IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Няма такова нещо.Към никого не съм злонамерен.Дори се опитах да помогна на моя приятел шкембе чорбаря ма той не пое.А днес едно слънце един хубав плаж.Голям рахатлък .
    Абе гледам каквото си имаш ,все на ТИМ гледаш да си го изкараш,а не виждаш че
    държавата здраво подгони Цветан Василев и бизнеса му,както и свързаните с
    него един отбор айдуци разпределящи порциите в държавата.Скоро при фирмите
    му ще стане интересно,но да му мисли Монти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Какво ти пука,ти не беше ли на море би трябвало да гледаш на света оптимистично.
      Струва ми се,че си се спекъл от слънцето и вероятно за това си толкова злонамерен.
      Няма такова нещо.Към никого не съм злонамерен.Дори се опитах да помогна на моя приятел шкембе чорбаря ма той не пое.А днес едно слънце един хубав плаж.Голям рахатлък .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Много скучно днес.Да не сте гледали мачове до сутринта
        Какво ти пука,ти не беше ли на море би трябвало да гледаш на света оптимистично.
        Струва ми се,че си се спекъл от слънцето и вероятно за това си толкова злонамерен.

        Коментар


        • Много скучно днес.Да не сте гледали мачове до сутринта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Че тя борсичката не е за гледане, какво да й гледаш? На кафе може би !?
            ами от време на време кога има нещо интересно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Аз пък не си падам по футбола и ще си гледам моренцето и борсичката.
              Че тя борсичката не е за гледане, какво да й гледаш? На кафе може би !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Споко, около теб сигурно ще има плазми и само футболни емоции наздраве

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Имам подобно усещане, че Испания може да го добута до финал. Но за Бразилия не съм сигурно. Надъхани циганьорчета са, но май и нападението им е малко циркаджийско, иначе по другите постове изглежда да са много добри
                  Аз пък не си падам по футбола и ще си гледам моренцето и борсичката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Жоре, направи прогноза за финала- моята е Бразилия- Испания
                    Имам подобно усещане, че Испания може да го добута до финал. Но за Бразилия не съм сигурно. Надъхани циганьорчета са, но май и нападението им е малко циркаджийско, иначе по другите постове изглежда да са много добри
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                      Обаче темата за алкохолният профил на БФБ инвеститора ще процъфтява Даже може да се пусне анкета "Защо мислите, че ще пиете през следващите месеци?"
                      - от мъка?
                      - от еуфория?
                      - от скука?

                      Една част твърдо от мъка дето се накълваха със скъпи артии.Ма дан са плашат щото 2016 г може да заличат загубата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Хахаха, бик ама не иска да купува защото не чака нищо от БФБ.
                        Нямам пари за акции, прехвърлих 200 лв. в спортингбет, сума с която нищо няма да направя на БФБ, това е първо. Второ, бик съм но споделям мнеието че борсата ни няма да пада но и няма да се качва силно в следващите месец-два.

                        Кире, аз съм дойчовец. Харсвам ги и като държва, и като клубен и като национален футбол. Но като адски голям привърженик на Боруся Дортмунд, респективно на Марко Ройс (той е контузен) ще ми е малко тъпо, ако те вдигнат титлата а той остане без медал.
                        Иска ми се финала да е Германия-Португалия, но ако трябва да заложа....Бразилия-Италия, и победа на адзурите след дузпи.
                        Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                          Може и от сутрината.
                          Понеже казахте за световното. Аз нищо не очаквам да се случи на БФБ следващия месец, затова прехвърлям средства в Спортингбет. Първи залог - над 12 корнера довечера на Бразилия-Хърватия
                          Хахаха, бик ама не иска да купува защото не чака нищо от БФБ.

                          Коментар


                          • Жоре, направи прогноза за финала- моята е Бразилия- Испания

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Обаче темата за алкохолният профил на БФБ инвеститора ще процъфтява Даже може да се пусне анкета "Защо мислите, че ще пиете през следващите месеци?"
                              - от мъка?
                              - от еуфория?
                              - от скука?

                              Може и от сутрината.
                              Понеже казахте за световното. Аз нищо не очаквам да се случи на БФБ следващия месец, затова прехвърлям средства в Спортингбет. Първи залог - над 12 корнера довечера на Бразилия-Хърватия
                              Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                С туй световно ептен ша прецакаме борсичката
                                Обаче темата за алкохолният профил на БФБ инвеститора ще процъфтява Даже може да се пусне анкета "Защо мислите, че ще пиете през следващите месеци?"
                                - от мъка?
                                - от еуфория?
                                - от скука?

                                Коментар

                                Working...
                                X