IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • СуперСтар, железен си бате ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Han Krum
      Първоначално изпратено от Super Стар
      Първоначално изпратено от заядливецът
      Първоначално изпратено от мечо
      Super star .... явно е или акционер или служител
      Мдаа, това е очеИзвадно! Много плитък метод за манипулация е избрал обаче
      СТУДЕНО
      Абе верно ли ще куъпуваш, малоумнико....
      Верно съм намислил да купя пък да видиме

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Super Стар
        Първоначално изпратено от заядливецът
        Първоначално изпратено от мечо
        Super star .... явно е или акционер или служител
        Мдаа, това е очеИзвадно! Много плитък метод за манипулация е избрал обаче
        СТУДЕНО
        Абе верно ли ще куъпуваш, малоумнико....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от заядливецът
          Първоначално изпратено от мечо
          Super star .... явно е или акционер или служител
          Мдаа, това е очеИзвадно! Много плитък метод за манипулация е избрал обаче
          СТУДЕНО

          Коментар


          • Първоначално изпратено от мечо
            Super star .... явно е или акционер или служител
            Мдаа, това е очеИзвадно! Много плитък метод за манипулация е избрал обаче

            Коментар


            • Първоначално изпратено от мечо
              Резултата досега:

              Каква поръчка ще пуснете в предстоящото предлагане на акции от Зърнени храни България?
              размера на наличния кеш
              20% [ 3 ]
              3 пъти над наличния кеш
              0% [ 0 ]
              до 10 пъти над наличния кеш
              0% [ 0 ]
              над 10 пъти над наличния кеш
              0% [ 0 ]
              няма да подам поръчка
              80% [ 12 ]
              Общо гласове : 15
              Моля Super star да спре да пише, защото той е отворил тази тема и явно е или акционер или служител и трябва да каже чий интерес защитава, на инвеститорите или на продавачите. Ако е акционер в Химимпорт или ЦКБ, то той е на страната на продавачите.

              Не е препоръка за покупка и продажба на ценни книжа!
              Нещо си се объркал значително

              Коментар


              • Re: бфб

                Първоначално изпратено от cityindex
                не може ли чисто и просто да обсъдим плюсовете и минусите на дружеството по обективно и всеки да си прави сметката, а де не превръщаме форума в бакалия

                за зърнени храни моето скромно виждане е:

                плюсове
                1. изградена инфрастр-ра
                2. евентулно (ако ппп е успешно) най големият зърно производител/преработвател на бфб
                3. опит на странният ни от законова гледна точка пазар
                4. биодизел и европриоритети....
                5. подпомагане на зърнопроизводителите от държавата и ЕС


                минуси
                1.Слаб интерес към последното предлагане на подобно дружество на бфб и много хора вече сме във ваканция
                2.неподходящ момент за листване на бфб за толкова голямо дружество особено в недоказал се сектор
                3. избор на неподходящ ценови диапазон 4.мениджмънт за който пресата има силно негативно изгредено мнение (често споменаване на разни силови групировки)

                само на пръв поглед...за мен лично дружеството не представлява интерес, аз ще се възползвам от продажбите на презастраховалите се с по големи от възможностите им в участието си за Агрия Груп Холд дребни и средно големи спекуланти...... весела коледа и щастливо посрещане на новата година



                ------------------

                настоящото мнение не е препъръка за действие или бездействие спрямо която и да е компания.
                Направо напъната работа!

                Коментар


                • Резултата досега:

                  Каква поръчка ще пуснете в предстоящото предлагане на акции от Зърнени храни България?
                  размера на наличния кеш
                  20% [ 3 ]
                  3 пъти над наличния кеш
                  0% [ 0 ]
                  до 10 пъти над наличния кеш
                  0% [ 0 ]
                  над 10 пъти над наличния кеш
                  0% [ 0 ]
                  няма да подам поръчка
                  80% [ 12 ]
                  Общо гласове : 15
                  Моля Super star да спре да пише, защото той е отворил тази тема и явно е или акционер или служител и трябва да каже чий интерес защитава, на инвеститорите или на продавачите. Ако е акционер в Химимпорт или ЦКБ, то той е на страната на продавачите.

                  Не е препоръка за покупка и продажба на ценни книжа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dobrichka
                    Хм! Интересни резултати от анкетата. Де да баха и верни ... или поне представителна извадка ...
                    Te za verni sa si verni, samo deto ne sa predstavitelna izvadka

                    Коментар


                    • Хм! Интересни резултати от анкетата. Де да баха и верни ... или поне представителна извадка ...

                      Коментар


                      • Re: ...

                        Първоначално изпратено от CrazyHorse
                        Първоначално изпратено от cityindex
                        м/у другото това е единственият ми ник в този форум и не съм сигурен че в бъдеще ще имам достатъчно време за да пиша пак, изпитвам сериозен професионален интерес към българският пазар, за трети път в живота си се сблъсквам и наблюдавам "на живо" пазар движен от... irrational exuberаnce .....и смятам, че може да видя детайли убягвали ми досега.

                        това беше от мен за сега....
                        значи знаеш че сме в сравнително ранна фаза на развитие
                        да ранна, повечето още не са преживявали корекция само ерекция и си мислят че Черно море е до подмишниците

                        Коментар


                        • Re: ...

                          Първоначално изпратено от cityindex
                          м/у другото това е единственият ми ник в този форум и не съм сигурен че в бъдеще ще имам достатъчно време за да пиша пак, изпитвам сериозен професионален интерес към българският пазар, за трети път в живота си се сблъсквам и наблюдавам "на живо" пазар движен от... irrational exuberаnce .....и смятам, че може да видя детайли убягвали ми досега.

                          това беше от мен за сега....
                          значи знаеш че сме в сравнително ранна фаза на развитие

                          Коментар


                          • Бих подал, но не ми се блъска в навалицата :-) :-)

                            Първоначално изпратено от Super Стар
                            Добре де Alan , разбрах ме те подай поръчка на 3 лв. и чакай да ти я изпълнят като даваш толкова - толкова
                            изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                            Коментар


                            • Добре де Alan , разбрах ме те подай поръчка на 3 лв. и чакай да ти я изпълнят като даваш толкова - толкова

                              Коментар


                              • Re: бфб

                                Само т.3 - "неподходящ ценови диапазон" е достатъчна да откаже един разумен инвеститор от участие.
                                Никой не казва, че Зърното е лошо. Въпросът е - на каква цена?
                                За мен 3 лв е максимума - като давам 1 лв бонус на мажоритаря за добрите преспективи до 2012 :-) :-)
                                4.50 лв да, но през 2009 ;-)

                                Първоначално изпратено от cityindex
                                не може ли чисто и просто да обсъдим плюсовете и минусите на дружеството по обективно и всеки да си прави сметката, а де не превръщаме форума в бакалия

                                за зърнени храни моето скромно виждане е:

                                плюсове
                                1. изградена инфрастр-ра
                                2. евентулно (ако ппп е успешно) най големият зърно производител/преработвател на бфб
                                3. опит на странният ни от законова гледна точка пазар
                                4. биодизел и европриоритети....
                                5. подпомагане на зърнопроизводителите от държавата и ЕС


                                минуси
                                1.Слаб интерес към последното предлагане на подобно дружество на бфб и много хора вече сме във ваканция
                                2.неподходящ момент за листване на бфб за толкова голямо дружество особено в недоказал се сектор
                                3. избор на неподходящ ценови диапазон
                                4.мениджмънт за който пресата има силно негативно изгредено мнение (често споменаване на разни силови групировки)

                                само на пръв поглед...за мен лично дружеството не представлява интерес, аз ще се възползвам от продажбите на презастраховалите се с по големи от възможностите им в участието си за Агрия Груп Холд дребни и средно големи спекуланти...... весела коледа и щастливо посрещане на новата година



                                ------------------

                                настоящото мнение не е препъръка за действие или бездействие спрямо която и да е компания.
                                изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                                Коментар

                                Working...
                                X