IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ATILA
    Парми, Нека да го кажа така: Нямам акции на Зърнени, но ако имах вече щях да съм ги шортнал....

    Само мнение! Успехи пожелавам на всички инвестирали в компанията!
    Ne moje da shortvash na BFB :-)

    Коментар


    • Парми, Нека да го кажа така: Нямам акции на Зърнени, но ако имах вече щях да съм ги шортнал....

      Само мнение! Успехи пожелавам на всички инвестирали в компанията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vesterland
        Според мен търсят доверие основно в инвеститори а не в спекуланти. Няма да допуснат сульо и пульо да им срива акциите със смешни суми и обеми
        За твое добро се надявам, че не вярваш в глупостите, които пишеш.Щото не схващам логиката как удържат напъна на Сульо и Пульо срещу р/е бая над 60 при Зрънчото, а си оставиха холдинга в калта , бутнат там пак от Сульо и Пульо до р/е 17,5...Нещо не се връзва - не мислиш ли?
        Моята сметка се вързва - това мисля
        успех

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ATILA
          313 658 акции са продадени днес! Пармалат ли си?! Мармалад ли си?! Не те знам, ама ако "сульо и пульо" борави с такива обеми?! Искам и аз да съм такъв!

          Без лоши чувства!
          Явно за теб това са големи обеми...
          Жив и здрав!

          Коментар


          • Тц,Тц
            Драма. Трагедия. Ужас. Утре всички инвестирали в зърнени да тръгват в колона по един към Искъро с по един камък на шията.

            Честно този форум е истинско училище по пазарни манипулации.

            Просто не си струва да се пише вече. Ако пазара вървеше нагоре щеше да има статии от Хошиминска Трибуна, как цената на биодиззела ще е нагоре. Сега има публикации в другата посока.
            Ако човек е старателен може да намери всичко из нета.
            Не казвам, че не е вярна статията, но има много аргументи и в двете посоки ( за и против биодизела). Но колко завода има в България. Май николко. Значи няма да затваряме нищо. Кога зърнени си построят техния, тогава ще му мислим. Проблема доколкото разбрах е в палмите. Явно сме в екологична катастрофа, защото аз палми в България отдавна не съм вийдал.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от малката сестра
              http://www.zol.ru/z-news/showlinks.php?id=31221&cursite=zolru&curcat=markne wszol
              брех како, брех...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от малката сестра
                http://www.zol.ru/z-news/showlinks.php?id=31221&cursite=zolru&curcat=markne wszol
                Мдааааа.......

                Коментар


                • http://www.zol.ru/z-news/showlinks.p...at=marknewszol

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ATILA
                    313 658 акции са продадени днес! Пармалат ли си?! Мармалад ли си?! Не те знам, ама ако "сульо и пульо" борави с такива обеми?! Искам и аз да съм такъв!

                    Без лоши чувства!
                    А на колко сделки.
                    Като гледам са 121 сделки. Средно 2592 броя на сделка. Това е абсолютно обем за накой пенсионен фонд а?
                    Приемете че повечето продавачи са дребни играчи. Факт.

                    Коментар


                    • Според мен търсят доверие основно в инвеститори а не в спекуланти. Няма да допуснат сульо и пульо да им срива акциите със смешни суми и обеми
                      За твое добро се надявам, че не вярваш в глупостите, които пишеш.Щото не схващам логиката как удържат напъна на Сульо и Пульо срещу р/е бая над 60 при Зрънчото, а си оставиха холдинга в калта , бутнат там пак от Сульо и Пульо до р/е 17,5...Нещо не се връзва - не мислиш ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Parmy
                        Първоначално изпратено от tomusa
                        Първоначално изпратено от Parmy
                        Първоначално изпратено от mmmfaka
                        Първоначално изпратено от Parmy
                        На вниманието на сметкаджиите,математиците и анализаторите:
                        Защо падала акцията на зърнени храни??? Ами тя се срива цялата борса /не само в България/...На фона на спадовете които наблюдаваме при почти всички позиции,то като процент спада при зърнени храни е направо смешен.Сега ще се развие версията че цкб видите ли подкрепя акцията...ами ще я подкрепя Я !!! Като и знаят цената /реалната/ , що да не си купуват евтино.Щяла да падне до 2-3 лева ...!?!? Е ми те цкб сигорно са малоумни да купуват на 4 лева ако могат да купуват на 2...?! Явно продължителния възходящ тренд е дал повечко от необходимото самочувствие на разни самозвани спекуланти,че си позволяват да се правят на месии и гурута.В края на годината като ви светнат 10 лева на акция какви анализи и сметки ще правите? Айде много успехи на всички
                        На вниманието на умника от варна.
                        Ако прочетеш проспекта, ще разбереш ЗАЩО ЦКБ изкупува на 4 лв. Бъди сигурен, че това ще се промени: на 18.01 вече НЯМА да изкупува на 4. По вероятно е да иска да се отърве... . И тогава...
                        Също така да питам: Къде по дяволите видя възходящ тренд?
                        Първо ти благодаря за комплимента.Защо реши че след 17 ти няма да продължат да си пазарят под една или друга форма? Кой ще ги спре??? Ти ли???
                        Колкото до тренда:Визирах средата на миналата година когато куцо и сакато направи пари,в което няма нищо лошо стига да не полетиш...
                        Айде със здраве
                        Parmy не се самоубеждавай че ЦКБ ще е продалжава да изкупува акциите след 17. Ти сляп ли си или не виждаш че ЦКБ е единствения купувач. А и защо им е на техните фондове да купуват на 4 лв. като може и по-ниско?
                        Опазил ме господ не съм ослепял!Виж сега колега на предприятието му е нужно малко време за да покаже ресурс и резултати и хората да му гласуват доверие.Според мен търсят доверие основно в инвеститори а не в спекуланти. Няма да допуснат сульо и пульо да им срива акциите със смешни суми и обеми.Това е моето мнение и не е препоръка.Всеки да си решава...
                        Те по твойта логика да бяха се финансирали чрез ЦКБ, закво им беще това SPO?

                        Коментар


                        • 313 658 акции са продадени днес! Пармалат ли си?! Мармалад ли си?! Не те знам, ама ако "сульо и пульо" борави с такива обеми?! Искам и аз да съм такъв!

                          Без лоши чувства!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tomusa
                            Първоначално изпратено от Parmy
                            Първоначално изпратено от mmmfaka
                            Първоначално изпратено от Parmy
                            На вниманието на сметкаджиите,математиците и анализаторите:
                            Защо падала акцията на зърнени храни??? Ами тя се срива цялата борса /не само в България/...На фона на спадовете които наблюдаваме при почти всички позиции,то като процент спада при зърнени храни е направо смешен.Сега ще се развие версията че цкб видите ли подкрепя акцията...ами ще я подкрепя Я !!! Като и знаят цената /реалната/ , що да не си купуват евтино.Щяла да падне до 2-3 лева ...!?!? Е ми те цкб сигорно са малоумни да купуват на 4 лева ако могат да купуват на 2...?! Явно продължителния възходящ тренд е дал повечко от необходимото самочувствие на разни самозвани спекуланти,че си позволяват да се правят на месии и гурута.В края на годината като ви светнат 10 лева на акция какви анализи и сметки ще правите? Айде много успехи на всички
                            На вниманието на умника от варна.
                            Ако прочетеш проспекта, ще разбереш ЗАЩО ЦКБ изкупува на 4 лв. Бъди сигурен, че това ще се промени: на 18.01 вече НЯМА да изкупува на 4. По вероятно е да иска да се отърве... . И тогава...
                            Също така да питам: Къде по дяволите видя възходящ тренд?
                            Първо ти благодаря за комплимента.Защо реши че след 17 ти няма да продължат да си пазарят под една или друга форма? Кой ще ги спре??? Ти ли???
                            Колкото до тренда:Визирах средата на миналата година когато куцо и сакато направи пари,в което няма нищо лошо стига да не полетиш...
                            Айде със здраве
                            Parmy не се самоубеждавай че ЦКБ ще е продалжава да изкупува акциите след 17. Ти сляп ли си или не виждаш че ЦКБ е единствения купувач. А и защо им е на техните фондове да купуват на 4 лв. като може и по-ниско?
                            Опазил ме господ не съм ослепял!Виж сега колега на предприятието му е нужно малко време за да покаже ресурс и резултати и хората да му гласуват доверие.Според мен търсят доверие основно в инвеститори а не в спекуланти. Няма да допуснат сульо и пульо да им срива акциите със смешни суми и обеми.Това е моето мнение и не е препоръка.Всеки да си решава...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Parmy
                              Първоначално изпратено от mmmfaka
                              Първоначално изпратено от Parmy
                              На вниманието на сметкаджиите,математиците и анализаторите:
                              Защо падала акцията на зърнени храни??? Ами тя се срива цялата борса /не само в България/...На фона на спадовете които наблюдаваме при почти всички позиции,то като процент спада при зърнени храни е направо смешен.Сега ще се развие версията че цкб видите ли подкрепя акцията...ами ще я подкрепя Я !!! Като и знаят цената /реалната/ , що да не си купуват евтино.Щяла да падне до 2-3 лева ...!?!? Е ми те цкб сигорно са малоумни да купуват на 4 лева ако могат да купуват на 2...?! Явно продължителния възходящ тренд е дал повечко от необходимото самочувствие на разни самозвани спекуланти,че си позволяват да се правят на месии и гурута.В края на годината като ви светнат 10 лева на акция какви анализи и сметки ще правите? Айде много успехи на всички
                              На вниманието на умника от варна.
                              Ако прочетеш проспекта, ще разбереш ЗАЩО ЦКБ изкупува на 4 лв. Бъди сигурен, че това ще се промени: на 18.01 вече НЯМА да изкупува на 4. По вероятно е да иска да се отърве... . И тогава...
                              Също така да питам: Къде по дяволите видя възходящ тренд?
                              Първо ти благодаря за комплимента.Защо реши че след 17 ти няма да продължат да си пазарят под една или друга форма? Кой ще ги спре??? Ти ли???
                              Колкото до тренда:Визирах средата на миналата година когато куцо и сакато направи пари,в което няма нищо лошо стига да не полетиш...
                              Айде със здраве
                              Parmy не се самоубеждавай че ЦКБ ще е продалжава да изкупува акциите след 17. Ти сляп ли си или не виждаш че ЦКБ е единствения купувач. А и защо им е на техните фондове да купуват на 4 лв. като може и по-ниско?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                                Samo che deistvitelnosta ne podkrepia tvoite tvurdenia.
                                Za poslednite niakolko dni oborota s tazi akcia e bil BGN 70 milliona.
                                Malko goliama sumichka za podlpasheni sharani ot online forum.
                                S takiva obemi e nevuzmojno da ne sa institucionalni investitori.
                                Колега ти кои зърнени гледаш. Тези в Айова ли?
                                Ти ме учудваш. А беше толкова силен в математиката.
                                Оборота от 21.12 досега е 2 057 880 акции . Дори при цена 4,50 това са малко над 9 милиона лева. Тези 70 милоиона къде ги видя.
                                А големите играчи . Погледни статистиката. Аз съм я направил и мога да ти кажа, че големи играчи почти не са продавали. Това почти са : клиенти на БПБ, Райфайзен, ПИБ и Бенчмарк.. Тези клиенти са продали почти 1 350 000 акции. Има и няколко малки посредника с бройки около всеки около 40 000 броя. Остават около 500 -600 хиляди броя. А това не е голям обем при тази пазарна обстановка. Значи продават малките. Q.E.D.

                                Но явно гледаме различни числа.

                                Коментар

                                Working...
                                X