IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"100% Forex Учим и печелим заедно"

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 11

    Ооооо Кмете ве4е се тревожех да не са те пленили сомалийски пирати
    www.mastar.biz

    Коментар


    • Първоначално изпратено от me4a_kryv
      Първоначално изпратено от Черкезов
      Не се "бзикам", ако имах на разположение 20трейдъра, защо ми е аз да търгувам?!
      Вместо да се занимавам с научен труд на пример или с нещо наистине полезно.

      Д-р.Черкезов
      Няма да можеш да им насмогваш на загубите
      На такива им отваряи гъза не очите...

      А иначе живо здраво приятно ми е да се четем пак ... :-)
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Не знам защо изобщо ги сравняваш.
        Като Дончо просто няма втори, освен може би зет му.


        Първоначално изпратено от SPART
        Дончо е другия и е архи-успешен !

        Що ликвидни прозорци ( от ФЕД ) , рефинансирания ( от ЕЦБ ) и интервенции е погълнал ..... ум да ти зайде ....с милЯрди работи човека !
        Веднъж на няколко години дава интервю пред някоя щатска кабеларка и ако сигналът ти е силен може да го видиш . А и да научиш нещо за " Системата " му при която " всичко излиза "

        Впрочем ....бинго -->> позна .... рожба е на тоя Форум ....то не е трудно да се досетиш ,де ....прехвърляйки малко теми и постове !

        Ако скоро не е писал тука , то защото събира позиции от улиците за да ги " издои " докрай .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов
          Не се "бзикам", ако имах на разположение 20трейдъра, защо ми е аз да търгувам?!
          Вместо да се занимавам с научен труд на пример или с нещо наистине полезно.

          Д-р.Черкезов
          Това, че не умееш да търгуваш, не означава, че тази дейност е "неполезна".
          Трябва да се прекръстиш на д-р Лисичаров.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sagittarius
            А въпросното предаване на Караиванов - кое е и по коя телевизия?
            Все слушам за него но така и не съм го виждал.
            Карата е на телевизия EBF (е бе фе) всеки делничен ден в 16:30 (точно когато отваря Нюйоркската борса). Ще бъдеш приятно изненадан, най-вече от първите 10 минути когато чете публикуваните по-рано вече числа, било то за безработицата в Норвегия (много важна инфо!!!) или ПиЕмАй индекса в сферата на говедовъдството на Албания.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов
              Не се "бзикам", ако имах на разположение 20трейдъра, защо ми е аз да търгувам?!
              Вместо да се занимавам с научен труд на пример или с нещо наистине полезно.

              Д-р.Черкезов
              Е Черкезов звучиш като платена ...ама защо точно на ПК , върви на Позитано 20 там дават по добри пари за същото.

              Коментар


              • Темата трябва да бъде прекръстена 100 % не учим нищо и губим всичко на Форекс...особенно ако гуро ти е Пешко Карадебилов !!!

                Коментар


                • А въпросното предаване на Караиванов - кое е и по коя телевизия?
                  Все слушам за него но така и не съм го виждал.
                  Its only worth what someone else is willing to pay!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kritelin
                    Аз тази книжка не съм я разглеждал между другото. Боклук ли е ?
                    Пълен, от първата до последната страница.
                    Щом я продават в Карфура можеш да си представиш
                    www.mastar.biz

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Черкезов
                      Чувал съм че единствения успешен трейдър във България, е Петър Караиванов.
                      Дончо е другия и е архи-успешен !

                      Що ликвидни прозорци ( от ФЕД ) , рефинансирания ( от ЕЦБ ) и интервенции е погълнал ..... ум да ти зайде ....с милЯрди работи човека !
                      Веднъж на няколко години дава интервю пред някоя щатска кабеларка и ако сигналът ти е силен може да го видиш . А и да научиш нещо за " Системата " му при която " всичко излиза "

                      Впрочем ....бинго -->> позна .... рожба е на тоя Форум ....то не е трудно да се досетиш ,де ....прехвърляйки малко теми и постове !

                      Ако скоро не е писал тука , то защото събира позиции от улиците за да ги " издои " докрай .
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Черкезов
                        Не се "бзикам", ако имах на разположение 20трейдъра, защо ми е аз да търгувам?!
                        Вместо да се занимавам с научен труд на пример или с нещо наистине полезно.

                        Д-р.Черкезов
                        Няма да можеш да им насмогваш на загубите
                        www.mastar.biz

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                          ...

                          А марян е един от първите които е бил на курс при мен :-)
                          Надявам се няма да го отрече.Мисля че беше през 2003г.
                          Толкова много хора си подхлъзнал а каза ли им 4е ти сам нищо неси спе4елил от борсови игри4ки а раз4иташ на смешна заплатка от селската телевизия.
                          www.mastar.biz

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Черкезов
                            Не се "бзикам", ако имах на разположение 20трейдъра, защо ми е аз да търгувам?!
                            Вместо да се занимавам с научен труд на пример или с нещо наистине полезно.

                            Д-р.Черкезов
                            докато фирмените ти дялове са запорирани..заради дългове и влязло в сила решение на съда
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Не се "бзикам", ако имах на разположение 20трейдъра, защо ми е аз да търгувам?!
                              Вместо да се занимавам с научен труд на пример или с нещо наистине полезно.

                              Д-р.Черкезов
                              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов
                                Това което знам е, че за г-н.Караиванов работи цял отдел дилъри, защо той трябва да търгува още, като има кой да го прави вместо него?!
                                Предаването го води, защото му е хоби предполагам или за престиж.

                                поздрави,
                                Д-р.Черкезов
                                Вече почвам да се чудя дали не се бъзикаш с нас ?
                                Петър ако наистина имаше пари щеше да се е разплатил със съдия изпълнителя и нямаше да има за какво да го бъзикат тук. НЕ ме интересува какво има да плаща и защо, НО факта , че от 2005 има изпълнителен лист и не е платил и има запор на участията му във фирми е показателен.

                                Ако беше изкара 1-2-3 милиона от трейдинг тези 40К щеше да ги е платил и забравил

                                хубава вечер ти желая
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X