IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Сделките на един Новак във FOREX-a ... и не съвсем ...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
    При следващата позиция ще спечели!
    ми дано, пожелавам му го,
    както и на тебе
    пп само да си оправи подписа,
    ( фалоу на фолоу )
    че некой може да си го преведе,
    падай след мен

    Коментар


    • При следващата позиция ще спечели!

      Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
      нувак, принца
      ба мамата на стопа ти
      Мнението ми не е препоръка!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Novaka76 Разгледай мнение
        Пожелавам на всинца ви дълголетие, спокойствие и любов ! Нека Бог да пази България ! Наздраве !
        И за празника един жокер от Новака за фен клуба
        Дълги в жицата от 5955 стоп на 5765 с първи таргет 6220 - при достигането му стоп на нула и втори таргет 6550
        Ай със здраве и фалоу ми - нали
        нувак, принца
        ба мамата на стопа ти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
          Честит Празник и на теб!!!

          Novak76,

          кое наричате/наричаш жицата?
          английски лири
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
            Честит Празник и на теб!!!

            Novak76,

            кое наричате/наричаш жицата?
            кабел, жица,
            все тая,
            аз му викам
            пундек

            Коментар


            • Честит Празник и на теб!!!

              Novak76,

              кое наричате/наричаш жицата?

              Първоначално изпратено от Novaka76 Разгледай мнение
              Пожелавам на всинца ви дълголетие, спокойствие и любов ! Нека Бог да пази България ! Наздраве !
              И за празника един жокер от Новака за фен клуба
              Дълги в жицата от 5955 стоп на 5765 с първи таргет 6220 - при достигането му стоп на нула и втори таргет 6550
              Ай със здраве и фалоу ми - нали
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • ЧЕСТИТ ПРАЗНИК БЪЛГАРИ !

                Пожелавам на всинца ви дълголетие, спокойствие и любов ! Нека Бог да пази България ! Наздраве !
                И за празника един жокер от Новака за фен клуба
                Дълги в жицата от 5955 стоп на 5765 с първи таргет 6220 - при достигането му стоп на нула и втори таргет 6550
                Ай със здраве и фалоу ми - нали
                ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
                ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Novaka76 Разгледай мнение
                  Промяна на Т1 ценовото ниво на Т1 променено на 6240
                  На скъсилите честито и Успех !
                  Е те така, Т1 е взет и сега правя корекция на Т2 нивото , а именно 5990 - възможно е през текущата седмица да коригирам тази цел отново(надявам се в посока надолу, но ще видим) . Стоповете на 0 и сърце на място Успех на сите бугаре !
                  ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
                  ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Novaka76 Разгледай мнение
                    Така ... сега за фен клуба един жокер от Новака с любов
                    Къс кабел от настоящите нива със стоп на 6495 и две цели Т1 6190 (при достигане на нивото тейк профит на 50% стопа на остатъка на 0 и Т2 5890

                    Успех !
                    Промяна на Т1 ценовото ниво на Т1 променено на 6240
                    На скъсилите честито и Успех !
                    ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
                    ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

                    Коментар


                    • къф фен клуб бе пич
                      чакай, чакай, сетих се
                      къци, къци вапцаров
                      (той така раздаваше джокери)
                      ти ли си бре, момче
                      къде се губиш
                      добре дошъл
                      Първоначално изпратено от Novaka76 Разгледай мнение
                      Така ... сега за фен клуба един жокер от Новака с любов

                      Коментар


                      • Зулу сметката ми е на добър + в момента. Както писах 1 година и трябва за да има 200-300 позиции като история, а за Бг-потребители сигналите ще са безплатни. Прибързаните решения, както и изводи не толерирам така , че оставям на вашите емоции да управляват писаниците и акаунтите ви(жална им м..ка) Така ... сега за фен клуба един жокер от Новака с любов
                        Къс кабел от настоящите нива със стоп на 6495 и две цели Т1 6190 (при достигане на нивото тейк профит на 50% стопа на остатъка на 0 и Т2 5890

                        Успех !
                        ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
                        ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Novaka76 Разгледай мнение
                          Може ли аз да отговоря ЧуМаГа Не търгува щото с хазарите сме във война от времето на бат Баян , а и в школата на Георги Велев в Асеновград преди да започнеш да търгуваш трябва един баир бой да издеш . Пък Йосиф на бой не носи , инак ако не е тъй Асеновград, ОУ Пейо Яворов Понеделник , Сряда и Петък от 18:00 часа да пита за Новака ако иска да взема уроци лично ако не всички са добри могат да му пООгнат Ай Чумак Успех и на тебе
                          не е възпитано да отговаряш вместо мен.....

                          да Чубака по ГВ търгувам , голем спец е , но скъпо зема...и е трудно достъпен ...

                          Новак сега погледнах зулу авантюрата ти и виждам ,че ти доста носиш на бой....но нема се предаваш, чуваш ли.

                          Коментар


                          • що ба чиляк, искам и ас да знам как са търгува по гв, как мо азема некой урок,
                            мелеардер да станеш ти желая, се по гв да търгуваш
                            пп как моа се запиша в курса, предварително ли, има ли свободни места за тас година, нема ништо може и догодина, ас съм тарпелиф
                            Last edited by 4ubaka; 25.06.2011, 00:26.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                              Йоска, по Георги Велев ли търгуваш
                              Може ли аз да отговоря ЧуМаГа Не търгува щото с хазарите сме във война от времето на бат Баян , а и в школата на Георги Велев в Асеновград преди да започнеш да търгуваш трябва един баир бой да издеш . Пък Йосиф на бой не носи , инак ако не е тъй Асеновград, ОУ Пейо Яворов Понеделник , Сряда и Петък от 18:00 часа да пита за Новака ако иска да взема уроци лично ако не всички са добри могат да му пООгнат Ай Чумак Успех и на тебе
                              ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
                              ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                novaka зануляваш ли сметки ... нищо не казваш. Чакаме зулу сметката ти с нетърпение, не я показваш .... защо, кога ?
                                Много въпроси, много нещо Йосифе. Сметки занулявам в Дюни в момента он-лайн препоръчвам на по-заможните трейдъри http://www.duni.bg/

                                от 15 ти съм все тук. Като се настаниш - апартамент 4116 А - предай съобщение от Йосиф, ще ти отговоря и на останалите въпроси
                                ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
                                ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

                                Коментар

                                Working...
                                X