IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Австралиецо - aud/usd , aud/jpy , eur/aud

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

    Около Коледа, нали дЕдо?
    Тогава съм зает, раздавам подаръци, но Рудолф ми подсказва, че може и по рано да се случат нещата ,дЕдовото.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение
      Не бойте се деца, търпението е добродетел ! 0,5 едва ли ще видим, 0.75 ще е мисля още тази година .
      Около Коледа, нали дЕдо?

      Коментар


      • Не бойте се деца, търпението е добродетел ! 0,5 едва ли ще видим, 0.75 ще е мисля още тази година .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
          така е ... мафията е голяма ... затова всяка година глобяват големите банки за форекс манипулации... за жалост обаче не компенсират дребните риби .. аз затова след 3 фалита играя с марж до към 1:2 сметката за валута двойка или 1:4 за всички позиции... и да падне под 0.50 ще довнесем па след 4-5 години ще продадем на печалба ...
          Стига да може да избиеш слапа първо.

          Коментар


          • така е ... мафията е голяма ... затова всяка година глобяват големите банки за форекс манипулации... за жалост обаче не компенсират дребните риби .. аз затова след 3 фалита играя с марж до към 1:2 сметката за валута двойка или 1:4 за всички позиции... и да падне под 0.50 ще довнесем па след 4-5 години ще продадем на печалба ...

            Коментар


            • В ранните утринни часове организираната борсова престъпност е изкъртила доста ченета на дълги стопаджиии.......и вероятно съвсем скоро ще си продължат сами нагоре.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                Дълга 0.7212 с цел 0.7557
                НАЗДРАВЕ!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                  При този главоч с раменца на 1Н и 4Н, нещата се изясняват вече. Но да видим как ще го издокарат, все Мафията си е мафия
                  Постъпиха като абсолютни класици , първо избиха стоповета на скалперите под шията и си продължиха сами нагоре. Затова във всички "велики" стратегии ни учат да слагаме стопове за да не остане Мафията капо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
                    Информирам Ви. Не "търся клиенти".:-)
                    От такива стратегии колко народ изпофалира , но това е радост за Вас

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                      Изабелче,
                      Щом търсиш клиенти по форумите, значи яко сте я закъсали
                      Информирам Ви. Не "търся клиенти".:-)

                      Коментар


                      • Изабелче,
                        Щом търсиш клиенти по форумите, значи яко сте я закъсали

                        Коментар


                        • Обмен на поуки между трейдъри

                          Та 10 юни ще се проведе Мастър клас "FX стратегии и поуки от първо лице".

                          Коментар


                          • При този главоч с раменца на 1Н и 4Н, нещата се изясняват вече. Но да видим как ще го издокарат, все Мафията си е мафия

                            Коментар


                            • aud/usd

                              Ако успее да се задържи над 0,7260/80 може да се разходи до към 0,74

                              https://www.mql5.com/en/charts/52108...ctivtrades-plc

                              Коментар


                              • Дълга 0.7212 с цел 0.7557

                                Коментар

                                Working...
                                X