IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Абсурд... какво прави Лукоил???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от acen1975
    ....това беше един от най-големите ми удари....
    Браво.
    Понякога успехът е резултат на късмет, но късметът идва винаги при знаещия.

    Коментар


    • Най-хубавото в ситуацията с бойкота е, че италиански сирена се правят само в Италия, а бензин се продава във всяка съседна ни страна. БОЙКОТА не би бил проблем за градове като Петрич, Сандански, Гоце Делчев, Русе, Видин, Хасково и т. н.
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • БОЙКОТ на бензиностанции лУкОйЛ ! ! !
        СЕРАМА - Най-дребната кокошка в света!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от DAN_
          Първоначално изпратено от acen1975

          цената на световните борси не се е вдигала при ураганите!....
          При урагана в мексиканския залив преди две седмици петрола се покачи с около 7 долара. Беше паднал до нива 104-105 $, покачи се за три - четири дни и отново надолу - това имах впредвид. Но да не влизаме в детайлни /педантични/ спорове. Посоката като цяло в последно време на цената на петрола на световните пазари е спад.


          Първоначално изпратено от acen1975
          .... в бг бензина трябва да пада и то веки ден,а не да се качва
          Така мисля и аз, още повече, че и си има методи за преоценка на скъпия петрол /ако са се набълбучили с такъв/, но ако счет. политика на ЛУКОЙЛ не им го позволява, нека го обяснят...Иначе...

          Преди време в Италия бойкотираха продажбите на сирена, защото вдигнаха цената доста...и след десеттина дни цената се върна на предишните нива.
          Дан,това беше един от най-големите ми удари-при предишния ураган цената падна от 117$ преди да удари,на 105$,след като удари!
          играя на това,че балонджиите трябва да излезнат от петрола и най-доброто излизане за тях ще бъде по време на ураганите!
          с други думи-трябва им някой да купува тяхното излизане!
          така и стана-макар и брокера ми да викаше,че съм луд....
          в момента удари 90$.

          Коментар


          • 100 - 20%dds 100% akciz =240
            50 - 20%dds 100%akciz =120

            petrola padna s 50procenta no ne cenata na benzina

            Коментар


            • Първоначално изпратено от acen1975

              цената на световните борси не се е вдигала при ураганите!....
              При урагана в мексиканския залив преди две седмици петрола се покачи с около 7 долара. Беше паднал до нива 104-105 $, покачи се за три - четири дни и отново надолу - това имах впредвид. Но да не влизаме в детайлни /педантични/ спорове. Посоката като цяло в последно време на цената на петрола на световните пазари е спад.


              Първоначално изпратено от acen1975
              .... в бг бензина трябва да пада и то веки ден,а не да се качва
              Така мисля и аз, още повече, че и си има методи за преоценка на скъпия петрол /ако са се набълбучили с такъв/, но ако счет. политика на ЛУКОЙЛ не им го позволява, нека го обяснят...Иначе...

              Преди време в Италия бойкотираха продажбите на сирена, защото вдигнаха цената доста...и след десеттина дни цената се върна на предишните нива.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DAN_
                Първоначално изпратено от be_google
                ОМВ, Петрол, Ромпетрол и ЕКО
                а при тези да не с 50% по-евтино - ами акцизите, ДДС, и т.н.?
                защо не пищите когато на всеки Ураган цената се вдигаше с 5-10% от корпорациите?
                ...и за миг не съм твърдял, че на тези бензинастанции горивата са по евтини.
                ..а по въпроса за УРАГАНИТЕ - ами цената на световния пазар на петрола тогава не падаще, а напротив вдигаше се. Та защо да " пищим", при положение, че цената на борсата е такава. "Пищим" сега, защото цената на петрола на борсата пада, а в РБългария в рафинерията се вдига...
                цената на световните борси не се е вдигала при ураганите!падаше като лева,ако падне борда......

                има няква магария-на всетовните борси петрола пада не с дни,а с часове!
                бг внася по всетовни цени,следва,че бензина трябва да падне драстично и да е падал всеки ден ,в продължение на последните 4 седмици!!!!!!!!

                в момента,само за последния ден петрола падна с 5 %!!!!!!!!!!!и продължава да пада!
                нито путин можа да спре падането с войничката си с грузия,нито чавес може да го спре,като изгони американския посланник от венецуела,нито иранския министър можа да го спре,след като каза,че петрола не може да падне под 100$ за барел!

                в бг бензина трябва да пада и то веки ден,а не да се качва!

                Коментар


                • разпространявайте в интернет пространството апел против безиностанциите на лукойл,ЗА БОГА БРАТЯ НЕ ЗАРЕЖДАЙТЕ ТАМ.(таксиметрови организации,и др които харчат много гориво че само от тоя форум нема да стане

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DAN_
                    Предлагам да спрем да зареждаме на бензиностанциите на ЛУКОЙЛ. Дори една седмица да не зареждаме на тези бензиностанции - това ще е достатъчен сигнал за ЛУКОЙЛ/нефтопреработвателя/, че в РБългария има потребителска съпротива за високите ценови нива на горивата на дребно, които не контрастират с моментното състояние на световния пазар на петрол.
                    Аз до сега съм зареждал само /с малки изключения/ на бензиностанции ЛУКОЙЛ, но от днес се отказвам от нефтопреработвателния /руския/ монополист.
                    Ще си избера измежду ОМВ, Петрол, Ромпетрол и ЕКО.
                    Съгласен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от milenkk
                      Няма такива нагли руски копеленца, но за съжаление овчия народ тук ще си продължава да зарежда от лукойл ако ще и 5 лв да направят бензина. Къде е нещастното правителство и ония канален плъх станишев, защо не направят нещо тия идиоти. За какво са там само да крадат ли мамицата им мръсна.
                      trupat budjeten izlishuk ot akcizi zatova si traqt....


                      Първоначално изпратено от amateur
                      Може пък да се съберем повече хора и да сложим под въпрос този абсурд, да спрем да зареждаме , другаде обаче по евтин ли е?
                      ne no racerskiqt 100 oktanov e vnos drugite sa ot lukoil nezavisimo koi gi prodava zatova sipvaite racerski benzin

                      vsushnost az si mislq che lukoil sa se nabalbukali sus skup petrol i sega pravqt otchaqni opiti da prehvurlqt razlikata kum krainiqt potrebitel... bulgarina puk go e strah da ne se mine i ne kupuva az ot nqkolko dni sum sus syvsem malko no shte chakam nai mnogo da sipq za 20 leva da izbutam sedmicata da vidim koi shte klekne parvi no shte ima da pochakat da si napalnq dogore kakto praveh kato petrola raqsteshe
                      Business as Usual

                      Коментар


                      • Може пък да се съберем повече хора и да сложим под въпрос този абсурд, да спрем да зареждаме , другаде обаче по евтин ли е?

                        Коментар


                        • Няма такива нагли руски копеленца, но за съжаление овчия народ тук ще си продължава да зарежда от лукойл ако ще и 5 лв да направят бензина. Къде е нещастното правителство и ония канален плъх станишев, защо не направят нещо тия идиоти. За какво са там само да крадат ли мамицата им мръсна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от be_google
                            ОМВ, Петрол, Ромпетрол и ЕКО
                            а при тези да не с 50% по-евтино - ами акцизите, ДДС, и т.н.?
                            защо не пищите когато на всеки Ураган цената се вдигаше с 5-10% от корпорациите?
                            ...и за миг не съм твърдял, че на тези бензинастанции горивата са по евтини.
                            ..а по въпроса за УРАГАНИТЕ - ами цената на световния пазар на петрола тогава не падаще, а напротив вдигаше се. Та защо да " пищим", при положение, че цената на борсата е такава. "Пищим" сега, защото цената на петрола на борсата пада, а в РБългария в рафинерията се вдига...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DAN_
                              Предлагам да спрем да зареждаме на бензиностанциите на ЛУКОЙЛ. Дори една седмица да не зареждаме на тези бензиностанции - това ще е достатъчен сигнал за ЛУКОЙЛ/нефтопреработвателя/, че в РБългария има потребителска съпротива за високите ценови нива на горивата на дребно, които не контрастират с моментното състояние на световния пазар на петрол.
                              Аз до сега съм зареждал само /с малки изключения/ на бензиностанции ЛУКОЙЛ, но от днес се отказвам от нефтопреработвателния /руския/ монополист.
                              Ще си избера измежду ОМВ, Петрол, Ромпетрол и ЕКО.
                              ОМВ, Петрол, Ромпетрол и ЕКО
                              а при тези да не с 50% по-евтино - ами акцизите, ДДС, и т.н.?
                              защо не пищите когато на всеки Ураган цената се вдигаше с 5-10% от корпорациите?

                              Коментар


                              • Предлагам да спрем да зареждаме на бензиностанциите на ЛУКОЙЛ. Дори една седмица да не зареждаме на тези бензиностанции - това ще е достатъчен сигнал за ЛУКОЙЛ/нефтопреработвателя/, че в РБългария има потребителска съпротива за високите ценови нива на горивата на дребно, които не контрастират с моментното състояние на световния пазар на петрол.
                                Аз до сега съм зареждал само /с малки изключения/ на бензиностанции ЛУКОЙЛ, но от днес се отказвам от нефтопреработвателния /руския/ монополист.
                                Ще си избера измежду ОМВ, Петрол, Ромпетрол и ЕКО.

                                Коментар

                                Working...
                                X