IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Абсурд... какво прави Лукоил???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • не ме интересува кой от кого купува. Резултатът е трагичен 1л. = 2лв.

    Коментар


    • тия педераси не са обновявали цените от 21 октомври а петрола с колко падна от тогава

      Коментар


      • @toto,

        Забравяш, че идват и избори и трябват $$$$ за тях, не са само измислени магистралки и улички.
        There's a difference between knowing the Path and walking the Path.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TTTSPS
          колкото и да лаете против Лукойла все тая кервана си върви надяваите се да падне цената , в UK 55 пенса тук 2.40 и то при по високи акцизи лайте ама след като станете пак ще се редите на техните бензиностанции :-) каквото и да правят те знаят най добре ( преди време имаше 1 интервю в което се наблегна на това едвали не че печелят по 1 2 ст на 1 литър бензин :-) щях да падна от смях .. но както и да е хайде сега не се блъскайте бензин ще има за всички от любимият ни ЛУКОЙЛ :-)
          колко пъти да ви кажа че проблема този път не е в монополиста!
          Проблема е в акциза и ДДС, които са повече от ЛЕВ на литър - и това го плащате на контрабандистите на гориво - тях псувайте докато ги заболи задника!

          ЛУКа не купува от борсите, а само си сверява часовника с тях ПИЛЕТА ШАРЕНИ!

          а парите от акциза ВИ дето го плащате чрез ЛУК, ги раздават за магистралки сега на разни черепи ....
          далаверата с топлофикация е смешна в сранение с тази

          Коментар


          • А няма ли вариант цените да се съгласуват и с "Дондуков" ?

            Например разпродаваш резерва на 2.20, когато цената е 2.45 и после го зареждаш на 2.00 /чисто хипотетично/

            * Мнението ми не е препоръка да си карате колите по-вече, че задръстванията са много гадно нещо. И то с този курс на долара скоро можем да видим нови цени

            Коментар


            • Първоначално изпратено от M&A
              Лукойл дори с месец забава да реагира на изменението на цената на петрола, неможе 1л. да е 2лв. това е смешно.....АБСОЛЮТНО СМЕШНО.

              Цялата ни държава е смешна и циркаджийска таЛукойл ли да е изключение.

              Ако в ОМВ високооктановия бензин не е от там, аз се местя на 100% от тях.
              В ОМВ да не е 50 ст. литъра? След като и те държат цена като на Лукойл значи им са съучастници ;-)
              МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

              Коментар


              • M&A само така после пак да гласуват за комунистите

                Коментар


                • Лукойл дори с месец забава да реагира на изменението на цената на петрола, неможе 1л. да е 2лв. това е смешно.....АБСОЛЮТНО СМЕШНО.

                  Цялата ни държава е смешна и циркаджийска таЛукойл ли да е изключение.

                  Ако в ОМВ високооктановия бензин не е от там, аз се местя на 100% от тях.

                  Коментар


                  • ПРИ ТАЗИ ЦЕНА ПЕТРОЛА, ТЕЗИ АКЦИЗИ И ТОЗИ КУРС НА ДОЛАРА ЦЕНАТА ЦЕНАТА НА БЕНЗИН 98Н ТРЯБВА ДА Е НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 1.60 ЛЕВА ПО БЕНЗИНОСТАНЦИИТЕ !!!
                    ЕСТЕСТВЕНО ДЪРЖАВАТА НИЩО НЕ ВИЖДА !!!

                    Коментар


                    • Eko(но за тях има съмнения), Ромпетрол, ОМВ (само високооктановия и алпин дизела) ...всичко друго идва от Бурас

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SEBULBA
                        Лукойл могат да определят каквато си искат цена защото са до голяма степен монополисти в държава, където липсва контрол (т.е. чиновниците са корумпирани!). Това е истината. Аз лично бойкотирам техните бензиностанции, и тези, които зареждат от Бургас. На рашките пари не трябва да се дават...
                        Добре де, кои бензиностанции не зареждат от Бургас?

                        Коментар


                        • Лукойл могат да определят каквато си искат цена защото са до голяма степен монополисти в държава, където липсва контрол (т.е. чиновниците са корумпирани!). Това е истината. Аз лично бойкотирам техните бензиностанции, и тези, които зареждат от Бургас. На рашките пари не трябва да се дават...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Negramoten
                            Първоначално изпратено от Kalo
                            Да, и аз поразцъках някои по-забутани места на север, където може да се очаква да е по-евтино - най-евтиното, което намерих, беше 0.979 паунда.
                            Да, толкова е.

                            пп. INSIDER-A, пак глупости пишеш, който даде невярна информация е апокалиптик, ама ти като пействаш лъжливи статии (за ФПП и ПЧИ) какъв си?

                            ппп. колегата с 55-те пенса е гледал цената на пропан-бутана...
                            Ти вместо да демонстрираш невежество и недоказани квалификации, по-добре изнеси някакви данни, факти а не само празни думи.

                            Колегата дето е гледал пропан-бутана да беше го сравнил с пропан-бутана в БГ, където уверявам те не е по 2,40 лв. :-)
                            МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kalo
                              Да, и аз поразцъках някои по-забутани места на север, където може да се очаква да е по-евтино - най-евтиното, което намерих, беше 0.979 паунда.
                              Да, толкова е.

                              пп. INSIDER-A, пак глупости пишеш, който даде невярна информация е апокалиптик, ама ти като пействаш лъжливи статии (за ФПП и ПЧИ) какъв си?

                              ппп. колегата с 55-те пенса е гледал цената на пропан-бутана...

                              Коментар


                              • Да, и аз поразцъках някои по-забутани места на север, където може да се очаква да е по-евтино - най-евтиното, което намерих, беше 0.979 паунда.

                                Коментар

                                Working...
                                X