IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фрий седмичен анализ на коко

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Re: Фрий седмичен анализ на коко

    Първоначално изпратено от ManUtd
    Първоначално изпратено от koko
    Здравейте
    Тук ще пускам кратки анализи за следващите седмици
    Успех
    Коко, честита нова тема, френд!
    Много успехи и прецизни суингове ти пожелавам.

    Понеже и аз нямам картинка на 2B за топ ревърсал,
    а много ми се искаше да ти помогна,
    съм я завъртял малко твойта да се види по-ясно идеята.

    Аз го имам във PDF формат,ако някой ми каже как да го постна с удоволствие бих помогнал на темата на Коко
    "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

    Коментар


    • Re: Фрий седмичен анализ на коко

      Първоначално изпратено от koko
      Здравейте
      Тук ще пускам кратки анализи за следващите седмици
      Успех
      Коко, честита нова тема, френд!
      Много успехи и прецизни суингове ти пожелавам.

      Понеже и аз нямам картинка на 2B за топ ревърсал,
      а много ми се искаше да ти помогна,
      съм я завъртял малко твойта да се види по-ясно идеята.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от koko
        Относно отиграването
        При сценарий ход под 1,46 - отваряме къса с дълъг стоп над върхът и отделяме пари за добавка при ход нагоре - поне 50-61,8% от предната свещ или надолу при доказваща формация с 0 стоп на цялата позиция

        При ход нагоре около 4850 може с малко да пробваме сел и основна добавка под началото на свеща била върхът - тоест метода описан от Вик Сепандеро във Methods of a Wall Street Master

        Успех - сори но за по-молки от дневна графика ми трябва цена на отваряне а ще бъда зает тогава за писания
        Успехи


        Пак ще кажа правилната добавка е 1,4705 заради 2в модел -


        това е за ботъм ревърсъл - за топ е наопаки но нямам под ръка графика








        http://golohoro.hit.bg/erty.png

        Коментар


        • Здравейте - нека видим кон боб яде ли

          Имвам сел 1,4835 както и сел 1,4755 - средна цена 1,4793 имам ичакащ ордери 1,4850 и 1,4605

          Цел 1,44444444444444444

          Коментар


          • koko

            С въвеждане на данък който да се краде може само по голяма анархия да се създаде.Стоповете ги премахнаха и сега им е зора да опропастят още повече правилата на валутните пазари.Пазарите искат да се очистят от ритейла , лека полека арбитрирането се превръща в по достъпно за всеки , Л2 търговията пробива а разходите за търговия се свиват. Какво ще постигнат с едно разкрачване на разходите за търговия ? Може би си мислят за печалба за избрани американски брокери от кражба на този данък и ще си върне САЩ по този начин богатството сигурно ! Янките точно там ги сърби и искат да се почешат , а в дъното са банките - федки , които маркетмейкърстват на ритейл принцип на който искаш пазар. Продаваха и купуваха несъществуващи неща на всеки който им се изпречи на пътя защото над десетилетие тази стратегия работеше и даваше печалба за всеки хитър евреин който я приложи спрямо другите. Дойде обаче якия срив и маркетите направиха движение което и децата познаха , онези го отнесоха а сега трябва да измислим данък който да ги привилигироваме да могат да го крадат.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Относно отиграването
              При сценарий ход под 1,46 - отваряме къса с дълъг стоп над върхът и отделяме пари за добавка при ход нагоре - поне 50-61,8% от предната свещ или надолу при доказваща формация с 0 стоп на цялата позиция

              При ход нагоре около 4850 може с малко да пробваме сел и основна добавка под началото на свеща била върхът - тоест метода описан от Вик Сепандеро във Methods of a Wall Street Master

              Успех - сори но за по-молки от дневна графика ми трябва цена на отваряне а ще бъда зает тогава за писания
              Успехи

              Коментар


              • Дани това за Тобин от толкова време се обсъжда че и на мен не ми се вярва - виж в уйкипедията от кога
                http://en.wikipedia.org/wiki/Tobin_tax
                Проблемът е че ако го въведат ще се пръкнат една камара офшорни брокери които ще ни изсмучат - НО според мен подобен данък ще е хубаво да се въведе, от една страна ще изчисти техниката и няма някакви луди да мятат курса напред назад - защото финансовата система е създадена да обслужва реалната икономика а сега става обратното - реалната е слуга а от там и кризата - ще обобщя че според мен мярката е логична и навременна но на практика няма как да се приложи, ще направя и още едно допълнение че това е омекотен вариянт - те в началният предлагаха и забрана на късите продажби - тоест как примерно ке продаваш петрол на версия хехе

                Коментар


                • Re: ..

                  Първоначално изпратено от supertrader
                  Това за такива такси е голяма глупост - те няма как да ги събират и какво ще направят целия свят борса на черно ли. Аз им се чудя на янките на диктаторските идеи , егати простотията и затова са на това дередже.Елементарни неща има които трябва да се договорят да ги направят и ще бъде голяма крачка напред. Могат да стандартизират валутната търговия и да поставят изисквания към софтуера и информацията която всеки брокер предоставя на клиентите си и да се разберат а всяка държава да го въведе и да следи да е точно и то в интернет ще се вижда къде се отклоняват.Задължително Л2 да въведат на форекса.Аз не мога да разбера как се възприема такава утопия за такъв данък дето всеки мижав брокер ще го краде че ще пуши.


                  Ама как им го каза на точното място

                  Коментар


                  • ..

                    Това за такива такси е голяма глупост - те няма как да ги събират и какво ще направят целия свят борса на черно ли. Аз им се чудя на янките на диктаторските идеи , егати простотията и затова са на това дередже.Елементарни неща има които трябва да се договорят да ги направят и ще бъде голяма крачка напред. Могат да стандартизират валутната търговия и да поставят изисквания към софтуера и информацията която всеки брокер предоставя на клиентите си и да се разберат а всяка държава да го въведе и да следи да е точно и то в интернет ще се вижда къде се отклоняват.Задължително Л2 да въведат на форекса.Аз не мога да разбера как се възприема такава утопия за такъв данък дето всеки мижав брокер ще го краде че ще пуши.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Предстоящата седмица очаквам да направим известно корективно движение при евродолар

                      На месечна графика се намираме точно до резистентното ниво 50% което се намира около 1,4800
                      на графиката обаче се виждат и две ясни цели на 50 и 51 ниво но те трябва да излезат другият месец - нека да разгледаме дневна графика

                      Имаме обръщаща формация - ивнинг стар като че ли - но тя трябва да се докаже имаме и ясна цел за села 1,4444444444444 и там заформяме една хубава бай зона с цел около 1,50




                      При вторият сценарий целта е 1,4330 и тогава горната цел се ревизира на 1,5105






                      Спекулативните доларови позиций продължават да бележат върхове и би следвало да имаме умора и частично затваряне което да подкрепи идеята за корекция

                      http://www.reuters.com/article/usDol...26809020090918


                      Една от основните причини за тоя ръст на еврото бяха приказките за диверсифициране на долара - особено от Китай който може да изсипе 3 чувала долари на пазара - но имаме ясен сигнал от ЕС че не са много хепи това да стане

                      http://www.forbes.com/feeds/afx/2009...fx6903084.html


                      Предстои и среща на Г20 имаше ясно становище че валутите няма да са в тематиката НО - ще бъде нещо друго много гадно G-20 will discuss adopting Tobin Tax at Pittsburgh summit - ако това стане като нищо могат да ни лепнат един данък от да речем 0,1% - мисля че ще е по-нисък ако въобще е де но ако е 0,1% при 100 лост требе да плащаме 10% на всяка операция - ако стане адиос скалпинг хехе



                      Успешна седмица

                      Нека обобщя идеята

                      Сел зона или под 1,4600-40 или 1,4850 - цели или 1,44444 или 1,43333333 - от там покупка за над 1,5



                      Успехи и благодаря за отделеното време в четене на глупости

                      Коментар


                      • Фрий седмичен анализ на коко

                        Здравейте

                        Тук ще пускам кратки анализи за следващите седмици
                        Успех
                      Working...
                      X