставянето на стоп в случая.
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                              Всеки стоп е реална, изконсумирана и безвъзвратна загуба. На форекс печели не този който дава (кръв чрез стопове), а който взема. Ако една врата само я пазиш, все някога ще влезе гол в нея. Провери си в ретроспекция сметките и ще откриеш, че всичките ти загуби са реализирани от стопове. Слагаш ли стоп, това е повече от 97% гарантирана загуба.
                              Точно така. Който търгува със стопове губи често, който не слага стопове губи само веднъж.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бедната йена Разгледай мнение
                                хахаха..... недей моля те плямпа глупости щото има хора дето може да ти се вържат
                                Всеки стоп е реална, изконсумирана и безвъзвратна загуба. На форекс печели не този който дава (кръв чрез стопове), а който взема. Ако една врата само я пазиш, все някога ще влезе гол в нея. Провери си в ретроспекция сметките и ще откриеш, че всичките ти загуби са реализирани от стопове. Слагаш ли стоп, това е повече от 97% гарантирана загуба.
                                Не загребвай мед от празна делва!

                                Коментар

                                Working...
                                X